Page 26 of 33

Re: Váš portret

Posted: 16:01 24. Feb 2012
by Xullfryn
Tohle ještě nebylo hotový ne? :)

Re: Váš portret

Posted: 16:13 24. Feb 2012
by Derken-
Xullfryn wrote:Tohle ještě nebylo hotový ne? :)
Zdaleka ne ;)

Re: Váš portret

Posted: 18:06 24. Feb 2012
by -darkvision-
Molly23 wrote:Vypadá to jako by jsi měl hovno na nose.
Slyšet tě maskér z Barrandova, ten by tě hnal :P

edit: jedna fotka hodného čerta. (2011)

Re: Váš portret

Posted: 18:27 24. Feb 2012
by Molly23
Na té další fotce to už nevypadá, to přiznávám, ale ta první... no jako pardon, a ne snad?

Re: Váš portret

Posted: 23:21 02. Mar 2012
by Amber
Aulus mě asi zabije, ale když už jsem se na procházce tak dobře bavila při focení, tak aspoň jednu, na které na mě nedělal výhružný obličej :D
a jelikož zároveň vyhrožoval, že jestli se tu objeví, tak já letím taky, ušetřím mu práci :wink:

Edit: A do 5 minut si stačil stěžovat :mrgreen:

Re: Váš portret

Posted: 00:05 03. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
Ha! Objeveno par ztracenych fotek Majkyho v akci :var_30:

Re: Váš portret

Posted: 22:48 06. Mar 2012
by Molly23
Na střelbách se dařilo... dva arrow splity v jedné hodině :)
Na prvním obrázku jsem já s mojím kolegou s kterým ted budu střílet jezdecký luk a on taky možná bude hrát v naší kapele Rhongominyad :)

Re: Váš portret

Posted: 08:33 07. Mar 2012
by -RoF-
Molly23 wrote:Na střelbách se dařilo... dva arrow splity v jedné hodině :)
Na prvním obrázku jsem já s mojím kolegou s kterým ted budu střílet jezdecký luk a on taky možná bude hrát v naší kapele Rhongominyad :)
To za terčama máte nějaké slisované bloky z látek?

Re: Váš portret

Posted: 09:56 07. Mar 2012
by Molly23
Tomu se říká terčovnice, představ si karimatku nasekanou na kousíčky a spečenou do bloků. Tyhle bloky se pak dají do toho rámu (náhradní bloky jsou vidět na obrázku) a stáhnou se šroubem, takže drží. Za terčovnicema máme ještě kevlarovou sít s maličkými očky, aby když mineme (což se občas stane(záčátečníci, blbnutí, díra v terčovnici)) tak aby to nešlo do stěny, protože to se rovná smrti šípu. Tyhle dvě fotku znázorňují smrt dvou šípu a škodu 260ti korun. Stát se tohle trenérovi tak by to byla škoda 900 korun :D... má prostě nejdrsnější šípy.

Re: Váš portret

Posted: 10:04 07. Mar 2012
by -RoF-
Molly23 wrote:Tomu se říká terčovnice, představ si karimatku nasekanou na kousíčky a spečenou do bloků. Tyhle bloky se pak dají do toho rámu (náhradní bloky jsou vidět na obrázku) a stáhnou se šroubem, takže drží. Za terčovnicema máme ještě kevlarovou sít s maličkými očky, aby když mineme (což se občas stane(záčátečníci, blbnutí, díra v terčovnici)) tak aby to nešlo do stěny, protože to se rovná smrti šípu. Tyhle dvě fotku znázorňují smrt dvou šípu a škodu 260ti korun. Stát se tohle trenérovi tak by to byla škoda 900 korun :D... má prostě nejdrsnější šípy.
Aha dobré :).
Jinak kevlar používáme v práci na výrobu vysokorychlostních pneumatik :)

Re: Váš portret

Posted: 20:58 10. Mar 2012
by Uradin
tak abych se přidal mam tu jednu z opravdu mala fotek tak si toho ceňte nesnáším focení :oops:

Re: Váš portret

Posted: 12:24 26. Mar 2012
by Absinthorix
Image

aneb...

Image

Re: Váš portret

Posted: 12:49 26. Mar 2012
by -RoF-
:D :D :D :D :D Dobré to na té zdi v druhém obrázku

Re: Váš portret

Posted: 13:15 26. Mar 2012
by Absinthorix
-RoF- wrote::D :D :D :D :D Dobré to na té zdi v druhém obrázku
celej já... :lol:

Re: Váš portret

Posted: 08:23 27. Mar 2012
by Molly23
Neohrožení střelci z jednotky Roh! Kapitán v popředí... za ním bych šel i do pekla! Vivat kapitán!!!