Page 250 of 329
Re: Vtípky
Posted: 14:39 01. Mar 2013
by KaTo
Zase
jeden pro kokose

.
Re: Vtípky
Posted: 17:55 01. Mar 2013
by karolina
Spíše pro doktory a lékařský personál, ale mě pobavilo už jen, že něco takového je. Ze slovníku "Lékařský slang a úsloví"
Re: Vtípky
Posted: 21:36 01. Mar 2013
by Molly23
A další pomůcka pro milovníky poníků!

Re: Vtípky
Posted: 13:07 02. Mar 2013
by xxxMajkyxxx
Re: Vtípky
Posted: 18:59 02. Mar 2013
by Molly23
Titulek na TV Pohoda
"Na Islandu testovali masové výrobky. Nenašli vůbec žádné maso... "
Re: Vtípky
Posted: 17:39 04. Mar 2013
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 14:29 05. Mar 2013
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 14:57 06. Mar 2013
by -RoF-
Na pracovišti jsem Bohem. Každý ví, že existuju, ale ještě nikdo mě neviděl.
---------------------------------------------------------------------------
Došlo k čtyřhodinovému výpadku serverů Facebooku. Zmatení lidé vybíhají do ulic s fotkami v rukou a vykřikují na kolemjdoucí: "Líbí se ti to?! Tak Líbí se ti to??!!!"
Re: Vtípky
Posted: 20:47 06. Mar 2013
by Molly23
tohle je strašný

Re: Vtípky
Posted: 09:08 07. Mar 2013
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 10:56 08. Mar 2013
by Aulus
Re: Vtípky
Posted: 22:16 08. Mar 2013
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 23:56 08. Mar 2013
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 10:10 09. Mar 2013
by de Aers
Proč nepřeseknul i tu kočku ?

Re: Vtípky
Posted: 14:22 09. Mar 2013
by -RoF-