Page 26 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 12:38 03. May 2012
by Molly23
NO trénink asi dvojky, ale jako bažanti v Rotě jsou tak 4 a níž. Večer, já nevím, osm večer... jako ale pokud rotu tak někoho s premiákem, proto jsem chtěl aby čas navrhl někdo s premiákem, třeba tady Rof, nebo Johnny 8) .

Re: World of Tanks

Posted: 12:44 03. May 2012
by Fryn
Škoda, že mám tento týden odpolední.
Jinak, těch tříd kterých se dá jet je docela dost.

Re: World of Tanks

Posted: 12:59 03. May 2012
by -RoF-
Nechme to na prodloužený víkend, to bude dle mě lepší. :wink:

Re: World of Tanks

Posted: 13:27 03. May 2012
by Molly23
Navrhni den a hodinu :)

Re: World of Tanks

Posted: 13:39 03. May 2012
by -RoF-
Tak dám dvě možnosti.

1. Sobota 4. května - kolem 13:00
2. Sobota 4. května - kolem 20:00

Osobně jsem víc pro možnost 1. ;)

Očekávám ,že i tenhle pátek bude patch, tak uvidíme.

Re: World of Tanks

Posted: 08:49 04. May 2012
by -RoF-
Táákže? Nějak ticho po pěšině :roll:

Re: World of Tanks

Posted: 08:55 04. May 2012
by Molly23
No číslo jedna vypadá nadějně, ale klidně i druhá možnost, v sobotu bych radši druhou, pokud by bylo pěkné počasí. TS mám :)... bohužel Cviky1 nemůže.

Pro ty co si mě ještě nepřidali, jsem Missak2312

Re: World of Tanks

Posted: 08:56 04. May 2012
by Braenn
Chtěla jsem dnes dojít, uhm, ale pivo dostalo přednost :D

Sobotu nechci slibovat, ale pokusím se.

Re: World of Tanks

Posted: 09:34 04. May 2012
by Fryn
V sobotu bych byl pro tu třináctou hodinu.

Re: World of Tanks

Posted: 16:24 08. May 2012
by -RoF-
Ode dneška máme nový patch.

- čekal jsem že KV-1 bude víc nasazované mezi 5. třídu, ale dává ji to aj do vyšších.
- KV-2 je mrcha nasazovaná do těžších losů, ale vcelku to zvládá.
- IS-8 mi příjde papírovější, ale má drsné dělo.

Jinak viz níže foto čekajících IS-4 :twisted: (před patchem)

Re: World of Tanks

Posted: 20:58 08. May 2012
by Molly23
2. června

Aviatická pout v Pardubicích! Sice je to letecká šou, ale vy tankisti by jste možná ocenili toto :)

http://aviatickapout.cz/cs/novinky/prip ... edstaveni/

Re: World of Tanks

Posted: 21:15 08. May 2012
by Bahnak
jaj, to bych šel a zrovinka v tom datu jsem na svatbě...

Re: World of Tanks

Posted: 21:16 08. May 2012
by Molly23
Bahnak wrote:jaj, to bych šel a zrovinka v tom datu jsem na svatbě...
Já taky!!! A taky mám plno!!! SAKRA! Zrovna jsem už dneska doma úpěl!

Re: World of Tanks

Posted: 23:11 09. May 2012
by Fryn
Pro ty co přehlédli, ještě do dneška si můžete aktivovat bonusový kód "ENDWAREU" na svém účtu a získat opět jeden den premiáku zdarma (plus pár nějakých drobností navíc).

Re: World of Tanks

Posted: 00:00 10. May 2012
by zachy
Není nad artilerie :) 5 killů :D yea