Page 26 of 41

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 13:58 07. Aug 2013
by Diemo
Ok, čtvrtek

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 20:44 08. Aug 2013
by de Aers
Tak dneska klucí. *Poklepe na hodinky*

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 21:06 08. Aug 2013
by kucik
Ja cekam.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 22:01 08. Aug 2013
by kucik
kucik - vracas 2:0

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 23:15 08. Aug 2013
by Molly23
Ted jsem dorazil k počítači no... Hele já nevím kdy se k tomu ted dostanu, nemám vůbec čas na to hraní. Kdyžtak at ti co se mnou ještě nejeli, tuším Kucik a Vracas kontumačně vyhrají, protože fakt nevím kdy ten čas budu mít a nechce zdržovat.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 23:18 08. Aug 2013
by -darkvision-
Nóó já přišel taky až ted z divadla.. a nejdříve se tu ukážu v příštím týdnu. Schází mi zápas s Vracasem už jen.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 23:25 08. Aug 2013
by Diemo
Darku, ty mas vyhru a Misaku, tebe sem rozdrtil 2:0....Ok, prvni zapas byl vyrovnanej, ale pak se ti opila posadka 8)

Az bude po peknym pocasi, tak si to muzem odjezdit :ewink:

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 10:32 09. Aug 2013
by kucik
Dobrá, tak to teda uzavřem nějak kontumačně.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 10:34 09. Aug 2013
by Molly23
Já stejně vím, že by jsi mě rozdrtil Kuciku, prostě Matilda :).

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 11:00 09. Aug 2013
by -darkvision-
Diemo wrote:Darku, ty mas vyhru a Misaku, tebe sem rozdrtil 2:0....Ok, prvni zapas byl vyrovnanej, ale pak se ti opila posadka 8)

Az bude po peknym pocasi, tak si to muzem odjezdit :ewink:
Okis.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 13:00 12. Aug 2013
by -RoF-
Jinak pokud se Fryn nebude zlobit, tak jsem sesumíroval výsledky do tabulky. Kdyby byla někde chyba, tak můžu opravit ;)

Jinak v druhé tabulce jsou komtumované zápasy Shamana a Galliho označené žlutě. Ten červený výsledek je tam proto, protože Galli odstoupil dřív jak shaman ;).

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 21:58 12. Aug 2013
by Molly23
Nejsem poslední! :D

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 22:29 12. Aug 2013
by Fryn
Tak výsledky konečně opraveny a doplněny (tentokrát už doopravdy - posledně jsem je napsal a zapomněl odeslat ...).
-RoF- wrote:... Frynééé příště dej pevný termín, do kdy se odehrají zápasy a jinak kontumacéééé. :twisted:
Uvažuju nad tím, jen nevím jak s těmi kontumacemi a to v situacích, kdy to bude chyba pouze jedné strany a tratní z toho budou oba.

Ad Tabulka: Moc pěkný. Dík za ni, ušetřil si mi práci (od nynějška získáváš statut čestného turnajového tabulkovače - dokud se toho nezřekneš :) ). Jen bych byl rád, kdybys tu svou tabulku upravil podle těch výsledků, které jsou na první straně (případně se podíval, jestli jsem někde neudělal překlep). Raději bych tam měl "reálné" výsledky (ty poslední kontumace už neřeším, ale zápasy odstupujících účastníků by měli být anulovány).
Po vytvoření finální tabulky by byl pak turnaj společně s vyhlášením vítěze oficiálně uzavřen.

Jinak bych ještě chtěl podotknout, že přihlášením do turnaje se automaticky očekává snaha dohrát všechny své zápasy a to i když se vytrácí motivace (v tomto případě byl o něco výhodnější vyřazovací systém).

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 22:55 12. Aug 2013
by Molly23
A co to zkombinovat?

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 06:28 13. Aug 2013
by -RoF-
Fryn wrote:.....
Jo tabulku upravím během dneška, dle tvých výsledků není problém.

Já osobně jsem se řídil systémem, který jsem měl na turnaji na Thalii. Kdo odstoupí, tomu se kontumují zápasy ve prospěch těch, kteří byli schopni odehrát nějaké zápasy.

Tabulkový systém mi příjde nejvíc vypovídající o výkonu hráčů, ale je tam problém v tom, že někteří jakmile nemají výsledky, které očekávali, tak je to přestane bavit a kašlou na to.

Jinak není problém, při dalších turnajích klidně helfnu s dalšíma tabulkama ;). Případné rozlosování budeš tvořit ty ;).
Molly23 wrote:A co to zkombinovat?
Jo jedna z dobrých variant, o které jsme s Aersem taky přemýšleli.

Funkční pro počet hráčů 8 a víc.

Rozdělit hráče do dvou tabulek A a B, kde by hráli každý s každým a pak dle pořadí by se do kříže udělalo playof.

Například počet hráčů bude 9.
Takže tabulka A by měla 5 hráčů
Tabulka B by měla 4 hráče.

Z tabulky A postoupí do playof 4 hráči z B taky čtyři.
A pak dle pořadí playof A1 x B4, A2 x B3, A3 x B2, A4 x B1.

Rozhodně jsem ale pro nějaký termín, do kdy by se to mělo odehrát. Já nevím třeba 2-3 týdny?