Page 26 of 26
Re: Zamyšlení nad NWN a Thalií
Posted: 11:36 18. Apr 2013
by Prasokralik
jen ty hráči nějak chyběj
Re: Zamyšlení nad NWN a Thalií
Posted: 11:40 18. Apr 2013
by Bruciacullo
skutečně? včera jic bylo ve hře nejmeně patnáct... nejsi jediny hrač na thalii kámo

Re: Zamyšlení nad NWN a Thalií
Posted: 12:45 18. Apr 2013
by Prasokralik
celejch jo?
Re: Zamyšlení nad NWN a Thalií
Posted: 13:39 18. Apr 2013
by KaTo
Prasokralik wrote:celejch jo?
Ne. Čtyři hráli trpaslíky (ti jsou za čtvrt) a pět hrálo půl-lidi (jak název říká, ti jsou za půl). Takže výsledný počet si přepočti

.
Re: Zamyšlení nad NWN a Thalií
Posted: 13:40 18. Apr 2013
by karolina
KaTo wrote:Prasokralik wrote:celejch jo?
Ne. Čtyři hráli trpaslíky (ti jsou za čtvrt) a pět hrálo půl-lidi (jak název říká, ti jsou za půl). Takže výsledný počet si přepočti

.
To teda pěkně kecáš, 4 trpaslíci nehráli už pěkně dlouho.... byli jsme jen dva.
Re: Zamyšlení nad NWN a Thalií
Posted: 13:56 18. Apr 2013
by kokosak
...stačí dát nějakej ten banán na fora a hned se lidi hrnou do hry

Re: Zamyšlení nad NWN a Thalií
Posted: 13:59 18. Apr 2013
by Bruciacullo
kokosak wrote:...stačí dát nějakej ten banán na fora a hned se lidi hrnou do hry

