Page 250 of 331

Re: Poděkování

Posted: 18:53 20. Aug 2013
by Nalkanar
Díky za mapu. Snad nejvíce fascinující je to, jak některé lokality průběžně podle verzí modulu poletují a mění svoji pozici. :lol:

Re: Poděkování

Posted: 19:22 20. Aug 2013
by Pajule
Taky dííík za mapu, ale i za ty popisy těch ras :)

Re: Poděkování

Posted: 19:22 20. Aug 2013
by -RoF-
Mapa povedená ;) Díkas

Re: Poděkování

Posted: 19:24 20. Aug 2013
by Amber
Není zač :oops:

Popisky ras máme s Aulem na svědomí napůl (samozřejmě část je původní text) :)

Re: Poděkování

Posted: 19:27 20. Aug 2013
by Diemo
Pekne udelane :mus_3:

Re: Poděkování

Posted: 19:35 20. Aug 2013
by Aillen
Mapa je úžasná, Alwariel uprostřed velkého jezera, výborný nápad :)

Re: Poděkování

Posted: 20:03 20. Aug 2013
by Darius
Díky těm co si na tom všem dali práci jedním slovem prostě "Luxus" :-)

Re: Poděkování

Posted: 09:49 21. Aug 2013
by Aulus
Málem bych zapomněl! Díky Jonovi za povídku. Velmi povedená, pobavila i zabavila. :)

Re: Poděkování

Posted: 23:56 21. Aug 2013
by Nalkanar
Díky Ambeřisku za znaky atd.

Re: Poděkování

Posted: 01:38 22. Aug 2013
by Uradin
rad bych se přidal k poděkování za budoucí NT velice zajímavě se rýsuje to co dotyční odvádějí je opravdu síla :) hodně mě potěšilo že jste přidali povolání asijského původu rovněž i rasy atd

Re: Poděkování

Posted: 22:49 22. Aug 2013
by Caehan
Díky za dnešní soutež pořádanou Fénixem. Bylo pěkné, že si pořadatelé dali tu práci!

Re: Poděkování

Posted: 22:53 22. Aug 2013
by Nalkanar
Díky všem kteří přišli a zúčastnili se. Velké díky Pajky, která tyhle akce motivuje nejvíc a podělí se s tvorbou otázek 8)

Jinak se omlouvám za odlog a přílog, ale bratr mi připomněl jistou neodkladnou záležitost, takže jsem se musel opravdu rychle vzdálit.
Případně se omlouvám za místy pomalé reakce, ale než dojde nový stroj, tak funguji na dosti pochybném počítači, kde je hrdinský výkon i přejít mezi městy.

Re: Poděkování

Posted: 22:53 22. Aug 2013
by Miell
Souhlas.. bavilo mě to a bylo příjemné zjistit, že ještě pořád něco o TH vím :) Díky za fajn večer :)

Re: Poděkování

Posted: 22:57 22. Aug 2013
by Aillen
Připojuji se k poděkování, za práci s přípravou i milou atmosféru :)

Re: Poděkování

Posted: 23:02 22. Aug 2013
by Barbar321
Opravdu vydařená akce, děkuju :wink: