Page 26 of 143

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 14:32 03. Apr 2010
by sandoftime

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 11:09 04. Apr 2010
by Radim

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 12:51 04. Apr 2010
by -RoF-
Jooo Queen sou dobří, škoda Mercuryho, představit si že by třeba ještě teď zpíval, to by bylo drsné.
No tohle je taky klasika a pořád dobrá :wink:
Queen - Bohemian Rhapsody

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 14:59 04. Apr 2010
by Pajule
trocha klasiky pro chladnou neděli :D http://www.youtube.com/watch?v=zRIbf6JqkNc ta kapela je dokoalá prostě , ale hlavně i ta pííísnička :D celkově HAHA

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 15:38 04. Apr 2010
by sandoftime
Police on my back

running monday tuesday wednesday thursday friday saturday sunday 8)

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 16:42 04. Apr 2010
by Krata

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 10:14 06. Apr 2010
by Sobik

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 17:08 06. Apr 2010
by sandoftime
Oldfield

tak tuhle jsem už dlouho neslyšel... beztak to byla jeho nejlepší vokalistka

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 18:24 06. Apr 2010
by Lord_Berserk
Na nich sem jednou byl v Praze . . . to je nater :D

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 17:40 07. Apr 2010
by sandoftime

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 00:44 09. Apr 2010
by sandoftime
TV On The Radio - Wolf Like Me

originální klip je taky fajn ale tenhle mi sedí víc

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 13:18 11. Apr 2010
by -RoF-
Jen symfonická část, sem si říkal, tohle je jak dělané do filmu ;)

Epica - Unholy Trinity

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 20:54 12. Apr 2010
by Lord_Berserk
Oprasil sem archiv a vono to slape :)

Pantera - Right On The Edge

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 17:03 14. Apr 2010
by -RoF-
Na tuhle kapelu sem málem zapoměl, dnes mi je připoměla pisnička na MP3 co sem měl když sem šel do práce :wink:

Tristania - Hatred Grows

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 15:58 16. Apr 2010
by -RoF-
A kdo zná Garyho Moora? ;) Má dobré písničky

PS: Missaku naučíš se tohle? :roll:

Gary Moore - Spanish Guitar