Re: Vtípky
Posted: 11:12 22. Mar 2013
To už sem můžem rovnou dávat matfyz. vtipy a pochopí je víc lidí 
Třeba?kucik wrote:To už sem můžem rovnou dávat matfyz. vtipy a pochopí je víc lidí
...ani za mě nějak nicMolly23 wrote:Problém je, že tady nejde ani tak o metal, jako o obsah toho textu. At už by to zpíval jakýkoliv známý muzikant nebo popová hvězdička, pořád bude obsah stejný. Ono i kdyby to zpíval i nějakej ožralej týpek v hospodě na stole.... JSEM STŮL!
No příště si dám teda větší bacha
No já jednou podobnou situaci zažil na vlastní kůži.(resp. vyprávěl mi to přímo pozorovatel té situace)Caehan wrote:To takhle přijede matfyzák do školy na kole a u vchodu potká své kamarády. Kamarádi se podivují, jak ke svému novému kolu přišel, on na to:
"No, víte, jak jsem vám říkal o té holce, co jsem ji doučoval matematiku? Tenhle víkend za mnou přijela domů s tím, že tu maturu z matematiky zvládnula, a když jsem ji pozval dál, stoupnula si přede mě, sundala si svoje šaty, usmála se a říká: "Můžeš si ode mě vzít cokoliv jen budeš chtít," no, a tak jsem si vzal její kolo."
Druhý se zamyslí a povídá:
"Tos udělal dobře, ty její šaty by ti nakonec asi stejně nebyly."
Ten mám obzvlášť rádShaman88 wrote: Proc neni parez stromem? ....... Protoze obsahuje kruznice.
Taky mi to tak poslední dobou přijde. Ale nebývalo to.Prasokralik wrote:mff je kupodivu plné pěknýh holek
Jsou na to dvě vysvětlení:kucik wrote:Taky mi to tak poslední dobou přijde. Ale nebývalo to.Prasokralik wrote:mff je kupodivu plné pěknýh holek
...taky by mu mohl slábnout, čučením do zdrojových kódů Thálie, zrakPrasokralik wrote:Třetí možné vysvětlení: jak kucik stárne, snižují se mu standardy