Page 252 of 331
Re: Poděkování
Posted: 23:37 27. Aug 2013
by Molly23
Výborný

díky moc, hrozně mě to baví, ikdyž se přímé akce úplně núčastním

.
Re: Poděkování
Posted: 13:02 28. Aug 2013
by Kathermara
Chtěla bych strašně moc poděkovat všem, se kterými jsem hrála nebo se nějak potkávala se svými postavami Sarah a Nerisou. Pro mě už jižanská telenovela končí

, ale doufám, že si ještě na NT užijeme další kvalitní rp, i když už budu hrát za jiné postavy. Takže ještě jednou všem díky - paladinům, lovcům, spolu-pachatelům, přátelům, nepřátelům, rýpalům

a ostatní verbeži. Byly to skvělé hry a užila jsem si hrozně moc zábavy a bez vás všech hráčů by to nešlo

Na viděnou na NT.
Re: Poděkování
Posted: 23:10 28. Aug 2013
by J.F.Payne
Ooo, díky všem za hru. Super! Pádů jsem si skoro ani nevšiml!
Re: Poděkování
Posted: 23:24 28. Aug 2013
by Caehan
Také díky za hru! Tímto se omlouvám za Ice Storm do skupiny našich... plošných kouzel si tu jeden tolik neužije, tak nejsem zvyklý na to, že bouře zraňuje i spojence.
Re: Poděkování
Posted: 08:34 29. Aug 2013
by Barbar321
Připojuju se k poděkování. Oceňuju velikou práci DM týmu vynaloženou pro zábavu ostatních.
Také děkuju PC velení za udržení pořádku mezi bandou dobrodruhů
Re: Poděkování
Posted: 15:34 29. Aug 2013
by innfra
Taktéž děkuji za hru, jsem zvědav co se bude dít dnes...

Re: Poděkování
Posted: 00:22 31. Aug 2013
by J.F.Payne
Díky moc za epickou akci, muselo to dát kopu práce z DM konzole! Rozdělení na oddíly hodnotím jako geniální nápad! Server ani jednouz nepadl, lagy jsem měl až v Charxassu ve finální potyčce. Skvělé!
A dík moc spouhráčům. A Grudurovi za skvěle hraného trpaslíka. A Rodrigovi za jeho hnědé gatě. A Gilovi za epickej konec.
Skvělý zápletky. Smuteční zvony a novej král. Ooo... neusnu blahem. A o to víc se těším na NT!
Re: Poděkování
Posted: 00:22 31. Aug 2013
by Barbar321
Děkuju za dnešní dobrodružství a DM týmu za čas, který tomu muselo obětovat

Re: Poděkování
Posted: 00:23 31. Aug 2013
by tao kan
Díky DMkům a hráčům za dnešní bitvu proti temné straně z hlubin ! Epic!
Re: Poděkování
Posted: 00:32 31. Aug 2013
by Caehan
Přidávám se k poděkování... skvělá atmosféra... žádný pád serveru... zvláště díky oběma ostatním mágům a Pajky s Elverin za doprovod. A samozřejmě především DM! (nejen za balónky a létající ušáky)
Re: Poděkování
Posted: 00:34 31. Aug 2013
by Nalkanar
Díky za celý quest s budováním obrany Karathy, který nakonec vyvrcholil v tuhle monstrozitu.
Díky zúčastněným hráčům na bitvách posledních pár dní
Speciální díky Pajuli za Nien a karoline s "diemem" za hlášky
Poděkování
beznadějné Amber za DM spolupráci na RP spellech

dosti povedené a pro mě vždy nejvíce děsivá část těchto akcí.
Drobné poděkování Jonovi za krásnou řitní reakci Johanna

Re: Poděkování
Posted: 00:51 31. Aug 2013
by karolina
Dík všem zúčastněným!
Díky serveru, že to vydržel!
A speciální díky Pajky za screeny.
Re: Poděkování
Posted: 00:52 31. Aug 2013
by Pajule
Já též dík moc! Obrana Karathy, pevnůstky a pak taková veleepická akce - hm spíš legendární
Mělo to všechno co to mít mělo
Takže fakt dííík a klobouk dole!
Re: Poděkování
Posted: 01:03 31. Aug 2013
by Reni
Diky vsem hracum a DM. Bylo to vyborne

Obcas byly vtipne zmatky a rychle teleporty na spravne misto
Diky, ze jsem mohl hezky ukoncit starou postavu v epicke bitve. Opravdu tezko bych hledal lepsi udalost a zpusob.
Re: Poděkování
Posted: 01:04 31. Aug 2013
by Amber
Díky všem zúčastněným za hru tento týden, někdy to bylo o nervy, ale doufám, že výsledný dojem zůstane dobrý a že jste se bavili.
Zvlášť díky zbytku DM - Aulovi, Derkenovi a v neposlední řadě jednomu brigádníkovi ve výslužbě!
Skill být na více místech naráz, mluvit za víc lidí naráz a tvořit u toho vše potřebné navýšen o 101 %
