Page 255 of 331

Re: Poděkování

Posted: 12:59 08. Oct 2013
by rosnicka
Barbar321 wrote:Díky za úpravu reálií. S takovým popisem se hned bude lépe orientovat na nové mapě :wink:
a jsi si jistý ? mě by spíš zajímalo jestli bude možné se všude dostat a podívat se a prohlédnout si to. jak to bude možné tak vlastně budeme muset začít vše procházet od začátku.. já jsem prošla tak polovinu mapy, docela by se mi hodila nějaká mapka kde bych si mohla dělat poznámky.. tady jsem byla atd.. vím že si můžu dělat poznámky do zápisníku nebo doma na papír .. no ted mě napadlo že nějakou mapku bych si pak vlastně mohla stáhnout a dělat si poznámky doma.. jsem postarší dáma a moje pamět je někde za mnou :mrgreen: :mrgreen: dál než by se mi zamlouvalo.

Re: Poděkování

Posted: 13:16 08. Oct 2013
by Kathermara
Já mapovala postaru na papír, když jsem ještě procházela se Sarah Dorenský hvozd :D

Re: Poděkování

Posted: 23:57 08. Oct 2013
by Bahnak
S těmi reáliemi - hluboká poklona, tleskám, smekám, no prostě máte můj obdiv. Raději ani nechci vědět kolik hodin práce to stálo :oops: :lol:

Re: Poděkování

Posted: 02:26 23. Nov 2013
by karolina
DÍÍÍKY!!!

Re: Poděkování

Posted: 02:30 23. Nov 2013
by Molly23
karolina wrote:DÍÍÍKY!!!
přidávám se k poděkování, je to super :)

Re: Poděkování

Posted: 06:38 23. Nov 2013
by kokosak
Gratuluji všem zúčastněným k pokoření mého ponytimeru ;)

Re: Poděkování

Posted: 11:42 23. Nov 2013
by Pajule
Dííííík! Není nad to přijet z maturitní večeře a zjistit, že už to jede :D

Re: Poděkování

Posted: 11:42 23. Nov 2013
by Pajule
Dííííík! Není nad to přijet z maturitní večeře a zjistit, že už to jede :D

Re: Poděkování

Posted: 16:44 23. Nov 2013
by innfra
Děkuji, za pěkně zpracovanou vstupní část, která je cílena na nové hráče :)

Re: Poděkování

Posted: 18:25 23. Nov 2013
by soul1
Děkuji hrači Mourisson1 za Reuploudnuti Hak paku hodně tim pomohl mě a nejen mě :)

Re: Poděkování

Posted: 18:37 23. Nov 2013
by Barbar321
Ta hra vypadá přímo úžasně. Děkuju všem za vynaloženou práci a úsilí s tím spojeným :ewink:

Re: Poděkování

Posted: 02:58 24. Nov 2013
by Fryn
Děkuji moc za spuštění NT. Je toho sice spousta co nefunguje, nenapojených lokací je nemálo, stejně tak bugů, které se budou ještě nějakou dobu vychytávat a ne všude je možné zatím s postavou skutečně hrát. Přesto všechno u mě ze spuštění převládá euforie :) . Ještě jednou díky všem tvůrcům za jejich snahu a píli, na NT bude sice ještě asi dost práce, ale teď je tu konečně něco, od čeho se dá viditelně odrazit.

Re: Poděkování

Posted: 15:11 24. Nov 2013
by innfra
Moc fandím novému systému řeči :)

Re: Poděkování

Posted: 11:23 25. Nov 2013
by Caehan
Zatím předčasně děkuji za práci provedenou na modulu. Ještě jsem skoro nic neviděl, ale startovní lokace a kousek Karathy, který jsem zahlédnul, vypadají dobře. Dialogy s těmi pár NPC, které jsem dosud potkal, mi připadají (pokud mohu soudit) zajímavější. Hláška "doživotní ban" byla docela legrační, příjemně mě překvapil obchodník na začátku - po koupi a zpětnému prodeji věcí se u něj nehromadí více kopií stejných předmětů a tak. Je vidět, že si na mnohých věcech dal někdo záležet.

Snad budu mít v nejbližší době čas projít něco víc.

Re: Poděkování

Posted: 12:41 25. Nov 2013
by -darkvision-
JÁ BYCH RÁD PODĚKOVAL TÝMU a všem kdo na tom stále makají.
Za to jak krátké jsou odezvy když se nahlásí chyby. A hned se to opravuje.
A taky za všechnu tu práci co jste na tom měli. Věřím že se nám bude dole líbit až se vše vyladí.