Page 26 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:15 29. Oct 2011
by Braenn
Emm... Matně si pamatuji, jak se derken snažil prosadit povolání Paladina Xian u Bahňáka, když neuspěl, tak se Jon nabízel, že když ho do podtemna unesou, on je bude všechny boostit a pomáhat, potom jsem derkena ukecávala, aby mi vylevlil mého paladina, načež se slavnostně i s darkvisionem dohodlo spojení paladinsko-drowí gildy a budoucí spokojená spolupráce. (Viz fotky)
Ať žije Dei Anang a Xian!
A kupodivu mě ani nebolí hlava, jen toho kouře tam bylo docela dost...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:23 29. Oct 2011
by -darkvision-
Za mě velice povedené a těším se na příště.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:34 29. Oct 2011
by Molly23
Příště teda něco mírumilovného ve středu?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:16 29. Oct 2011
by J.F.Payne
Bylo to fajné. Hospoda bezchybná, až na to, že neměli pochopení pro náš zpěv... A docela jsem se opil.
A středa a něco mírumilovného? Proč ne!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:56 30. Oct 2011
by Bahnak
OK, tak bezalkoholová čajovna - deskovky sebou?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 01:04 30. Oct 2011
by Molly23
To se mi líbí.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:01 30. Oct 2011
by J.F.Payne
Až takhle mírumilovný? Já čajovnám moc neholduju, vždycky se mi vybaví, co jsem tam v patnácti vyváděl s ženskejma, a je mi pak blbě

))
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:27 30. Oct 2011
by Derken-
Jenže v patnácti si vypadal jak iráckej terorista

Mě to nevadí, rád se přidám

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:41 30. Oct 2011
by Braenn
Jako Ježíš, ne íráckej terorista
Já taky dorazím, minule to bylo fajn a člověk ušetří.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:42 30. Oct 2011
by Molly23
a tedka... jakou deskovku? Flašku?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:40 30. Oct 2011
by J.F.Payne
Mám někde doma deskovku Ogniem i Mieczem, ale nemůžu ji najít.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:47 30. Oct 2011
by klobouk
J.F.Payne wrote:Mám někde doma deskovku Ogniem i Mieczem, ale nemůžu ji najít.
Tak to sis teď hodně zavařil.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:09 30. Oct 2011
by Molly23
Tak tuhle středu sraz u JF Payneho ... uděláme razii a prohledáme byt.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:10 30. Oct 2011
by Braenn
J.F.Payne wrote:Mám někde doma deskovku Ogniem i Mieczem, ale nemůžu ji najít.
Někde doma, nebo někde v kumbálu? To by ta razie nemusela být až tak hrozná, každopádně budu fandit, abys našel!
Jinak Bahňák přišel se zajímavou myšlenkou teď na zimu, a to hrávat jakž takž pravidelně (což znamená jednou za dva týdny) nějaké DnD... Asi každý si prošel tím obdobím, kdy zjišťujeme že žádná nePC aktivita delšího charakteru nemá šanci na úspěch, ale třeba nějakej příběh o třech, čtytřech sezeních?
P.S. Zase Šangrila? To by ji "někdo" mohl protentokrát zamluvit

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:19 30. Oct 2011
by G-ladiator
Ghost-co-se-jako-obvykle-posledně-neobjevil říká, že by se rád zase někdy objevil

Jinak k PnP - jsem pro a jako systém bych navrhl české Střepy snů - zatím je nevlastním, nicméně jsou levné (kolem 350,-) a tváří se vcelku zajímavě (
http://www.strepysnu.cz/). Ale zahraju si (téměř) cokoliv.