jj a kdyz je jich tam moc zabanujem nekoho zase ve hře

Re: Zamyšlení nad NWN a Thalií
Posted: 20:45 15. Aug 2013
by Darius
Chmm tak po dlouhý době sem dostal chuť si zahrát Nwn.Tak sem vrazil horlivě Cd do mechaniky a hrál single...ten bohůmžel neukojil mé touhy a tak sem si řek mrknu na Thalii jak to tam jede.
A ono ejhle...hráčů hrstka ..většina epic lvl a prakticky nikdo známej...tak sem si řek nu co půjdu se podívat do dílen tam vždycky někdo buší do kovadliny a taky že jo.Tak sem si tak rpil chvílema chvílema sem si vyrazil do krynu než se objevil jeden starej známej a tak sem sním hodil řeč po tellu.
Z toho očem sme se bavili mi šla hlava kolem.To že se připravuje NT sem se tak nějak dočet z fóra a upřímě na jednu stranu sem hrozně zvědavej a na druhou se bojím...každopádně prostě nejde se zavděčit všem a ne vše se bude líbit tak stím počítám a nějak to nehrotím.
Ale jinak když mě řekl že je to teď prakticky nuda když má nad 30 lvl že už si prošel šecky dungy a že černého draka si zabíjí jak nic když má za zadkem čmáryfuka tak sem si řekl sakra proč já se vůbec logl?To mi stačí jenom takhle expit nadělat prachy a čau?
Kdysi sem měl představu že na černého draka je třeba mnohem víc no...hold smolík a tak doufám že na Nt to bude jinak.
Pár dní sem nad tím přemejšlel a vlastně sem si vzpoměl jak sem byl šťastnej na Ultimě Online Rp servru kde nebylo nic jednoduchého.Většinou tam hrávalo přibližně 30-40 hráčů.
v podstatě to tam bylo stejné jak tady ...creepeři,rpeři a crafteři ale nikdo nebyl nijak ochuzen o svou hru na úkor druhých.
Vpodstatě to tam fungovalo asi takhle...
Povrchové spawny byly už od začátku silné i pro začátečníky takže kolikrát se chodilo ve dvouch až třech lidech aby se vydělalo pár mincí do začátku.Většinou vyvraždit takovej spawn bylo otázkou 15 minut pokud se šlo ve třech lidech.Solo si to sotva kdo dal a navíc kvůli tomu že tam mohl umřít a musel by jako duch dobíhat pro tělo až z města tak ho mohl kompletně někdo dosucha vylootovat popřípadně ho mohlo smahnout Pk...ve třech lidech v partě už to bylo o něčem jiném.
Dungeony byly daleho těžší kde se skládalo třeba 4-6 lidí,převážně se chodilo většinou guildovně protože v takových dungách se nacházely lepší materialy na craft aby guilda mohla vzrůstat.
Popřípadně se chodily pro zábavu nějaká parta dobrodruhů či mix z ruzných guild otestovat svoje dovednosti a nabrat nějakej poklad.Takovej dung o 6 lidech ale trval kolikrát od 35až do 60 minut podle toho jak byly hráči dobří,jakou měli sestavu a td.
a pak tu byly Velké dungeony které byly náročné na čas i na sestavení družiny...bylo to většinou pro party 8-10 lidech ale mnohdy šli i crafteři aby mohly nakutat vzácnej materiál take se to třeba vyšplhalo na 12 lidí (většinou se na to skládaly dvě guildy).Taková parta se domlouvala třeba na neděli podvečer na fóru a většinou si to přečetlo i Dm takže o tom vědělo a tak se stávalo že se v takovém dungu objevil nějakej Q či pasti byly jinak než normálně,jiná monstra a tak.Monstra tam byla extrémě těžká,několik bossů,hromada pastí,finální bos a hlavně DM které takové dungy sledovalo a často hráčům hodilo do cesty nejednu překážku kterou museli vyřešit.A co bylo fajn tak v takových dungách se Rpilo se všim všudy takže žádné že se šlo mlčky a jen se rubalo.Ono se taky pak ten herní čas vyšplhal i na dvě hodinky ale musím říct že to kolikrát stálo za to a aspoň na tejden měl člověk pokoj od běhání po spawnech a dungách(a to prosím i creepeři kteří pak pár dní rači Rpily:-)
Co se týče peněz tak tam kde sem hrál tak ten kdo měl pár tisíc zlatejch tak to už byl někdo..kdo měl okolo mega tak to byl už pán.( a že pokud ste nebyly v nějaké guildě bylo těžké se dostat k výbavě,většina crafterů měla hodně vysoké ceny mimo giuldu ...a asi taky proto to bejvali ti nejbohatší)
A při počtu 30-40 hráčů prostě ani creepeři ani rpeři nesestavily takové družiny sami ale museli se spojit dohromady takže v podstatě odpadlo to že zarytej creeper sedící celé dny doma u hry měl nahuntíto tisíckrát víc než Rper co měl čas tři hoďky k večeru.
Co tím vlastně chci říct že doufám že se Nt ponese v podobném duchu.Na momentální Thalii se peníze seženou lehko,vyexpí se snadno a celé mi to přide pomalu jak single.Když se vrátím k tomu drakovi tak si představuju že prostě na něco takového jako je drak pudu aspoň s osmi epickými postavami v partě,budem muset porjít ohromnej třeba 4 patrovej dung kterej je plnej monster od obyčejný zvěře a havěti přes koboldy,orky skřety a jiné humanoidy až třeba po lidské servanty sloužící drakovi a budu mít co dělat abych to zvládnul a pak zabít draka kde se celá parta sakra zapotí a bude ráda když to přežijou jen tak tak.Že to ude trvat hodinu a půl tak co naplat je to přece Drak hlavně že pak budu mít klid od akce aspoň na pár dní ne li na měsíc.
No to je takovej můj momentální pocit:-)
Re: Zamyšlení nad NWN a Thalií
Posted: 01:01 16. Aug 2013
by J.F.Payne
Tak oni si taky občas lidi jen honěj triko... pokud nemaj po 30. levelu co dělat, je mi jich líto

))
Re: Zamyšlení nad NWN a Thalií
Posted: 06:28 16. Aug 2013
by -RoF-
Chmm
Nevím jestli jsi byl někdy v dungu kde je Caina nebo v poušti a nebo na hnilobníkovi, ale budiž. I tady se dají najít dungy, které jsou výzvou a pro víc postav.
A kdyby byly všechny dungy a NPC těžké, tak ti tu zase začnou nadávat ti, kteří neumí a nebo nechcou umět NWN mechaniku.
Jinak vždy mě pobaví, když hráči expí a lootí své postavy, aby měli co nejvyšší lvl a hodně peněz a pak řeknou, že tady není nic dělat. Jo ono to vynechávané RP, během té cesty na vysoký lvl je vcelku chyba

Hra se má užívat průběžně a ne začít hrát až mám lvl. *hází hrách na stěnu*