Page 253 of 331

Re: Poděkování

Posted: 02:17 31. Aug 2013
by innfra
Taktéž moc všem děkuji, trochu jsem nestíhal všechno číst, ale bylo to super.
Škoda, že si tu pevnost ještě pamatuju z doby obléhání dar garagu :P
Ale oproti posledně, se hra vůbec netrhala... Musím říci, že se na tom zapracovalo :)
Super akce trvající několik dní a také ty předcházející stavby opevnění. Moc díky, že jsem se mohl účastnit. :)
Snad bude něco na NT.

Re: Poděkování

Posted: 08:54 31. Aug 2013
by Aulus
Taky děkuji všem za skvělý zážitek DMkovat takovouhle obří akci. Místy to bylo k nesnesení :D (když se dvakrát po sobě restartoval server nebo se hra sekala tak, že se nedala ovládat), ale většinu času jsem se výborně bavil. :)

Zvláštní poděkování patří DMs Panac... prostě Placebu, Amber, Derkenovi a těch z hráčů, kteří nám pomáhali vést oddíly pochodujících disko koulí (nakouzlených PC). Jmenovitě pak Jonovi, Nalkovi, Karolině a Darkvisionovi a také všem ostatním, kteří nám nepsali do PJ kanálu výhružné vzkazy a nekazili hru IC průpovídkami o tom, jak se uprostřed města drowů a líté bitvy hrozně nudí.

Re: Poděkování

Posted: 08:58 31. Aug 2013
by G-ladiator
Děkuju moc, bylo to super.

Navrhuji zavést pravidlo, že tomu kdo bude psát výhružné telly během questu DM bude zaručena permanentní smrt někdy v průběhu probíhajícího questu, nebo v některém z budoucích :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 11:31 31. Aug 2013
by Molly23
Taky se přidám do poděkování :), po dlouhé době mě to fakt do hry táhne a s vidinou brzkého spuštění NT ještě víc, jen teda se děsím těch vizitek :D... budu muset najít energii a přemoci se.

Hrozně jsem se bál, že ten závěr nestihnu, ale byl jsem mile překvapen, že jsem stihl dojet na chalupu, opéct si u ohně klobásy a ještě si k tomu dát vodnici a pak zalézt do baráku a akorát k počátku útoku. Geniální večer! :)

Velké díky DM týmu! Mazec masakr hustokrutý tentononc!


Akorát mám pár bodů, které mi vrtali hlavou...
Balonky... Balonky co dávají prdy za 110...
Johannesovo rozhodování aneb spojku uděláme z největšího dědka z oddílu :lol:

Re: Poděkování

Posted: 22:19 31. Aug 2013
by J.F.Payne
Ó díky!

Re: Poděkování

Posted: 23:59 31. Aug 2013
by kokosak
Super test server :)

Re: Poděkování

Posted: 00:18 01. Sep 2013
by Puxina
To jo, bylo fajn si to vyzkoušet ;)

Re: Poděkování

Posted: 00:20 01. Sep 2013
by DarK_cz
Děkuju za možnost si vyzkoušet super nová povolání, doufám že spuštění NT bude již brzy :D

Re: Poděkování

Posted: 00:32 01. Sep 2013
by xxxMajkyxxx
DarK_cz wrote:Děkuju za možnost si vyzkoušet super nová povolání, doufám že spuštění NT bude již brzy :D
Na vrahy by se měl vydávat zbrojní pas :lol:

Také díky za možnost vyzkoušení a všem zúčastněným.

Re: Poděkování

Posted: 08:18 01. Sep 2013
by soul1
xxxMajkyxxx wrote:
DarK_cz wrote:Děkuju za možnost si vyzkoušet super nová povolání, doufám že spuštění NT bude již brzy :D
Na vrahy by se měl vydávat zbrojní pas :lol:

Také díky za možnost vyzkoušení a všem zúčastněným.
Já děkuji za věčně full test server :(

Re: Poděkování

Posted: 23:45 04. Sep 2013
by Nalkanar
Netuším, kdo co udělal, ale konečně vidím své gildy přímo na hlavní straně fóra. Díky.

Re: Poděkování

Posted: 15:41 10. Sep 2013
by kucik
soul1 wrote: Já děkuji za věčně full test server :(
Jestli se přesune celá hra na test server v kumbále, tak začnu posílat účty za elektřinu :D

Re: Poděkování

Posted: 16:10 10. Sep 2013
by innfra
V klidu, poslední dny bývá prázdný. :)

Re: Poděkování

Posted: 18:09 10. Sep 2013
by Bahnak
kucik wrote:
soul1 wrote: Já děkuji za věčně full test server :(
Jestli se přesune celá hra na test server v kumbále, tak začnu posílat účty za elektřinu :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Rejty proplatí... :oops: :twisted: :roll:

Ať nejsem teda OOT:
Díky znovu Shamanovi a všem testerům (Innfrovi v posledních dnech koukám asi nejvíce) za nekonečnou a náročnou činnost, díky které se datum spuštění NT přibližuje rychleji, než bych kdy býval čekal. Jen tak dál! :viking:

Re: Poděkování

Posted: 19:30 10. Sep 2013
by innfra
Díkuji šhamanovi, že má se mnou trpělivost:)
Já teď poslední dva dny stojim, zítra to nebude o nic lepší, ale pak se na to znovu vrhnu...