Page 26 of 331

Re: Poděkování

Posted: 22:26 30. Jun 2008
by Rejty
Ja dekuji Pivasovi za pekne oziveni sveta a jeho postavy. Jen tak dal, vic takovych hracu co zpestruji svet. :idea:

Re: Poděkování

Posted: 22:49 30. Jun 2008
by LDamian
Take dekuji vsem zucastnenym za soudni proces. Bylo to sice dlouhe, ale bavil jsem se. Vyborny vykon odvadeli snad vsichni a je skvele videt, jak tu lidi vlastne umi hrat rp. :)

Chtel jsem si take overit to, ze na ziskani urcitych rp pozic neni nezbytne nutne mit kdovi jakou uroven a je fakt, ze jsem byl i s low levelem na velmi cestnem miste a snad se trochu zapsal do povedomi vlivnych osob - diky za to, ze mi to DM umoznili. Sice jsem to pak uz nedokazal hned zuzitkovat, ale i tak mne diky tomu zacal Ramon vic bavit.

Re: Poděkování

Posted: 23:11 30. Jun 2008
by Phantorris
Taky dekuji všem, kteří se toho účastnily, především DMkám,že to tak hezky připravily na šibeničním vršku a že to všechno ovládli. Bylo to super zakončení událostí, které se v poslední době udály a u kterých jsem byl naštěstí přítomen.

A speciální díky Pivasovi který vlastně má všechno tohle nasvědomí, dokázal vytvořit několikadenní zápletku a pro některé vlastně několikadenní quest, díky výborný hře jeho posedlýho kněze.

Ještě jednou všem DÍKY!!!

Re: Poděkování

Posted: 23:27 30. Jun 2008
by Jonny
Chci poděkovat všem, co se podíleli na událostech, které dnešnímu soudu předcházely, i na soudu samotném, byla to paráda a jsem rád, že jsem moh být součástí...Jen víc takových akcí (jenom se teď musím odlepit ze židle :D )

Specielně díky DM za dnešní maraton a hlavně Pivasovi za Arima a to co s ním rozehrál...Vážně smekám!

Re: Poděkování

Posted: 00:41 01. Jul 2008
by Shifter
Taky všem díky, hlavně DM za trpělivost a Pivasovi za jeho skvělého Arima ;)
Jen škoda, že mladá přišla dřív z práce a byl jsem přímo vyhozen od kompu.

Re: Poděkování

Posted: 10:01 01. Jul 2008
by Žorž
Taky se za celou soudní síň..ehm...soudní pahorek přidávám. :) Samozřejmě obzvlášť díky Pivasovi za věrohodně rozehraného posedlého se vším všudy...a i za smířený odchod pro zajištění zábavy ostatním. A to si zaslouží potlesk.

Zároveň všem svědkům, zadržovatelům a účastníkům za spolupráci a výdrž...kdo byl kdy u soudu ví, že, pokud je veden dle práva, tak soud sám o sobě prostě částečneě MUSÍ být nudný. ;)

A samozřejmě dík Pepovi, Rejtymu a Daanrimu zvlášť za hojnou nápomoc, hranici, démona...sám bych se zmohl jen na odříkávání zákoníku.

Jinak musím pochválit účast...v kombinaci s přehršlem zainteresovaných NPCček, občas lehce neposlušných, to párkrát zkomplikovalo situaci, ale prostě to vypadalo pěkně, když se přeci jen na Thalii objeví tolik různorodých postav, které se sejdou u jedné události, ale s odlišnými pohnutkami.

Re: Poděkování

Posted: 10:30 01. Jul 2008
by DenGrasse
Žorž wrote:Taky se za celou soudní síň..ehm...soudní pahorek přidávám. :) Samozřejmě obzvlášť díky Pivasovi za věrohodně rozehraného posedlého se vším všudy...a i za smířený odchod pro zajištění zábavy ostatním. A to si zaslouží potlesk.
bohužel jsem neměl dostatek času abych se účastnil, což mne skutečně mrzí. chtěl bych říct, že pokud pivas nechal svou postavu umřít ve prospěch všeobecné zábavy, je to právě ten případ, o kterém jsem mluvil dříve, kdy by pro případnou další moh do začátku dostat nějakej bonus XP, větší než jsou ty za standardní životopis - přesně sem ten návrh směřoval. Vím, že jsem trochu OT, ale svým způsobem je to takovej návrh na poděkování :wink:

Re: Poděkování

Posted: 10:42 01. Jul 2008
by Žorž
DenGrasse - taky už jsme hnedle večer projednali odměnu a jak se v podobných situacích budeme řídit...aby nám Pivas moc rychle neutek do levelových výšin :) V tomto případě snad mohu zveřejnit, že jsme si nechali poslat životopis (ač už jeden s odměnou byl) a za něj (vzhledem k tomu, že je obstojný, samozřejmě) Pivas obdrží dvojnásobek zkušeností než běžná postava.

Samozřejmě však nejde o nic tak pravidelného, aby se vymýšlelo univerzální pravidlo, takže se obdobné případy se smrtí budou i nadále řešit spíše individuálně, dle potřeb a žádostí toho kterého hráče. Ale v tomto případě jsme se dohodli na 6000 xp navíc - myslím, že to jako forma motivace poděkování je tak nějak...akurát. ;)

Re: Poděkování

Posted: 13:22 01. Jul 2008
by Uradin
sice pozdě ale taky se přidávám děkuji všem hodně sem se pobavil a taky mě dostalo že sem mohl zapálit ohýnek :twisted: těším se na další
podobné akce doufam že jich bude ještě dost a dost

Re: Poděkování

Posted: 09:29 02. Jul 2008
by Shifter
jj ta různorodost byla výborná. Dostalo mě, když ˇjeden z přihlížejících začal házet na obžalovaného zeleninu :D

Re: Poděkování

Posted: 10:42 02. Jul 2008
by Pivo
Diky matlafouskovi za armádní quest.

Díky Pepovi za ..však on ví :wink:

Re: Poděkování

Posted: 10:13 03. Jul 2008
by Aznar
diky DM za peknou hru u obru, snad se vsichni pobavili tak jako ja :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 20:01 03. Jul 2008
by Brantenen
Diky BU za hru v horach.

Re: Poděkování

Posted: 20:16 03. Jul 2008
by LDamian
Teda dnes jsem si zahral. :)

Dekuji DM kteri delali quest pro podsveti, bylo to moc fajn, muj prvni ukol. :twisted:

Dekuji samozrejme Hakimovi a Ternerovi za celou akci.

No a nakonec moc pekna hra s Edrixem Silenym. Pekne hrana, zabavna postava, se kterou si kupodivu BU docela rozumi. Doufam, ze te neprestane v brzke budoucnosti bavit.

Re: Poděkování

Posted: 00:16 07. Jul 2008
by Pivo
Díky Isabel a Lori za dnešní hru.

Diky matlafouskovi za nedobytný chrám Zeira. :wink: