Page 26 of 96
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 23:25 09. Feb 2012
by Fryn
Všechny bych snesl, jen toho Chucka ne, toho fakt prosím ne (jsem celkem lidumil, ale doufám, že jeho postava zařve hned v prvních minutách filmu ... a snad nějakým obvzlášť morbidním způsobem).
Některé trailery ale docela pobaví. Zdá se, že toto téma se jen tak nevyčerpá

.
http://www.youtube.com/watch?v=Py_IndUbcxc
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 23:58 09. Feb 2012
by Prasokralik
No já ti nevím. V jedničce přežili všichni. nemyslím že to bude jiný.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 13:25 10. Feb 2012
by Fryn
Prasokralik wrote:No já ti nevím. V jedničce přežili všichni. nemyslím že to bude jiný.
Po přečtení Shamanova odkazu vzali za své i jakékoliv představy o nějaké morbidnosti (celkově si říkám, jestli to tvůrcům fakt stálo za to, tam toho Norrise dávat ...).
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 14:49 14. Feb 2012
by Prasokralik
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:23 15. Feb 2012
by Fryn
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 22:53 15. Feb 2012
by kucik
Ridley Scott? Tak na to bych snad i vyrazil do kina. Ale az srpen? Kdo na to ma cekat?
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 20:10 16. Feb 2012
by Fryn
kucik wrote:Ridley Scott? Tak na to bych snad i vyrazil do kina. Ale az srpen? Kdo na to ma cekat?
Já na to čekám už od okamžiku kdy jsem o tom zaslechl nějaké serióznější informace

(asi někdy loni v listopadu). Rozhodně plánuji tento kousek zhlédnout už v kině.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 15:43 18. Feb 2012
by Práček
heh..tak jsem dokoukal Spartaka....
netušil jsem že se seriál může vyvíjet

z porna se stalo SAW/Hostel a nakonec 300
ale moc se mi líbily efekty, to jako jo. Souboje moc hezké na pohled

a to třesení kamerou... přehnané množství krve...zpomalené záběry...hezké! A příběh zajímavě jednoduchej. ALe nakonec docela dobrý(na to co jsem od toho čekal)
A Neporažený Gal přežil ... to mne moc potěšilo

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:26 23. Feb 2012
by Práček
Je natočená druhá serie Game of Thrones? nebo jen jí nedokážu najít?
a jestli není, tak se pěkně naštvu
protože to už bude třetí seriál u kterého budu čekat na pokračování

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:27 23. Feb 2012
by G-ladiator
Natočená je, vysílaná bude v dubnu
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 22:52 04. Mar 2012
by Jachym
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 13:34 05. Mar 2012
by Prasokralik
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:47 05. Mar 2012
by Prasokralik
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 20:34 05. Mar 2012
by Práček
Jachym wrote:...
Já se teším neskutečně....dokonce i víc jak na Dextra. u Sherlocka si tak jistej nejsem

)
http://www.youtube.com/watch?v=UV3RflsNxak
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 09:52 06. Mar 2012
by Welvlin
http://m.youtube.com/index?desktop_uri= ... lJAw_BtM2g
Jsem zvědavej jak tohle bude vypadat.... Zajímavej nápad.