Page 250 of 329

Re: Vtípky

Posted: 14:39 01. Mar 2013
by KaTo
Zase jeden pro kokose :twisted: .

Re: Vtípky

Posted: 17:55 01. Mar 2013
by karolina
Spíše pro doktory a lékařský personál, ale mě pobavilo už jen, že něco takového je. Ze slovníku "Lékařský slang a úsloví"

Re: Vtípky

Posted: 21:36 01. Mar 2013
by Molly23
A další pomůcka pro milovníky poníků!

Image

Re: Vtípky

Posted: 13:07 02. Mar 2013
by xxxMajkyxxx
Image

:shock:
Image

Re: Vtípky

Posted: 18:59 02. Mar 2013
by Molly23
Titulek na TV Pohoda

"Na Islandu testovali masové výrobky. Nenašli vůbec žádné maso... "

Re: Vtípky

Posted: 17:39 04. Mar 2013
by -RoF-

Re: Vtípky

Posted: 14:29 05. Mar 2013
by -RoF-
:D

Re: Vtípky

Posted: 14:57 06. Mar 2013
by -RoF-
Na pracovišti jsem Bohem. Každý ví, že existuju, ale ještě nikdo mě neviděl.

---------------------------------------------------------------------------

Došlo k čtyřhodinovému výpadku serverů Facebooku. Zmatení lidé vybíhají do ulic s fotkami v rukou a vykřikují na kolemjdoucí: "Líbí se ti to?! Tak Líbí se ti to??!!!"

Re: Vtípky

Posted: 20:47 06. Mar 2013
by Molly23
tohle je strašný :)
Image

Re: Vtípky

Posted: 09:08 07. Mar 2013
by -RoF-
:D

Re: Vtípky

Posted: 10:56 08. Mar 2013
by Aulus
Image

Re: Vtípky

Posted: 22:16 08. Mar 2013
by -RoF-

Re: Vtípky

Posted: 23:56 08. Mar 2013
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 10:10 09. Mar 2013
by de Aers
Proč nepřeseknul i tu kočku ? :P

Re: Vtípky

Posted: 14:22 09. Mar 2013
by -RoF-