Page 254 of 331
Re: Poděkování
Posted: 22:11 11. Sep 2013
by Dark_Sidius
Moc děkuji DM za formuláře na tvorbu historie, píše se to podle nich skoro samo.

Re: Poděkování
Posted: 10:51 13. Sep 2013
by Barbar321
Re: Poděkování
Posted: 11:01 13. Sep 2013
by KaTo
Kéž by ještě odstranili kritičáky u NPC

. To už by bylo úplně růžový

.
Re: Poděkování
Posted: 11:30 18. Sep 2013
by Shaman88
Díky Diemovi za zpracování palety dveří.
Re: Poděkování
Posted: 22:50 27. Sep 2013
by karolina
Díky všem zúčastněným za dražbu!
A Amber díky za pobavení!
Re: Poděkování
Posted: 22:52 27. Sep 2013
by Amber
karolina wrote:Díky všem zúčastněným za dražbu!
A Amber díky za pobavení!
Eh, ale ty peníze z výpisu nejsou ode mě!

Jinak nemáš zač, Kájo.

Re: Poděkování
Posted: 22:55 27. Sep 2013
by Goran
Přidávám se k poděkováním. Hlavní je dvojici pořadatelů co se to tu snaží oživovat v temných časech, kdy i na Thalii došlo a je v "přechodu"

. Velké díky samozřejmě ostatním, kteří akci oživovali super nápady

.
Re: Poděkování
Posted: 11:55 30. Sep 2013
by Kathermara
Taky díky, že jsem si mohla zase jednou zahrát.

Re: Poděkování
Posted: 11:59 30. Sep 2013
by radekdnb
kdyby jste na tu držba pozvali i Drowy tak bych taky dorazil

Re: Poděkování
Posted: 14:03 30. Sep 2013
by Diemo
Keca, slovni pozvanku dostal

Re: Poděkování
Posted: 15:21 30. Sep 2013
by Theogil I
Diemo wrote:Keca, slovni pozvanku dostal

Štípanou?

Re: Poděkování
Posted: 20:43 02. Oct 2013
by Bahnak
Díky všem účastníkům za potlach, akorát by to chtělo víc času ať se můžu alespoň přiopít... strašně rychle to uteklo...
Re: Poděkování
Posted: 21:25 02. Oct 2013
by skarbi
Bahnak wrote:... ať se můžu alespoň přiopít...
Říká jediný člověk co byl autem

.
Re: Poděkování
Posted: 21:43 02. Oct 2013
by radekdnb
skarbi wrote:Bahnak wrote:... ať se můžu alespoň přiopít...
Říká jediný člověk co byl autem

.
dodatek: to neni auto, ale ,,Krysítko,,

Re: Poděkování
Posted: 12:52 07. Oct 2013
by Barbar321
Díky za úpravu reálií. S takovým popisem se hned bude lépe orientovat na nové mapě
