Page 26 of 66
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 17:17 02. Aug 2012
by Prasokralik
Bring it on!

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 18:48 02. Aug 2012
by Amber
Jedna čarodějka a jeden temný bojovník...
kvalita mě mimochodem dostala, obojí má co do rozměrů přes 4 000 px.

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 20:00 02. Aug 2012
by Amber
Provedením sice poněkud vybočuje z celkového rázu obrazárny, ale líbí se mi.
a noční můra:

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 22:24 02. Aug 2012
by Absinthorix
R.I.P.
U Kovadliny

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 22:27 02. Aug 2012
by Absinthorix
...a stejně jich není nikdy dost

a pro toho komu se nelíbí pěkné oči, tak je tam žralok

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 22:31 02. Aug 2012
by Absinthorix
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 00:52 03. Aug 2012
by Amber
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 01:56 03. Aug 2012
by Prasokralik
Huš už s těma kuřatama

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 08:10 03. Aug 2012
by klobouk
Andělská škola je roztomilá.
Gardal s družinou hledající grál


Re: Fantasy obrazárna
Posted: 21:04 03. Aug 2012
by Amber
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 21:08 03. Aug 2012
by Amber
Spása medúzy:
(tady mě snad ani popisek nenapadá)

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 21:11 03. Aug 2012
by Amber
Strážce sopky
(povšimněte si prosím rozdílu oproti mravenčím dobrodruhům

)
Ohnivý popravčí
Edit: A do třetice všeho ohnivého...

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 21:15 03. Aug 2012
by Amber
*rozhlédne se* Rychle, dokud tu Molly není a nemůže kontrolovat držení luku...! Dvě lučištnice:

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 21:35 03. Aug 2012
by Amber
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 21:40 03. Aug 2012
by Aulus
Když už jsme u těch kukadel...
... tak i u nich platí, že všeho moc škodí.
