Page 26 of 77

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:13 16. Oct 2012
by Fryn
Snekoun wrote:http://www.kickstarter.com/projects/obsidian/project-eternity

Jsem zvědav co z toho bude :twisted:
To vypadá hodně zajímavě, už jen díky tomu výčtu titulů, které mají za sebou.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 22:10 16. Oct 2012
by Nalkanar
Když se tu řeší Dishonored (ke kterému jsem se zatím radši nedostal), tak zde je jakási minisérie předcházející hru k lepšímu pochopení reálií.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 14:46 18. Oct 2012
by Prasokralik
A co tohle? Chivalry

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 17:57 18. Oct 2012
by Bahnak
Tohle si neměl postovat, fakt neměl... kdy že to vyjde?

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:01 18. Oct 2012
by Prasokralik
Bahnak wrote:Tohle si neměl postovat, fakt neměl... kdy že to vyjde?
včera to vyšlo, je to od nezavisleho studia tzn. cca 18 euro na steamu

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:08 18. Oct 2012
by Bahnak
Uf, už na to koukám... kurňa, fujtajbl, placený... ale zvážím to, na druhou stranu to vypadá jako neuvěřitelné pohlcovadlo času - ale zase to vypadá fakt dobře.
Teda mohlo by to vypadat ještě lépe, na druhou stranu konečně bojovka, kde můžu pobíhat s ratištěm a bodat lidi do hlav...

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:11 18. Oct 2012
by Prasokralik
mě z toho trialeru přišlo že to trochu přepíškli s ragdolem a vůbec ti rytíři takoví chatrní, halvy se tam sekaj jako párátka, ale kdoví jak to bude řešené

edit: i tak mě to láká, ale možná stojí za to počkat si a odyhctit akci, u indie her to bývá -75% a nějakych 5 euro mi nebude vadit do toho vrazit

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:20 18. Oct 2012
by Nalkanar
Nu jen trošku upgradlé hezčeji zabalené Mount&Blade. 8)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:37 18. Oct 2012
by Prasokralik
Nalkanar wrote:Nu jen trošku upgradlé hezčeji zabalené Mount&Blade. 8)
a kde tma vidíš ty mounty?

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:44 18. Oct 2012
by Nalkanar
V základní kostře systému. Když je tam pohled na ovládání, nebo si najdeš pohled na videa, tak je to v ovládání trošku rozšířené M&B, udělané v jistých ohledech akčněji poupravené(aneb jak tam obouručákem protne celou tu bandu před sebou).

Ale jo, vypadá to hezky. S grafikou si vyhráli podstatně líp a tak :)

EDIT: trošku lepší video, sice s komentářem, ale lépe ukázaná mechanika řekl bych.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:52 18. Oct 2012
by Bruciacullo
Prasokralik wrote:
Nalkanar wrote:Nu jen trošku upgradlé hezčeji zabalené Mount&Blade. 8)
a kde tma vidíš ty mounty?
A kde je tam nevidíš? :roll:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:10 18. Oct 2012
by Prasokralik
Bruciacullo wrote:
Prasokralik wrote:
Nalkanar wrote:Nu jen trošku upgradlé hezčeji zabalené Mount&Blade. 8)
a kde tma vidíš ty mounty?
A kde je tam nevidíš? :roll:
Hele nebreč...

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:21 18. Oct 2012
by Bruciacullo
Prasokralik wrote:
Bruciacullo wrote:
Prasokralik wrote:a kde tma vidíš ty mounty?
A kde je tam nevidíš? :roll:
Hele nebreč...
hele nebrečím ale ty bys měl!

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 06:02 20. Oct 2012
by Prasokralik
Tak jsem to koupil a luxus. Mounta jsem neviděl ani jednoho, classy to má 4, rytíř, vanguar, lučištník a nějaká lehká pěchota. Nedoporučuju hrát free for all mody, hra tým vs. tým je o to zajímavější.

pozn: nicp ro bitevní hovada, toj sem zjistil když jsem uspěšně zabil 2 spoluhráče, načež mě dorazil ten jediný protivník kterého jsme se snažili zabít... ehm

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 09:35 20. Oct 2012
by Molly23
Takže jak koukám, je tam i class scumbag paladina :D