Page 26 of 48
Re: Par dotazu novacka
Posted: 15:07 02. Jun 2012
by Caehan
Měl bych otázku... máme dva krumpáče - velký a malý (ani jeden není vypraný v Perwoolu, je to jiný druh příkladu) ...no, dejme tomu, že s oběma těžíme rudu... jaký je v tom rozdíl?
Re: Par dotazu novacka
Posted: 15:32 02. Jun 2012
by Nalkanar
Malým jsem zatím ukopl vše *pokrčí rameny* velký jsem nikdy neužil.

Re: Par dotazu novacka
Posted: 15:34 02. Jun 2012
by D_E_K_A
Asi měl na mysli, jestli s větším má vyšší šanci na natěžení více rudy (rychleji se naučit dolování) nebo jestli to výjde nastejno ne?
Re: Par dotazu novacka
Posted: 16:57 02. Jun 2012
by Krysak
Zasadní rozdíl je v tom, že velký zabere 6 policek v invu zatímco malý 2 políčka. Doporučuji 2 malé s sebou, občas se krumpáč zničí.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 17:01 02. Jun 2012
by Prasokralik
malej je pro ty co neumí smrtící zbraně, které velkej požaduje
čímž velkej ztrácí smysl
Re: Par dotazu novacka
Posted: 15:55 03. Jun 2012
by Absinthorix
A velký se rozbíjí časteji (subjektivní zkušnost lamače lopat, krumpů a seker)

Re: Par dotazu novacka
Posted: 12:34 09. Jun 2012
by Barbar321
Chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevíte jak je možné, že mě přítelíček v boji napad (a jednou ranou zabil).
Řídí se to nějakou vlastností?
Jedná se o přítelíčka a nikoliv o sumon
Re: Par dotazu novacka
Posted: 12:36 09. Jun 2012
by -RoF-
Barbar321 wrote:Chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevíte jak je možné, že mě přítelíček v boji napad (a jednou ranou zabil).
Řídí se to nějakou vlastností?
Jedná se o přítelíčka a nikoliv o sumon
To se někdy stane no. Holt asi vzpoura.
Taky jsem zažil že víla zabila svého vlastního mága

Re: Par dotazu novacka
Posted: 12:40 09. Jun 2012
by Nalkanar
Netrefils ho nějakým hromadným kouzlem, nebo tak něco?
Re: Par dotazu novacka
Posted: 12:46 09. Jun 2012
by Barbar321
Nalkanar wrote:Netrefils ho nějakým hromadným kouzlem, nebo tak něco?
Netrefil. Kouzlill jsem, ale mimo (obyč. střelu)
Re: Par dotazu novacka
Posted: 13:00 09. Jun 2012
by D_E_K_A
Barbar321 wrote:Nalkanar wrote:Netrefils ho nějakým hromadným kouzlem, nebo tak něco?
Netrefil. Kouzlill jsem, ale mimo (obyč. střelu)
Vsadím se, že to bylo u plivníků a byl zmámen jejich pohledem

(odzkoušeno kdysi dávno

)
Re: Par dotazu novacka
Posted: 13:59 09. Jun 2012
by Barbar321
D_E_K_A wrote:
Vsadím se, že to bylo u plivníků a byl zmámen jejich pohledem

(odzkoušeno kdysi dávno

)
Nevsázej. Prohrál by jsi. To bych se nenamáhal sem ani psát.
Bylo to u obyčejných jezevců.
Seslal jsem magickou střelu na jezevce (která ho i zabila) a přítelíček dal ránu mě (která mě taky zabila)

Re: Par dotazu novacka
Posted: 15:09 09. Jun 2012
by Barbar321
Tak mě zabil znova.
Vypálil jsem magickou střelu, která zasáhla nepřítele a v zápětí mě přítelíček rafl do zad. Návštěva pekla to jistí.
Mám nějaký pech na ty přítelíčky. U jedné postavy se mi nezobrazují, u druhé mě rovnou zabíjí
Nenapadá někoho, čím by to mohlo být? Screen z toho mám
Re: Par dotazu novacka
Posted: 15:16 09. Jun 2012
by D_E_K_A
Zvláštní, já neměl nikdy s ničím podobným problém. *krčí rameny*
Re: Par dotazu novacka
Posted: 16:48 09. Jun 2012
by Barbar321
D_E_K_A wrote:Zvláštní, já neměl nikdy s ničím podobným problém. *krčí rameny*
Já taky ne. Holt vše je někdy poprvé.

(škoda jen, že to není naposled)