Page 26 of 66

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 17:17 02. Aug 2012
by Prasokralik
Bring it on!
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 18:48 02. Aug 2012
by Amber
Jedna čarodějka a jeden temný bojovník...
kvalita mě mimochodem dostala, obojí má co do rozměrů přes 4 000 px. 8)

Image

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 20:00 02. Aug 2012
by Amber
Provedením sice poněkud vybočuje z celkového rázu obrazárny, ale líbí se mi. :wink:
Image

a noční můra:
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 22:24 02. Aug 2012
by Absinthorix
R.I.P.
Image

U Kovadliny
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 22:27 02. Aug 2012
by Absinthorix
...a stejně jich není nikdy dost :wink: a pro toho komu se nelíbí pěkné oči, tak je tam žralok
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 22:31 02. Aug 2012
by Absinthorix
Okatých andělů (i těch strážných) taky nikdy není dost
Image

Image

Image

Image

Ve škole pro malé andílky...
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 00:52 03. Aug 2012
by Amber
Absinthorix wrote: Image
Kopíráku, ten jsem sem dala na minulé straně :P

Náhradou jiný andílek 8)
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 01:56 03. Aug 2012
by Prasokralik
Huš už s těma kuřatama

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 08:10 03. Aug 2012
by klobouk
Andělská škola je roztomilá.

Gardal s družinou hledající grál
ImageImage

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 21:04 03. Aug 2012
by Amber
Netypické spojení sochy a vodopádu:
Image

Deptající stín
// ano ano, ten/ta jehož/jíž se to týká ví :twisted: :P
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 21:08 03. Aug 2012
by Amber
Spása medúzy:
Image

(tady mě snad ani popisek nenapadá)
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 21:11 03. Aug 2012
by Amber
Strážce sopky
(povšimněte si prosím rozdílu oproti mravenčím dobrodruhům :D )
Image

Ohnivý popravčí
Image

Edit: A do třetice všeho ohnivého...
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 21:15 03. Aug 2012
by Amber
*rozhlédne se* Rychle, dokud tu Molly není a nemůže kontrolovat držení luku...! Dvě lučištnice:
Image

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 21:35 03. Aug 2012
by Amber
Safra, úplně jsem zapomněla na nějaká ta kukadla pro Jarriho, aby měl radost :D :wink:
Image

A tuhle si nešlo odpustit... jestli někoho pohoršuje, tak se prosím nedívejte. :wink: Ale zdá se mi být mnohem méně pobuřující než ty jiné spoře oděné (viz výše). A krom toho ta kvalita...! Krása pohledět.
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 21:40 03. Aug 2012
by Aulus
Když už jsme u těch kukadel...

Image

... tak i u nich platí, že všeho moc škodí. :mrgreen: