Page 255 of 329

Re: Vtípky

Posted: 21:27 15. Mar 2013
by Caehan
Slovo "dungeon" v takové hře dostává úpně jiný význam. :biggrin:

Re: Vtípky

Posted: 22:17 15. Mar 2013
by Prasokralik
Thalie is czech wanna-be-roleplaying server with kick-ass history background (that nobody reads anyway). Warning, you may encounter adult(18+) themes such as Rof.

Re: Vtípky

Posted: 22:32 15. Mar 2013
by Braenn
Image

Re: Vtípky

Posted: 11:33 16. Mar 2013
by -RoF-
Tssss


Jinak ten vtip od Braenn je hodně dobrý :D :D :D

Re: Vtípky

Posted: 02:22 18. Mar 2013
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 17:03 20. Mar 2013
by J.F.Payne
"Krása anglických žen a jejich kuchařské umění udělaly z Anglie námořní velmoc."

Re: Vtípky

Posted: 17:11 20. Mar 2013
by -RoF-
J.F.Payne wrote:"Krása anglických žen a jejich kuchařské umění udělaly z Anglie námořní velmoc."
Tak ted si mě dostal :D :D :D

Re: Vtípky

Posted: 21:47 20. Mar 2013
by artaxas
malý testík :mrgreen: :

1. Střelec udělal do Kočky:
a) tři dírky; b) tři ďurky; c) tři ďuričky

2) Ďuričko osudný večer utratil:
a) sto táců; b) půl mega; c) Kočku

3) Kočka má:
a) 9 životů; b) 7 životů; c) už žádnej život

4) Z Matějské pouti zmizí:
a) houpačky; b) kačeři; c) střelnice

5) Ďuričko poslal mladého Kočku na:
a) Matějskou pouť; b) Svatováclavskou pouť; c) poslední pouť

Re: Vtípky

Posted: 19:18 21. Mar 2013
by Molly23
Hit od Metallicy :D Jsem stůl!

http://www.youtube.com/watch?v=adyC404_gEk

Re: Vtípky

Posted: 21:50 21. Mar 2013
by Krysak
Ted pro nas méně chápavé, co je na hlašce "I am the table." vipné:)

Díky moc za odpověd:).

Re: Vtípky

Posted: 02:12 22. Mar 2013
by Molly23
Krysak wrote:Ted pro nas méně chápavé, co je na hlašce "I am the table." vipné:)

Díky moc za odpověd:).
Jedná se o vtip vzniklý z jedné písničky od Metallicy z posledního alba Lulu, kde se toto spojení obejvuje. Proč je to vtipné... no snad ti pomůže tenhle obrázek...

Image

Re: Vtípky

Posted: 07:50 22. Mar 2013
by Braenn
Mno, teď jsi u mne přesunul onen výrok z kolonky "????" do kolonky "asi chápu jak to myslel", ale vtipné to nějak pořád není. Asi nejsem dost velký znalec ani fanda metalu. Zkrátka je to druh interních vtipů, se kterými příliš neuspěješ.

Re: Vtípky

Posted: 08:54 22. Mar 2013
by KaTo
Braenn wrote:Mno, teď jsi u mne přesunul onen výrok z kolonky "????" do kolonky "asi chápu jak to myslel", ale vtipné to nějak pořád není. Asi nejsem dost velký znalec ani fanda metalu. Zkrátka je to druh interních vtipů, se kterými příliš neuspěješ.
...asi to bude znít divně, ale souhasím s pančelkou!
Pokud je to vůbec vtipné, tak asi jen pro velmi, VELMI specifickou skupinu insiderů :lol: , sorry Molly :P :D , ale nepobavils! :| :lol: :lol:

Re: Vtípky

Posted: 09:02 22. Mar 2013
by Krysak
Molly je metallový nerd:)

Díky za vysvětlení, za sebe musím říci, že mi slabě škubl koutek, když mi to došlo jak jsi to myslel a jak to myslel autor vtipu. A dostavilo se takové to uspokojení, že nejsem jediný který nenakopl:).

Tyhle nerdí vtipy rovnou podávej s komplexní analýzou vtipu a pointu prosím 2 x podtrhnout.

Re: Vtípky

Posted: 10:43 22. Mar 2013
by KaTo
Krysak wrote:...Tyhle nerdí vtipy rovnou podávej s komplexní analýzou vtipu a pointu prosím 2 x podtrhnout.
...to mi připomíná "realitu :twisted: ", kdy je položena otázka: "Kolikrát se blondýna směje vtipům?"
odpověď: "Třikrát. Poprvé, když jí vtip vyprávějí. Podruhé, když jí vtip vysvětlují. Potřetí, když vtip pochopí."