Page 251 of 331

Re: Poděkování

Posted: 23:07 22. Aug 2013
by Pajule
Já dík, že jste přišli a ta práce nebyla zbytečná! :)) dík celkově ssf a tak :) a omlouvám se za moje občasné chyby, ale bylo toho občas trochu moc :D

Re: Poděkování

Posted: 06:10 23. Aug 2013
by -RoF-
Já na to málem zapoměl, jak jsem dělal v Toolu a u toho ten čas utíká nějak jinak nebo nevím :D

Takže díkas za fajn akci, ikdyž z třetí části jsem byl marný :D

Re: Poděkování

Posted: 11:48 23. Aug 2013
by innfra
Také díky a ještě děkuji za hru z posledních dnů ostatním.

Re: Poděkování

Posted: 16:27 23. Aug 2013
by Molly23
Velké díky za nastavení gild! Ted se těším na NT úplně mastodontně!

Re: Poděkování

Posted: 23:03 24. Aug 2013
by Aillen
Děkuji Adrianě a Viserysovi za dnešní hru :)

Re: Poděkování

Posted: 21:59 25. Aug 2013
by Miell
Díky RoFíkovi za Arču a za akce, který pořádala :)

Re: Poděkování

Posted: 22:28 25. Aug 2013
by -RoF-
Já děkuju, že jste přišli a byla sranda na rozlučkové akci ;)
Fajnové rozloučení se srdcovkou postavou.
Pak snad někdy na Nové Thalii :)

Re: Poděkování

Posted: 22:35 25. Aug 2013
by xxxMajkyxxx
Připojím se k poděkování, ačkoliv jsem na rozlučku nedorazil. Díky Rofovi moc za Arii a za všechny akce, které pořádal, a které oživovali dění na Thalii. Myslím, že jeho snaha byla největším přínosem pro všechny ostatní hráče. Díky Rofe

Re: Poděkování

Posted: 00:37 26. Aug 2013
by Caehan
Také se přidám, bohužel jsem se rozpomněl pozdě a oslava právě končila, i tak bych rád poděkoval! Akce pořádané Arií byly vítaným zpestřením světa :-)

Re: Poděkování

Posted: 00:51 26. Aug 2013
by innfra
Taktéž děkuji. Byla to dlouhá doba a rozhodně přínosná iniciativa. Bavil jsem se. :)

Re: Poděkování

Posted: 11:37 27. Aug 2013
by Nalkanar
Takže díky RoFovi za všechny akce Morusova stánku, kterých jsem se zúčastnil. Začínalo to stylem "dostanu prachy i za účast, což se hodí", ale skutečně mě to začlo bavit :)
Pak díky i za Morusův stánek z organizátorské části. Sice jsi byl někdy paličák, ale v konečném důsledku to byla vesměs zábava :)
A díky za Arii, ačkoliv ke konci s ní neměl Ali moc dobrý vztah :lol:

Re: Poděkování

Posted: 11:44 27. Aug 2013
by Pajule
Dík Rofovi tééž! Moc a moc :) Aria se dokázala dostat od obyč coury po celkem hodně známou osobnost, což je myslím super :)


Taky dííík za včerejšek! Bylo to skvělé :)

Re: Poděkování

Posted: 22:52 27. Aug 2013
by -darkvision-
Díky moc za hru všem.

Ps: Ta dvacka se nepočítá :!: :P

Re: Poděkování

Posted: 23:02 27. Aug 2013
by karolina
Výborné, taky dík!

A nejlepší hláška večera: "Sice občas zatěžkává vzduch, ale je to výborná velitelka"

Re: Poděkování

Posted: 23:04 27. Aug 2013
by Pajule
Já dík! Dnešek byl veleepickej! :D Kdybych mohla, tak děkuju ještě sto let hehe :D jsem zvědavá jak to bude pokračovat! Srdíčko mi poskočilo, když jsem viděla starého známého :oops: :twisted: a těch hlášek :D

Darku ta dvacka se počítá! :D Počítá se všecko hahaha :D