Page 253 of 329

Re: Vtípky

Posted: 15:41 12. Mar 2013
by Krysak
Caehan wrote:Já myslel, že je to narážka na rozdíl mezi katolicizmem a původním křesťanským učením. Ratzinger byl hlavou katolické církve, takže má výsadní právo být v takových vtipech zobrazován. Co je to tam za rádobyduchovní nevím, ale nemyslím, že je jejich úbor součástí vtipu.
Je rozdíl mezi katolíky a křesťanstvím, významný.
Klíčové je, že obě učení vědí, že rozdávat peníze je špatné, to nikdy ani křesťané nedělali.

"Než někomu chleba dát, je lepší ho naučit jej upéci."

Když dochází nekomu argumenty Brucíšku, tak se uchýlí k barvičkám a výštěkům. Jo taky cesta, víc takových jako ty, alespon je na trhu práce více místa pro chytré lidi.

Re: Vtípky

Posted: 15:44 12. Mar 2013
by Bruciacullo
Krysak wrote:
Caehan wrote:Já myslel, že je to narážka na rozdíl mezi katolicizmem a původním křesťanským učením. Ratzinger byl hlavou katolické církve, takže má výsadní právo být v takových vtipech zobrazován. Co je to tam za rádobyduchovní nevím, ale nemyslím, že je jejich úbor součástí vtipu.
Je rozdíl mezi katolíky a křesťanstvím, významný.
Klíčové je, že obě učení vědí, že rozdávat peníze je špatné, to nikdy ani křesťané nedělali.

"Než někomu chleba dát, je lepší ho naučit jej upéci."

Když dochází nekomu argumenty Brucíšku, tak se uchýlí k barvičkám a výštěkům. Jo taky cesta, víc takových jako ty, alespon je na trhu práce více místa pro chytré lidi.
argumenty? krysíšku? ja argumentovat ani nezačal :D ergo- žádné nemám nebo... oh wait Im just trolling

*mrkne na kata* troll sucsessful :mrgreen: :roll:

Re: Vtípky

Posted: 15:45 12. Mar 2013
by Krysak

Re: Vtípky

Posted: 15:50 12. Mar 2013
by Bruciacullo
Krysak wrote:http://zpravy.idnes.cz/vatikanska-pobocka-v-rime-sdili-palac-s-gay-saunou-fv2-/zahranicni.aspx?c=A130312_114719_zahranicni_ert

tohle už vtipné je:)
jistě bulvár zábava prosťáčků, bulvární zprávy... :D inu teď jsi tedy zabodoval... klaním se :D :oops: :oops: :oops: tak taková pracovní místa pro tak chytre lidi jako jsi ty zaplnit vážně nechci :D

Re: Vtípky

Posted: 15:51 12. Mar 2013
by Krysak
Bruciacullo wrote:argumenty? krysíšku? ja argumentovat ani nezačal :D

*mrkne na kata* troll sucsessful :mrgreen: :roll:

Aha patříš do kategorie těch supergeniálních mladých lidí, co naserou, kde můžou cizí slovo, protože si myslel, že jsou po tom samice vlhký až na zádech.

Aby samice řádně zvlhly, doporučuji ti volit alespon v angličtině správně napsané slovo "successful". Jestli tedy nepreferuješ redneck english. V takovém případě ale dporučuji za milenku krumpáč a lopatu.

Re: Vtípky

Posted: 15:53 12. Mar 2013
by Bruciacullo
Krysak wrote:
Bruciacullo wrote:argumenty? krysíšku? ja argumentovat ani nezačal :D

*mrkne na kata* troll sucsessful :mrgreen: :roll:

Aha patříš do kategorie těch supergeniálních mladých lidí, co naserou, kde můžou cizí slovo, protože si myslel, že jsou po tom samice vlhký až na zádech.

