Page 253 of 331
Re: Poděkování
Posted: 02:17 31. Aug 2013
by innfra
Taktéž moc všem děkuji, trochu jsem nestíhal všechno číst, ale bylo to super.
Škoda, že si tu pevnost ještě pamatuju z doby obléhání dar garagu

Ale oproti posledně, se hra vůbec netrhala... Musím říci, že se na tom zapracovalo

Super akce trvající několik dní a také ty předcházející stavby opevnění. Moc díky, že jsem se mohl účastnit.
Snad bude něco na NT.
Re: Poděkování
Posted: 08:54 31. Aug 2013
by Aulus
Taky děkuji všem za skvělý zážitek DMkovat takovouhle obří akci. Místy to bylo k nesnesení

(když se dvakrát po sobě restartoval server nebo se hra sekala tak, že se nedala ovládat), ale většinu času jsem se výborně bavil.
Zvláštní poděkování patří DMs Panac... prostě Placebu, Amber, Derkenovi a těch z hráčů, kteří nám pomáhali vést oddíly pochodujících disko koulí (nakouzlených PC). Jmenovitě pak Jonovi, Nalkovi, Karolině a Darkvisionovi a také všem ostatním, kteří nám nepsali do PJ kanálu výhružné vzkazy a nekazili hru IC průpovídkami o tom, jak se uprostřed města drowů a líté bitvy hrozně nudí.
Re: Poděkování
Posted: 08:58 31. Aug 2013
by G-ladiator
Děkuju moc, bylo to super.
Navrhuji zavést pravidlo, že tomu kdo bude psát výhružné telly během questu DM bude zaručena permanentní smrt někdy v průběhu probíhajícího questu, nebo v některém z budoucích

Re: Poděkování
Posted: 11:31 31. Aug 2013
by Molly23
Taky se přidám do poděkování

, po dlouhé době mě to fakt do hry táhne a s vidinou brzkého spuštění NT ještě víc, jen teda se děsím těch vizitek

... budu muset najít energii a přemoci se.
Hrozně jsem se bál, že ten závěr nestihnu, ale byl jsem mile překvapen, že jsem stihl dojet na chalupu, opéct si u ohně klobásy a ještě si k tomu dát vodnici a pak zalézt do baráku a akorát k počátku útoku. Geniální večer!
Velké díky DM týmu! Mazec masakr hustokrutý tentononc!
Akorát mám pár bodů, které mi vrtali hlavou...
Balonky... Balonky co dávají prdy za 110...
Johannesovo rozhodování aneb spojku uděláme z největšího dědka z oddílu

Re: Poděkování
Posted: 22:19 31. Aug 2013
by J.F.Payne
Ó díky!
Re: Poděkování
Posted: 23:59 31. Aug 2013
by kokosak
Super test server

Re: Poděkování
Posted: 00:18 01. Sep 2013
by Puxina
To jo, bylo fajn si to vyzkoušet

Re: Poděkování
Posted: 00:20 01. Sep 2013
by DarK_cz
Děkuju za možnost si vyzkoušet super nová povolání, doufám že spuštění NT bude již brzy

Re: Poděkování
Posted: 00:32 01. Sep 2013
by xxxMajkyxxx
DarK_cz wrote:Děkuju za možnost si vyzkoušet super nová povolání, doufám že spuštění NT bude již brzy

Na vrahy by se měl vydávat zbrojní pas
Také díky za možnost vyzkoušení a všem zúčastněným.
Re: Poděkování
Posted: 08:18 01. Sep 2013
by soul1
xxxMajkyxxx wrote:DarK_cz wrote:Děkuju za možnost si vyzkoušet super nová povolání, doufám že spuštění NT bude již brzy

Na vrahy by se měl vydávat zbrojní pas
Také díky za možnost vyzkoušení a všem zúčastněným.
Já děkuji za věčně full test server

Re: Poděkování
Posted: 23:45 04. Sep 2013
by Nalkanar
Netuším, kdo co udělal, ale konečně vidím své gildy přímo na hlavní straně fóra. Díky.
Re: Poděkování
Posted: 15:41 10. Sep 2013
by kucik
soul1 wrote:
Já děkuji za věčně full test server

Jestli se přesune celá hra na test server v kumbále, tak začnu posílat účty za elektřinu

Re: Poděkování
Posted: 16:10 10. Sep 2013
by innfra
V klidu, poslední dny bývá prázdný.

Re: Poděkování
Posted: 18:09 10. Sep 2013
by Bahnak
Re: Poděkování
Posted: 19:30 10. Sep 2013
by innfra
Díkuji šhamanovi, že má se mnou trpělivost:)
Já teď poslední dva dny stojim, zítra to nebude o nic lepší, ale pak se na to znovu vrhnu...