Page 254 of 331

Re: Poděkování

Posted: 22:11 11. Sep 2013
by Dark_Sidius
Moc děkuji DM za formuláře na tvorbu historie, píše se to podle nich skoro samo. :)

Re: Poděkování

Posted: 10:51 13. Sep 2013
by Barbar321
Díky tvůrcům Thalie za odstranění pravidla neúspěchu 1-čky. Zde by to byl vážně pořádný opruz :lol: :lol: :lol:

Re: Poděkování

Posted: 11:01 13. Sep 2013
by KaTo
Barbar321 wrote:Díky tvůrcům Thalie za odstranění pravidla neúspěchu 1-čky. Zde by to byl vážně pořádný opruz :lol: :lol: :lol:
Kéž by ještě odstranili kritičáky u NPC :mrgreen: :lol: . To už by bylo úplně růžový :mrgreen: .

Re: Poděkování

Posted: 11:30 18. Sep 2013
by Shaman88
Díky Diemovi za zpracování palety dveří.

Re: Poděkování

Posted: 22:50 27. Sep 2013
by karolina
Díky všem zúčastněným za dražbu!
A Amber díky za pobavení!

Re: Poděkování

Posted: 22:52 27. Sep 2013
by Amber
karolina wrote:Díky všem zúčastněným za dražbu!
A Amber díky za pobavení!
Eh, ale ty peníze z výpisu nejsou ode mě! :shock: :oops: :D Jinak nemáš zač, Kájo. ;)

Re: Poděkování

Posted: 22:55 27. Sep 2013
by Goran
Přidávám se k poděkováním. Hlavní je dvojici pořadatelů co se to tu snaží oživovat v temných časech, kdy i na Thalii došlo a je v "přechodu" :-D. Velké díky samozřejmě ostatním, kteří akci oživovali super nápady :-).

Re: Poděkování

Posted: 11:55 30. Sep 2013
by Kathermara
Taky díky, že jsem si mohla zase jednou zahrát. :D

Re: Poděkování

Posted: 11:59 30. Sep 2013
by radekdnb
kdyby jste na tu držba pozvali i Drowy tak bych taky dorazil :D

Re: Poděkování

Posted: 14:03 30. Sep 2013
by Diemo
Keca, slovni pozvanku dostal :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 15:21 30. Sep 2013
by Theogil I
Diemo wrote:Keca, slovni pozvanku dostal :twisted:
Štípanou? :lol:

Re: Poděkování

Posted: 20:43 02. Oct 2013
by Bahnak
Díky všem účastníkům za potlach, akorát by to chtělo víc času ať se můžu alespoň přiopít... strašně rychle to uteklo...

Re: Poděkování

Posted: 21:25 02. Oct 2013
by skarbi
Bahnak wrote:... ať se můžu alespoň přiopít...
Říká jediný člověk co byl autem :D.

Re: Poděkování

Posted: 21:43 02. Oct 2013
by radekdnb
skarbi wrote:
Bahnak wrote:... ať se můžu alespoň přiopít...
Říká jediný člověk co byl autem :D.
dodatek: to neni auto, ale ,,Krysítko,, :D :D

Re: Poděkování

Posted: 12:52 07. Oct 2013
by Barbar321
Díky za úpravu reálií. S takovým popisem se hned bude lépe orientovat na nové mapě :wink: