Page 26 of 48

Re: Par dotazu novacka

Posted: 15:07 02. Jun 2012
by Caehan
Měl bych otázku... máme dva krumpáče - velký a malý (ani jeden není vypraný v Perwoolu, je to jiný druh příkladu) ...no, dejme tomu, že s oběma těžíme rudu... jaký je v tom rozdíl?

Re: Par dotazu novacka

Posted: 15:32 02. Jun 2012
by Nalkanar
Malým jsem zatím ukopl vše *pokrčí rameny* velký jsem nikdy neužil. 8)

Re: Par dotazu novacka

Posted: 15:34 02. Jun 2012
by D_E_K_A
Asi měl na mysli, jestli s větším má vyšší šanci na natěžení více rudy (rychleji se naučit dolování) nebo jestli to výjde nastejno ne?

Re: Par dotazu novacka

Posted: 16:57 02. Jun 2012
by Krysak
Zasadní rozdíl je v tom, že velký zabere 6 policek v invu zatímco malý 2 políčka. Doporučuji 2 malé s sebou, občas se krumpáč zničí.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 17:01 02. Jun 2012
by Prasokralik
malej je pro ty co neumí smrtící zbraně, které velkej požaduje

čímž velkej ztrácí smysl

Re: Par dotazu novacka

Posted: 15:55 03. Jun 2012
by Absinthorix
A velký se rozbíjí časteji (subjektivní zkušnost lamače lopat, krumpů a seker) :lol:

Re: Par dotazu novacka

Posted: 12:34 09. Jun 2012
by Barbar321
Chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevíte jak je možné, že mě přítelíček v boji napad (a jednou ranou zabil).

Řídí se to nějakou vlastností?

Jedná se o přítelíčka a nikoliv o sumon

Re: Par dotazu novacka

Posted: 12:36 09. Jun 2012
by -RoF-
Barbar321 wrote:Chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevíte jak je možné, že mě přítelíček v boji napad (a jednou ranou zabil).

Řídí se to nějakou vlastností?

Jedná se o přítelíčka a nikoliv o sumon
To se někdy stane no. Holt asi vzpoura.

Taky jsem zažil že víla zabila svého vlastního mága :D

Re: Par dotazu novacka

Posted: 12:40 09. Jun 2012
by Nalkanar
Netrefils ho nějakým hromadným kouzlem, nebo tak něco?

Re: Par dotazu novacka

Posted: 12:46 09. Jun 2012
by Barbar321
Nalkanar wrote:Netrefils ho nějakým hromadným kouzlem, nebo tak něco?
Netrefil. Kouzlill jsem, ale mimo (obyč. střelu)

Re: Par dotazu novacka

Posted: 13:00 09. Jun 2012
by D_E_K_A
Barbar321 wrote:
Nalkanar wrote:Netrefils ho nějakým hromadným kouzlem, nebo tak něco?
Netrefil. Kouzlill jsem, ale mimo (obyč. střelu)
Vsadím se, že to bylo u plivníků a byl zmámen jejich pohledem ;) (odzkoušeno kdysi dávno :D )

Re: Par dotazu novacka

Posted: 13:59 09. Jun 2012
by Barbar321
D_E_K_A wrote:
Vsadím se, že to bylo u plivníků a byl zmámen jejich pohledem ;) (odzkoušeno kdysi dávno :D )
Nevsázej. Prohrál by jsi. To bych se nenamáhal sem ani psát.

Bylo to u obyčejných jezevců.

Seslal jsem magickou střelu na jezevce (která ho i zabila) a přítelíček dal ránu mě (která mě taky zabila) :(

Re: Par dotazu novacka

Posted: 15:09 09. Jun 2012
by Barbar321
Tak mě zabil znova.

Vypálil jsem magickou střelu, která zasáhla nepřítele a v zápětí mě přítelíček rafl do zad. Návštěva pekla to jistí.

Mám nějaký pech na ty přítelíčky. U jedné postavy se mi nezobrazují, u druhé mě rovnou zabíjí :(

Nenapadá někoho, čím by to mohlo být? Screen z toho mám

Re: Par dotazu novacka

Posted: 15:16 09. Jun 2012
by D_E_K_A
Zvláštní, já neměl nikdy s ničím podobným problém. *krčí rameny*

Re: Par dotazu novacka

Posted: 16:48 09. Jun 2012
by Barbar321
D_E_K_A wrote:Zvláštní, já neměl nikdy s ničím podobným problém. *krčí rameny*
Já taky ne. Holt vše je někdy poprvé. :( (škoda jen, že to není naposled)