Aby samice řádně zvlhly, doporučuji ti volit alespon v angličtině správně napsané slovo "successful". Jestli tedy nepreferuješ redneck english.
přesně jsi mě zařadil... tam je mé místo *vypne hruď* oh upozorňování na překlepy? čím dál lepší :roll: :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 15:55 12. Mar 2013
by KaTo
Krysak wrote:...samice řádně zvlhly, doporučuji...slovo "successful"...
*jukne a zařve* Ambéééééééééér! Ihned si chyť toho grammar nácka, očividně ti utekl z kotce! :twisted: :lol: :lol: Všechno kolem něj začíná podivně...vlhnout! Ještě na tom někdo uklouzne! :lol:

Re: Vtípky

Posted: 15:58 12. Mar 2013
by Bruciacullo
právě mi přišlo Péemko tedy perzonál mesídž od amber že ze mě tak zvlhla že uklouzla a zlomila si nohu takže ho asi ted chytat nebude moct... stejně už je skoro pwned....

Edit Amber: :shock: :shock: :shock:

Re: Vtípky

Posted: 15:59 12. Mar 2013
by Amber
KaTo wrote:
Krysak wrote:...samice řádně zvlhly, doporučuji...slovo "successful"...
*jukne a zařve* Ambéééééééééér! Ihned si chyť toho grammar nácka, očividně ti utekl z kotce! :twisted: :lol: :lol: Všechno kolem něj začíná podivně...vlhnout! Ještě na tom někdo uklouzne! :lol:
Já se k němu neznám! :twisted: :mrgreen: Ale je pravda, že mě třeba mršení angličtiny vždycky velmi rozruší. :oops: :o

Krysáku, ty amatére!!! *vytáhne bičík*
Překlepy?! To je ubohost, najdi tam aspoň špatný přechodník, neshodu podmětu a přísudku... něco pořádného!

Re: Vtípky

Posted: 16:01 12. Mar 2013
by Bruciacullo
děkujeme amber že jsi vyslyšela naše prosby i přez tvé strašné zramění a kožené kalhoty vlhké tak že v nich nemůžeš chodit.. kor s tou zlomenou nohou...

Re: Vtípky

Posted: 16:17 12. Mar 2013
by Prasokralik
Řešit katolickou církev ve vláknu flames mi přijde velmi příhodné.

Re: Vtípky

Posted: 16:36 12. Mar 2013
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 17:17 12. Mar 2013
by KaTo
Podobnost s některými projevy na foru je čistě náhodná :mrgreen:
Image

Re: Vtípky

Posted: 18:26 12. Mar 2013
by -RoF-
Jo to mě taky pobavilo, brzo bude ve zpráváš, že ozbrojení delfíni obsadili nějaký turecký přístav. :D :twisted:

Jinak tohle je dobré a ještě ta zabijácká hudba :D :D :D
http://www.drsnysvet.cz/z-hospody-domu-jedine-zkratkou/

Re: Vtípky

Posted: 20:07 12. Mar 2013
by Caehan
Krysak wrote:
Caehan wrote:Já myslel, že je to narážka na rozdíl mezi katolicizmem a původním křesťanským učením...
Je rozdíl mezi katolíky a křesťanstvím, významný.
To je náhoda, že to vysvětluješ zrovna mně, přísahal bych, že jsem to před chvíli sám konstatoval.
Krysak wrote:Klíčové je, že obě učení vědí, že rozdávat peníze je špatné, to nikdy ani křesťané nedělali.

"Než někomu chleba dát, je lepší ho naučit jej upéci."
No, ohledně rozdávání se nejspíš shodneme, ale najdou se tací, kteří by poukázali na to, že katolická církev byla v minulosti přeborník v braní peněz - ta výzdoba chrámů něco nejspíš stála. No, nemám jim to za zlé, když vidím pořádný zlatý svícen, tak je to pro mě taky úplně náboženský zážitek. Kdo by při pohledu na všechny ty věci placené z jeho desátků nepochopil svůj omyl a neuvěřil.

(podtrženo a sečteno, jsou mi sympatičtější protestanté, ti nepletou dohromady víru v boha a nároky na cizí majetek)