Page 26 of 67
Re: League of Legends
Posted: 23:10 19. Nov 2012
by Molly23
Re: League of Legends
Posted: 23:43 19. Nov 2012
by Absinthorix
Molly23 wrote:http://na.leagueoflegends.com/board/attachment.php?attachmentid=558772&d=1353044487
Toho hraju
Re: League of Legends
Posted: 10:03 20. Nov 2012
by Legition
To je příšerný skin..

Re: League of Legends
Posted: 10:15 20. Nov 2012
by Prasokralik
takhle to hraje rien
Re: League of Legends
Posted: 10:16 20. Nov 2012
by Prasokralik
a takhle johannes
Re: League of Legends
Posted: 11:45 20. Nov 2012
by Legition
+1
+1
Re: League of Legends
Posted: 23:11 20. Nov 2012
by Absinthorix
Gangbang a Gayrabbit, žádná škoda jich
Re: League of Legends
Posted: 00:29 23. Nov 2012
by Prasokralik
17 důvodů proč hrát league of legends

Re: League of Legends
Posted: 06:35 26. Nov 2012
by Prasokralik
Re: League of Legends
Posted: 23:05 26. Nov 2012
by Legition
Vymyslel jsem si krásný AD cary build pro mého andělíčka, je to Awsome!
Re: League of Legends
Posted: 23:36 26. Nov 2012
by Prasokralik
kayle má být ad carry
Re: League of Legends
Posted: 23:43 26. Nov 2012
by Legition
Kayle možná, ale já mluvím o své AD morganě
Ta tam skočí, s ultinou, rychle v jejich stunu někoho sundá, pak jede spelama, tým jí dodělá zbytek, a ona jen dostřílí polomrtvý zbytek....
teda když team neuteče

Re: League of Legends
Posted: 23:44 26. Nov 2012
by Prasokralik
Legition wrote:Kayle možná, ale já mluvím o své AD morganě
Ta tam skočí, s ultinou, rychle v jejich stunu někoho sundá, pak jede spelama, tým jí dodělá zbytek, a ona jen dostřílí polomrtvý zbytek....
teda když team neuteče

ad morgana? odinstaluj to
Re: League of Legends
Posted: 23:45 26. Nov 2012
by Nalkanar
Re: League of Legends
Posted: 23:54 26. Nov 2012
by Prasokralik