Page 26 of 28

Re: World of Planes

Posted: 17:36 22. Oct 2013
by Molly23
Tak tohle by se mi ve WTčku líbilo :) AC-130 Gunship
dobrý je to videjko od 1:45 prostě zhruba od doby co začne hrát druhá písnička

http://www.youtube.com/watch?v=o3xZV5q44d4

Re: World of Planes

Posted: 19:59 22. Oct 2013
by Molly23
Tak jsem poprvé vyzkoušel Full Real Battles. Je to masakr. I sestřelování pozemáků je celkem um! Letadlo je hodně vrtošivé a dokáže pozlobit :D. Prostě...

Re: World of Planes

Posted: 12:34 24. Oct 2013
by Molly23
Tak jen taková ukázka jak to mají bombardéři těžké v boji s tanky.
Zkuste je na obrázku najít :lol: , spočítat kam musíte předsadit (protože oni se hýbou žejo) a nakonec trefit! Je to docela um. Přikládám 3 obrázky. Dva z výšky 2500m (jeden je zazoomovaný) a jeden 800m (taktéž zazoomovaný)

Re: World of Planes

Posted: 23:59 24. Oct 2013
by Molly23

Re: World of Planes

Posted: 22:43 30. Oct 2013
by Molly23
Konečně jsem ho odemkl! Tak se těším na bombery Vracas! :)
Image

Re: World of Planes

Posted: 13:34 31. Oct 2013
by Molly23
Včerejší polety s Vracasem :). Moc pěkné fotky se povedli!

Re: World of Planes

Posted: 11:13 07. Nov 2013
by Puxina

Re: World of Planes

Posted: 08:22 08. Nov 2013
by Molly23
Smutné... další krásný stroj, který jde nejspíš na odpis. :(

http://americanmilitarynews.com/2013/09 ... 0-warthog/

Re: World of Planes

Posted: 08:51 08. Nov 2013
by Puxina
Tak si ho kup no :P.

Jinak tady máš pokračování toho článku ze včerejška ;) http://technet.idnes.cz/souboj-leteckyc ... enstvi_mla

Re: World of Planes

Posted: 00:20 13. Nov 2013
by Molly23
Tak dnešní polety s velitelem 1. bombardovací letky Tistarem (mojím nadřízeným :lol: ) a Vracasem z 3. taktické letky (snad už brzy u bombardérů!)

Re: World of Planes

Posted: 15:06 13. Nov 2013
by Theogil I
Budete někdo dnes okolo 19:00 lítat?

Re: World of Planes

Posted: 15:08 13. Nov 2013
by Molly23
spíše o něco později, ale klidně můžeme zalítat :). Lítáte HB nebo FRB? FRB doporučuji, je to nářez a parádní výzva! Nikdy jsem neměl radost ze dvou sestřelů právě jako ve FRB!

Re: World of Planes

Posted: 16:56 13. Nov 2013
by Theogil I
Molly23 wrote:spíše o něco později, ale klidně můžeme zalítat :). Lítáte HB nebo FRB? FRB doporučuji, je to nářez a parádní výzva! Nikdy jsem neměl radost ze dvou sestřelů právě jako ve FRB!
Já lítám sám arkády a v letce historické, na realistické se necítím.

Re: World of Planes

Posted: 17:31 13. Nov 2013
by Molly23
Jestli máš doma páku tak je to parádní požitek. Člověk si lehko zvykne a pak už nechce lítat nic jiného. Podívej se třeba na Vracase, který do toho spadl taky :D a to bylo podobné. Ve FRB už je to totiž hlavně o pilotech a ne jen o letadlech.

Musí se začít na bombardérech, které jsou stabilní, dost vydrží a pilotáž není tak hrozná. Pak postupně přejít třeba na Bf-110 a zkoušet roli stíhače, což je super zábava jak jsme zjistili. No a potom jednomotorovou stíhačku :). Na tu se teprve chystám.

Jinak jak to vidím, tak pojedu bombery dneska kvůli přístupu do bety na tanky. Takže by jsme se mohli v HB sejít. 30 pozemních cílů snad dám :lol:

Re: World of Planes

Posted: 20:01 13. Nov 2013
by Diemo
co? beta...budu taky online, ale nevim kdy, pred pocitacem mam tolik prace, ze se mi sem nevejde joy :(

Jo a Theogile :-D te vidim vzdycky online, napisu, ale odezva zadna, jsi ignorant nebo jen netusis co znamena ta svitici obalka v hornim menu :D