Page 251 of 331
Re: Poděkování
Posted: 23:07 22. Aug 2013
by Pajule
Já dík, že jste přišli a ta práce nebyla zbytečná!

) dík celkově ssf a tak

a omlouvám se za moje občasné chyby, ale bylo toho občas trochu moc

Re: Poděkování
Posted: 06:10 23. Aug 2013
by -RoF-
Já na to málem zapoměl, jak jsem dělal v Toolu a u toho ten čas utíká nějak jinak nebo nevím
Takže díkas za fajn akci, ikdyž z třetí části jsem byl marný

Re: Poděkování
Posted: 11:48 23. Aug 2013
by innfra
Také díky a ještě děkuji za hru z posledních dnů ostatním.
Re: Poděkování
Posted: 16:27 23. Aug 2013
by Molly23
Velké díky za nastavení gild! Ted se těším na NT úplně mastodontně!
Re: Poděkování
Posted: 23:03 24. Aug 2013
by Aillen
Děkuji Adrianě a Viserysovi za dnešní hru

Re: Poděkování
Posted: 21:59 25. Aug 2013
by Miell
Díky RoFíkovi za Arču a za akce, který pořádala

Re: Poděkování
Posted: 22:28 25. Aug 2013
by -RoF-
Já děkuju, že jste přišli a byla sranda na rozlučkové akci
Fajnové rozloučení se srdcovkou postavou.
Pak snad někdy na Nové Thalii

Re: Poděkování
Posted: 22:35 25. Aug 2013
by xxxMajkyxxx
Připojím se k poděkování, ačkoliv jsem na rozlučku nedorazil. Díky Rofovi moc za Arii a za všechny akce, které pořádal, a které oživovali dění na Thalii. Myslím, že jeho snaha byla největším přínosem pro všechny ostatní hráče. Díky Rofe
Re: Poděkování
Posted: 00:37 26. Aug 2013
by Caehan
Také se přidám, bohužel jsem se rozpomněl pozdě a oslava právě končila, i tak bych rád poděkoval! Akce pořádané Arií byly vítaným zpestřením světa

Re: Poděkování
Posted: 00:51 26. Aug 2013
by innfra
Taktéž děkuji. Byla to dlouhá doba a rozhodně přínosná iniciativa. Bavil jsem se.

Re: Poděkování
Posted: 11:37 27. Aug 2013
by Nalkanar
Takže díky RoFovi za všechny akce Morusova stánku, kterých jsem se zúčastnil. Začínalo to stylem "dostanu prachy i za účast, což se hodí", ale skutečně mě to začlo bavit

Pak díky i za Morusův stánek z organizátorské části. Sice jsi byl někdy paličák, ale v konečném důsledku to byla vesměs zábava
A díky za Arii, ačkoliv ke konci s ní neměl Ali moc dobrý vztah

Re: Poděkování
Posted: 11:44 27. Aug 2013
by Pajule
Dík Rofovi tééž! Moc a moc

Aria se dokázala dostat od obyč coury po celkem hodně známou osobnost, což je myslím super
Taky dííík za včerejšek! Bylo to skvělé

Re: Poděkování
Posted: 22:52 27. Aug 2013
by -darkvision-
Díky moc za hru všem.
Ps: Ta dvacka se nepočítá

Re: Poděkování
Posted: 23:02 27. Aug 2013
by karolina
Výborné, taky dík!
A nejlepší hláška večera: "Sice občas zatěžkává vzduch, ale je to výborná velitelka"
Re: Poděkování
Posted: 23:04 27. Aug 2013
by Pajule
Já dík! Dnešek byl veleepickej!

Kdybych mohla, tak děkuju ještě sto let hehe

jsem zvědavá jak to bude pokračovat! Srdíčko mi poskočilo, když jsem viděla starého známého

a těch hlášek
Darku ta dvacka se počítá!

Počítá se všecko hahaha
