Page 26 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:27 09. Feb 2009
by Miky
tao kan wrote:jeste dodam k tem nahodnym NPC pocestnym. Zajimave by bylo udela potulne dobrodruhy. Treba by jste najednou v dungeonu potkali NPC dobrodruha, kterej by mel nahodne vlastnosti ale priblizne obtiznosti lokace. To by pridalo dalsi strategicky prvek do boje. Bud by jste ho podporili a on vam pomohl, nebo by jste ho nechali umrit a vzali z nej pripadnej loot v podobe nejakeho dobrodruzneho harampadi

...
no to by vypadalo

..myslím, že od toho jsou tu spíš DM aby hru zpestřovali
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:27 09. Feb 2009
by Neithan1
Miky wrote:tao kan wrote:jeste dodam k tem nahodnym NPC pocestnym. Zajimave by bylo udela potulne dobrodruhy. Treba by jste najednou v dungeonu potkali NPC dobrodruha, kterej by mel nahodne vlastnosti ale priblizne obtiznosti lokace. To by pridalo dalsi strategicky prvek do boje. Bud by jste ho podporili a on vam pomohl, nebo by jste ho nechali umrit a vzali z nej pripadnej loot v podobe nejakeho dobrodruzneho harampadi

...
no to by vypadalo

..myslím, že od toho jsou tu spíš DM aby hru zpestřovali
Presne tak, hraci by mali v prvom rade lootit.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:07 09. Feb 2009
by Krata
a v druhé řadě expit.. pak se teprve starejte o RP!

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:10 09. Feb 2009
by Tretas
hehe, aspoň už vím s čím mužu narukovat když krata mi nebude chtít dát nějaké artefakty, s vysvětlením že jsem nehrál hezkou RPé hru!

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:15 09. Feb 2009
by Krata
samozřejmě všechno popřu

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:29 09. Feb 2009
by Neithan1
a ja tretase zabiju.. takze se vsechno ututla.. stejne tak sme to udelali s Karienou.. hlupaci !
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:54 09. Feb 2009
by Marvin
a mnoho, mnoho dalsimi ....
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 00:14 10. Feb 2009
by Žorž
Opatrně, Hráči! Ne abyste naletěli opovážlivým řečem těch dvou samozvaných DM adeptů! Vše to jsou enormní nesmysly! *uklidňuje ovečky*
Kariena a ostatní kritici rozhodně nejsou mrtví, nestrachujte se, prosím! Ba právě naopak, všichni jsou v naprostém bezpečí...bezpečí Rejtyho zahradní kůlničky na nářadí (jež důvěrně nazývá tzv. Toolset). Toť samozřejmě jen pro jejich dobro, stejně jako kozelcová poloha.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 01:42 10. Feb 2009
by Neithan1
*bezeslov do vzduchu zvedne urvanou Karieninu hlavu, ztuhlou v odporne grimase* umrela daleko, v lese a tesne po tom co prvne vyznala lasku.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 01:50 10. Feb 2009
by Krata
Žorži! řeklo se, že o rejtyho kulničce nikdo nesmí vědět! co když ji někdo najde?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 07:55 10. Feb 2009
by Tretas
Neithan1 wrote:a ja tretase zabiju.. takze se vsechno ututla.. stejne tak sme to udelali s Karienou.. hlupaci !
nojo hrdinové zmáčknou tlačítko a zabijou mě! , ale v takovém případě se octu v podsveti a to je ještě možnost si počkat než se DMka odpojí a pak hezky šupky dupky na povrch

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:13 10. Feb 2009
by Panathian
Bylo by pěkný, kdyby šly obarvit kápě a pláště.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:17 10. Feb 2009
by kucik
Pravda, to bych už taky mohl dodělat.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:18 10. Feb 2009
by Rejty
kucik wrote:Pravda, to bych už taky mohl dodělat.
Já to nechtěl psát.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:50 10. Feb 2009
by nomis_b
Ad potulny NPC: No proc nepotkavat Drizzta a zabit si ho pro jeho 2 bezva scimitary, ze
Ad Kasino: Az dodelam craft, mam to tak nejak uz rozmyslene (rozumej par her, co by se dalo v klidu naskriptovat), ale jeste neco malo v tom craftu na dodelani ceka a rad bych to uz dorazil.