Page 26 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:04 15. Feb 2011
by Terbee
že by Vilma? :wink:
nooo a ten druhý mooožná Rien...nevím, vzpomněla jsem si na něj, při pohledu na tendle obrázek 8)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:29 15. Feb 2011
by Prasokralik
:shock: :shock: :shock:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:38 15. Feb 2011
by Pajule
mně to riena nijak vůbec nepřipomíná hh :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:08 16. Feb 2011
by Terbee
fáájn, je to subjektivní :twisted:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 07:20 16. Feb 2011
by -RoF-
:D :D :D Dobré hehe
Kdoví na co sis spíš vzpoměla při pohledu na ten obrázek :roll: :P

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 09:08 16. Feb 2011
by marii
Pajule wrote:mně to riena nijak vůbec nepřipomíná hh :D
Ja teda samozrejme az takhle nevim,ale me to Riena teda pripomina:DD

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:15 27. Feb 2011
by Pajule
Dnešek je taková nostalgie .. :D

tahle elfina mi připomněla Photterovo elfinu za dobu ostrovů(jen kdyby neměla tak dlouhý uši a zeleně svítící oči) měla nakřáplej hlas hh(to v tom popisu fakt bylo)
ostrovanka.jpg
a tahle kdo pamatuje Elewy´el..
elewy´el.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 10:27 28. Feb 2011
by kucik
Pajule wrote:Dnešek je taková nostalgie .. :D

tahle elfina mi připomněla Photterovo elfinu za dobu ostrovů(jen kdyby neměla tak dlouhý uši a zeleně svítící oči) měla nakřáplej hlas hh(to v tom popisu fakt bylo)
ostrovanka.jpg
To nebyla photterova, ale moje :P

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:39 28. Feb 2011
by Pajule
tys měl takovou jinačí né? ale moje paměť zas tak dobrá není no..já vim, že měla v popisu, že má pleť bez kazu, plný rty lákající k polibku a nakřáplej hlas!:D myslela sem, že tys měl takovou nenápadnou blonďatou mnišku a tu elfinu černovlasou s pramenem bílejch vlasů

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:16 28. Feb 2011
by kucik
Pajule wrote:tys měl takovou jinačí né? ale moje paměť zas tak dobrá není no..já vim, že měla v popisu, že má pleť bez kazu, plný rty lákající k polibku a nakřáplej hlas!:D myslela sem, že tys měl takovou nenápadnou blonďatou mnišku a tu elfinu černovlasou s pramenem bílejch vlasů
To jsem měl i tady? Ale tu mnišku měl, myslim, Fryn.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:06 28. Feb 2011
by Pajule
já nevim je to dávno..těžko si lze pamatovat něco co bylo skoro před šesti lety :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:05 04. Apr 2011
by Pajule
Vil?s dlouhejma vlasama?
vil.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:35 04. Apr 2011
by Radim
Pajkýý najdi pls jak si představuješ svýho kata Grise :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:21 04. Apr 2011
by Lord_Berserk
KAT Gris ??? :mrgreen:

Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:19 04. Apr 2011
by Radim
Lord_Berserk wrote:KAT Gris ???
Dost vostrý :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: