Page 26 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:04 15. Feb 2011
by Terbee
že by Vilma?
nooo a ten druhý mooožná Rien...nevím, vzpomněla jsem si na něj, při pohledu na tendle obrázek

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:29 15. Feb 2011
by Prasokralik
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:38 15. Feb 2011
by Pajule
mně to riena nijak vůbec nepřipomíná hh

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:08 16. Feb 2011
by Terbee
fáájn, je to subjektivní

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 07:20 16. Feb 2011
by -RoF-
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 09:08 16. Feb 2011
by marii
Pajule wrote:mně to riena nijak vůbec nepřipomíná hh

Ja teda samozrejme az takhle nevim,ale me to Riena teda pripomina:DD
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:15 27. Feb 2011
by Pajule
Dnešek je taková nostalgie ..
tahle elfina mi připomněla Photterovo elfinu za dobu ostrovů(jen kdyby neměla tak dlouhý uši a zeleně svítící oči) měla nakřáplej hlas hh(to v tom popisu fakt bylo)
a tahle kdo pamatuje Elewy´el..
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 10:27 28. Feb 2011
by kucik
Pajule wrote:Dnešek je taková nostalgie ..
tahle elfina mi připomněla Photterovo elfinu za dobu ostrovů(jen kdyby neměla tak dlouhý uši a zeleně svítící oči) měla nakřáplej hlas hh(to v tom popisu fakt bylo)
ostrovanka.jpg
To nebyla photterova, ale moje

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:39 28. Feb 2011
by Pajule
tys měl takovou jinačí né? ale moje paměť zas tak dobrá není no..já vim, že měla v popisu, že má pleť bez kazu, plný rty lákající k polibku a nakřáplej hlas!:D myslela sem, že tys měl takovou nenápadnou blonďatou mnišku a tu elfinu černovlasou s pramenem bílejch vlasů
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:16 28. Feb 2011
by kucik
Pajule wrote:tys měl takovou jinačí né? ale moje paměť zas tak dobrá není no..já vim, že měla v popisu, že má pleť bez kazu, plný rty lákající k polibku a nakřáplej hlas!:D myslela sem, že tys měl takovou nenápadnou blonďatou mnišku a tu elfinu černovlasou s pramenem bílejch vlasů
To jsem měl i tady? Ale tu mnišku měl, myslim, Fryn.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:06 28. Feb 2011
by Pajule
já nevim je to dávno..těžko si lze pamatovat něco co bylo skoro před šesti lety

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:05 04. Apr 2011
by Pajule
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:35 04. Apr 2011
by Radim
Pajkýý najdi pls jak si představuješ svýho kata Grise

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:21 04. Apr 2011
by Lord_Berserk
KAT Gris ???

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:19 04. Apr 2011
by Radim
Lord_Berserk wrote:KAT Gris ???
Dost vostrý
