Page 26 of 51

Re: Pady serveru

Posted: 13:53 23. Nov 2009
by Garett
Pad 12:50, mohl by mi nekdo dat nahradu za meteorickej prstynek do kteryho sem daval 3. kamen?

acc Garett
postava Jalamyn Arkenvirr

Re: Pady serveru

Posted: 16:33 04. Jan 2010
by artaxas
padlo to 15: 28 někomu jinemu než mě? zrovna sem šil plášt z legendy.

Re: Pady serveru

Posted: 16:38 04. Jan 2010
by Garett
artaxas wrote:padlo to 15: 28 někomu jinemu než mě? zrovna sem šil plášt z legendy.
jo padlo to a porad to nechce nabehnout:)

Re: Pady serveru

Posted: 14:27 10. Jan 2010
by Tretas
Pád 13:23 a následné šílene lagy na webu.

Edit: Nebo to jen vyhodilo pár lidí?

Re: Pady serveru

Posted: 14:31 10. Jan 2010
by Sorrow
Ja v tu dobe mel silene zpomaleni a lagy.
V logu sem pak mel dost lidi jak se odloglo v jednu chvilku.

Re: Pady serveru

Posted: 14:48 10. Jan 2010
by LDamian
V tu dobu cela nase parta ohromny lag (nepamatuji, ze bych zazil minimalne tento rok lag v takovem rozsahu)... mimochodem zacalo to ve chvili, kdy jsme nabehli na bosse Skilgamona, ktery normalne dava timestopy a podobne...

Re: Pady serveru

Posted: 14:58 10. Jan 2010
by Tretas
Taky jsem měl šílený lagy asi minutu a pak mě to vykoplo.

Re: Pady serveru

Posted: 16:03 10. Jan 2010
by mandos
nevim jak vam ale mě to laguje pořád a to hodně :D

Re: Pady serveru

Posted: 20:05 10. Jan 2010
by jaara
Dneska se asi něco dělá na síti, protože já mám občas problém zobrazit i google :-/

Re: Pady serveru

Posted: 20:35 10. Jan 2010
by Alviara
Tretas wrote:Pád 13:23 a následné šílene lagy na webu.

Edit: Nebo to jen vyhodilo pár lidí?
To koplo jen pár lidí, moc dobře si na to pamatuju :) Postava mi reagovala se 30sec zpožděním a pamatuju si jak to zrovna tebe a asi ještě 4 lidi odpojilo v jeden okamžik.. Jakmile jsem se asi po 5 minutách dostal z boje a povedlo se mi to uložit přes duši tak jsem hned odlogl sám, ty lagy byly fakt šílený. Ale od restu už je nemam, aspon já.

Re: Pady serveru

Posted: 08:37 11. Jan 2010
by Xantipa
Alviara wrote:
Tretas wrote:Pád 13:23 a následné šílene lagy na webu.

Edit: Nebo to jen vyhodilo pár lidí?
To koplo jen pár lidí, moc dobře si na to pamatuju :) Postava mi reagovala se 30sec zpožděním a pamatuju si jak to zrovna tebe a asi ještě 4 lidi odpojilo v jeden okamžik.. Jakmile jsem se asi po 5 minutách dostal z boje a povedlo se mi to uložit přes duši tak jsem hned odlogl sám, ty lagy byly fakt šílený. Ale od restu už je nemam, aspon já.

tak tento megalag jsme travili v parte v hrobce Skilgamona, zrovna u bose - ktery sam jak je znamo je schopen zakouzlit veci, na ktere se padaaa a padaaa, myslela jsem ze tam natahneme backurky, ale my to prezili a padnul bos, ale ta chvilka napeti opravdu stala za to :) na to jen tak nezapomeneme.. (pak jsme to dali znova po restartu a zadny lagy)

Re: Pady serveru

Posted: 23:01 19. Jan 2010
by -RoF-
Další pád hmmm.....mi přijde že někdo si hraje s bugama a shazuje to schválně :wink:

Re: Pady serveru

Posted: 23:34 22. Jan 2010
by Bahnak
aaa ZUCH

Re: Pady serveru

Posted: 23:39 22. Jan 2010
by Agnoros
Bahnak wrote:aaa ZUCH
zuch zbuch

Re: Pady serveru

Posted: 23:05 27. Jan 2010
by Bahnak
a zase žuch