Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 13:58 07. Aug 2013
Ok, čtvrtek
Okis.Diemo wrote:Darku, ty mas vyhru a Misaku, tebe sem rozdrtil 2:0....Ok, prvni zapas byl vyrovnanej, ale pak se ti opila posadka![]()
Az bude po peknym pocasi, tak si to muzem odjezdit
Uvažuju nad tím, jen nevím jak s těmi kontumacemi a to v situacích, kdy to bude chyba pouze jedné strany a tratní z toho budou oba.-RoF- wrote:... Frynééé příště dej pevný termín, do kdy se odehrají zápasy a jinak kontumacéééé.
Jo tabulku upravím během dneška, dle tvých výsledků není problém.Fryn wrote:.....
Jo jedna z dobrých variant, o které jsme s Aersem taky přemýšleli.Molly23 wrote:A co to zkombinovat?