Page 251 of 329

Re: Vtípky

Posted: 15:43 09. Mar 2013
by Molly23
War never changes...

http://i.imgur.com/uqATkpI.jpg

Re: Vtípky

Posted: 15:44 09. Mar 2013
by Prasokralik
de Aers wrote:Proč nepřeseknul i tu kočku ? :P
taky by mě to zajímalo

Re: Vtípky

Posted: 08:37 11. Mar 2013
by -RoF-
Jednoho dne přišla paní Nováková do kostela poradit se s knězem: \"Pane faráři, mám problém. Můj muž vždycky v průběhu vašich kázání usíná. Je to ostudné a já nevím, co mám dělat.\"
\"Mám nápad\", povídá kněz. \"Sedněte si dopředu, abych na vás viděl. Vezměte si tenhle napínáček. Já seshora uvidím, když váš manžel usne, dám vám znamení a vy ho píchnete do nohy.\"
V neděli na kázání samozřejmě pan Novák usnul. Kněz to zpozoroval a rozjel plán: \"A komu vděčíme za nejvyšší oběť?\" a pokynul paní Novákové.
\"Ježíši!\" zařval pan Novák, když ho jeho žena bodla ostrým hrotem. \"Ano, máte pravdu, pane Nováku, Ježíš se za nás všechny obětoval.\" Pan Novák brzy znovu upadl do dřímoty. Kněz si zase všiml.
\"Kdo je naším zachráncem? Pro koho žijeme?\" a kývl na pani Novákovou. \"Proboha!\" vyrazil pan Novák, když mu žena opět vrazila napínáček do nohy.
\"Ano, zase máte pravdu,\" pravil kněz s úsměvem. Pan Novák zase upadával do spánku, knězovo kázání nabíralo na tempu a stalo se, že jeden z jeho rozmáchlých pohybů rukama na kazatelně pochopila paní Nováková jako další signál.
\"A co řekla Eva Adamovi, když mu porodila devětadevadesátého syna?\" řekl zrovna kněz.
Paní Nováková bodla a manžel zařval: \"Ještě jednou do mě tuhle prokletou věc zarazíš a já ti ho vyrvu a nacpu do prdele!\"

----------------------------------------------

Re: Vtípky

Posted: 12:24 11. Mar 2013
by Molly23
The god that failed :D (jak uvádí jeden koment u toho videa)

http://www.youtube.com/watch?v=S1nWqEACfdg

Re: Vtípky

Posted: 15:53 11. Mar 2013
by Molly23
Že máte zatažený a zajištěný podvozek poznáte podle toho, že při pojíždění musíte jet na plný plyn!

PS: Ještě doplním, jedná se o perfektní provedení nouzové přistání, ke kterému došlo v roce 2003 na Quad City Airshow. Pilotem byl Tom Wood, který na P-51 už létá přes 40 let.

Image

Re: Vtípky

Posted: 22:10 11. Mar 2013
by J.F.Payne

Re: Vtípky

Posted: 22:13 11. Mar 2013
by Amber
J.F.Payne wrote:Nejnovější hitovka: http://www.youtube.com/watch?v=bMBDN3D2Bz8
Ehm... :shock: je to parodie, že ano?

Re: Vtípky

Posted: 22:31 11. Mar 2013
by J.F.Payne
Podle mě je to geniální master trolling. Nic to ale nemění na nezměrný kvalitě toho díla!

Re: Vtípky

Posted: 22:52 11. Mar 2013
by xxxMajkyxxx
Tak ted uz jsem videl vsechno a muzu spokojene umrit :shock: :shock: :shock:

Re: Vtípky

Posted: 23:48 11. Mar 2013
by Molly23
škoda jen toho hudebního doprovodu a sladkého zpěvu. Být tam výraznější hudba a ráznější zpěv při zachování hrubek a české angličtiny, tak by to mohl bejt fakt pěknej kousek :D. Ted je to jen další sadomaso song.

I v metalové branži se pohybují podobní muzikanti :D. zkuste si k tomu najít text a přeložit ho... opravdu kousek, který se dočkal i cover verze od fanouška na youtube.
originál
http://www.youtube.com/watch?v=tfgHWtafAMc

cover
http://www.youtube.com/watch?v=vwa0Bd1JjyY

Re: Vtípky

Posted: 23:52 11. Mar 2013
by Bruciacullo
J.F.Payne wrote:Podle mě je to geniální master trolling.
tak tak je to dobre :D hned jsem to olajkoval kliknul odběr a napsal pochvalny koment :D

Re: Vtípky

Posted: 00:07 12. Mar 2013
by Shaman88
Hustokrutěpřísné.
Už to sosám a přidávám do playlistu....

Strašně chytlavé slova... rozumím tomu i s mojí angličtinou...
... ajlajk politix ....

Re: Vtípky

Posted: 00:57 12. Mar 2013
by KaTo
Shaman88 wrote:Hustokrutěpřísné.
Už to sosám a přidávám do playlistu....

Strašně chytlavé slova... rozumím tomu i s mojí angličtinou...
... ajlajk politix ....
Mě ještě zaujal její nateklý krk. Zajímalo by mě, zda je to jen tuk, nebo nemocná štítná žláza. Ale jinak souhlas - na ten vtip se hodí citát: "Přišel o zrak, neboť nebylo na světě nic, co by již neviděl." :twisted: :lol: :lol:

Re: Vtípky

Posted: 02:59 12. Mar 2013
by Bruciacullo
KaTo wrote:
Shaman88 wrote:Hustokrutěpřísné.
Už to sosám a přidávám do playlistu....

Strašně chytlavé slova... rozumím tomu i s mojí angličtinou...
... ajlajk politix ....
Mě ještě zaujal její nateklý krk. Zajímalo by mě, zda je to jen tuk, nebo nemocná štítná žláza. Ale jinak souhlas - na ten vtip se hodí citát: "Přišel o zrak, neboť nebylo na světě nic, co by již neviděl." :twisted: :lol: :lol:
kato nelze si nevšimnout jak často napadáš něčí fyzický vzhled... myslím že by tě měl psychoanalytik kokosak trošku rozebrat nebo tti aspon koupit zrcadlo abys vedel ze bys mel pomlcet :D :wall:

Re: Vtípky

Posted: 03:21 12. Mar 2013
by Amber
Jo, KaTo, nech se vyšetřit! Třetí oko ti nějak šilhá a pak špatně vidíš... :mrgreen:

Image