Page 252 of 329

Re: Vtípky

Posted: 09:55 12. Mar 2013
by Aulus
Bruciacullo wrote:
J.F.Payne wrote:Podle mě je to geniální master trolling.
tak tak je to dobre :D hned jsem to olajkoval kliknul odběr a napsal pochvalny koment :D
Mě nejvíc dostal tenhle koment :mrgreen: : "velmi nepodareny uvod celkom schopneho porna"

Re: Vtípky

Posted: 11:01 12. Mar 2013
by KaTo
Bruciacullo wrote:...nelze si nevšimnout...fyzický vzhled... myslím že by tě měl psychoanalytik kokosak trošku rozebrat nebo tti aspon koupit zrcadlo abys vedel ze bys mel pomlcet :D :wall:
Prostě jsem milovník křivek (taková soustava hyperbol, parabol a moebova smyčka....hmmm...), profesionální estét (a narcista :D ).
Netřeba budit a vyčerpávat psychokokose, aby mi řekl, že prostě MUSÍM MÍT pokřivený pohled na svět, abych každý večer po otázce: "Mirror, mirror on the wall, say me, who is..." unesl tu tíhu zodpovědnosti za nejkrásnějšího trolla v širokém dalekém okolí! :mrgreen: :twisted: :lol: :lol:

to Amber: "cuteness" musí hodně křičet nebo do mě kopat, aby mě vzbudili :lol: ...btw - vtip na téma - chtěl bych umřít spokojeně v klidu ve spánku, jako můj dědeček a ne hystericky ječíce hrůzou jako těch třicet cestujících v autobuse, které vezl! :twisted: Je v mém případě...pokud začnu někdy dělat autobusáka víc než aktuální :twisted: :mrgreen: .

Re: Vtípky

Posted: 11:26 12. Mar 2013
by KaTo
Btw - jeden po-volební, co jsem zaslechl :lol: :lol: :

Otázka pro Rádio Jerevan: "Může se vůl křížit s prasetem?"
Odpověď: "Ale jistě. Dokonce to, co z toho vznikne, může být zvoleno prezidentem."

Re: Vtípky

Posted: 11:29 12. Mar 2013
by Bruciacullo
Image

Re: Vtípky

Posted: 15:00 12. Mar 2013
by Krysak
Jak je vidět, překročit hranici vkusu není až tak těžké pro autora komiksu. Děsivé je však, že to někomu přijde vtipné a šíří to dál.
Bez ohledu na minulost Benedikta XVI. si takovéhle podpásovky nezaslouží.

Re: Vtípky

Posted: 15:04 12. Mar 2013
by KaTo
Krysak wrote:Jak je vidět, překročit hranici vkusu není až tak těžké pro autora komiksu. Děsivé je však, že to někomu přijde vtipné a šíří to dál.
Bez ohledu na minulost Benedikta XVI. si takovéhle podpásovky nezaslouží.
Bez ohledu na Benedikta XVI. se ve vtipu nebaví o něm, ale o prachách a majetku z restitucí, co teď (především) katolická církev dostala. Hlava Josepha Ratzingera je jen alegorie.

P.S.
Alegorie.

Re: Vtípky

Posted: 15:10 12. Mar 2013
by Krysak
Takový vtip by měl smysl jen v případě, kdyby tam byla hlava Kalouska, našich kardinálů.
V tomto případě nelze vazbu ani předpokládat.

V žádném případě nesouhlasím s restitucemi, ale spojovat tento comics s nimi je na hony vzdálené.

Re: Vtípky

Posted: 15:11 12. Mar 2013
by Shaman88
Já jsem křestan a vůbec mi tohle nevadí...

Re: Vtípky

Posted: 15:16 12. Mar 2013
by Krysak
Já jsem jen čech, jako takový mám rád opravdu dobré vtipy a můžou být i zlé, ale ne prvoplánové a hloupé.

Re: Vtípky

Posted: 15:16 12. Mar 2013
by Bruciacullo
KaTo has slain Krysak!
assist: Bruciacullo, Shaman88

Re: Vtípky

Posted: 15:22 12. Mar 2013
by Caehan
Já myslel, že je to narážka na rozdíl mezi katolicizmem a původním křesťanským učením. Ratzinger byl hlavou katolické církve, takže má výsadní právo být v takových vtipech zobrazován. Co je to tam za rádobyduchovní nevím, ale nemyslím, že je jejich úbor součástí vtipu.

Re: Vtípky

Posted: 15:25 12. Mar 2013
by Shaman88
Bruciacullo wrote:KaTo has slain Krysak!
assist: Bruciacullo, Shaman88
Proč jsi nám dal tyto barvičky chápu, ale proč jsi dal Krysakovi růžovou? Ty ho znáš "osobně"?

Re: Vtípky

Posted: 15:26 12. Mar 2013
by Bruciacullo
Caehan wrote:Já myslel, že je to narážka na rozdíl mezi katolicizmem a původním křesťanským učením. Ratzinger byl hlavou katolické církve, takže má výsadní právo být v takových vtipech zobrazován. Co je to tam za rádobyduchovní nevím, ale nemyslím, že je jejich úbor součástí vtipu.
netrololo:
co člověk to názor! osobně jsem to vnímal přibližně takhle...


trololo:
tak to jsi ho ale vubec nepochopil šlo tam přesně o to aby byl ratzinger co nejvíce pohaněn! pliv pliv *trolololo krysak*

Re: Vtípky

Posted: 15:26 12. Mar 2013
by KaTo
Shaman88 wrote:
Bruciacullo wrote:KaTo has slain Krysak!
assist: Bruciacullo, Shaman88
Proč jsi nám dal tyto barvičky chápu, ale proč jsi dal Krysakovi růžovou? Ty ho znáš "osobně"?
Bruce prokázal barvoslepost - KaTo má být jednoznačně brčálově zelený! :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 15:31 12. Mar 2013
by Bruciacullo
Shaman88 wrote:
Bruciacullo wrote:KaTo has slain Krysak!
assist: Bruciacullo, Shaman88
Proč jsi nám dal tyto barvičky chápu, ale proč jsi dal Krysakovi růžovou? Ty ho znáš "osobně"?

velmi.... :oops: :oops: :oops: 18+