Page 256 of 329

Re: Vtípky

Posted: 11:12 22. Mar 2013
by kucik
To už sem můžem rovnou dávat matfyz. vtipy a pochopí je víc lidí :)

Re: Vtípky

Posted: 12:23 22. Mar 2013
by Molly23
Problém je, že tady nejde ani tak o metal, jako o obsah toho textu. At už by to zpíval jakýkoliv známý muzikant nebo popová hvězdička, pořád bude obsah stejný. Ono i kdyby to zpíval i nějakej ožralej týpek v hospodě na stole.... JSEM STŮL!

No příště si dám teda větší bacha :lol:

Re: Vtípky

Posted: 13:17 22. Mar 2013
by J.F.Payne
"Jsem stůl. Jsem stůl. Jsem stůl." Za mě pořád nic.

Re: Vtípky

Posted: 13:35 22. Mar 2013
by Molly23
No když vám to nejde, tak se raději ani nesnažte :). Ušetříte si tím čas ;).

Re: Vtípky

Posted: 14:05 22. Mar 2013
by Shaman88
kucik wrote:To už sem můžem rovnou dávat matfyz. vtipy a pochopí je víc lidí :)
Třeba?

Jede matfyzák autem po mostě Barikádníků a zastaví ho policajt.
"Pane, jednu chvíli jste jel 110 km v hodině."
"Jel jsem trochu rychleji než obvykle - ale určitě jsem nejel 110 km v hodině."
"Určitě jste jel spojitě - takže podle našeho měření a Lagrangovy věty o střední hodnotě jste musel jet alespoň jednu chvíli 110 km v hodině!"

Hrají v nebi na schovávanou Watt, Newton a Pascal, Watt stojí u pikoly. Pascal se utíká schovat, Newton kolem sebe nakreslí čtverec metr krát metr. Watt skončí, otočí se a povídá "Deset, dvacet, Newton!" "Já nejsem Newton, já jsem Pascal!"

Jede Pepíček s babičkou ve vlaku a povídá jí: "Babi, koukni se na tu množinu kraviček, co se pase na louce!"
"Co to kecáš kluku, jaká množina kraviček? Vždyť tam žádné nejsou..."
"Ale to je prázdná množina, babičko..."

Proc neni parez stromem? ....... Protoze obsahuje kruznice.

"Ťuk ťuk ťuk!"
"Kdo tam?"
"Rekurze"
"Kdože???"
"Ťuk ťuk ťuk!"

Předpokládejme, že VŠE je vysoká škola.
Přibližně 3000km od budovy VŠE teče řeka Nil, ve které žijí krokodýli. Krokodýl je víc široký, než je zelený:
Podívejme se na krokodýla. Je široký z horní i spodní strany, ale je zelený pouze z horní strany. Tedy je víc široký než zelený.
Krokodýl je víc zelený, než je dlouhý:
Podívejme se na krokodýla. Je zelený na šířku i na délku, ale je dlouhý jen na délku. Tedy je víc zelený než dlouhý.
Protože krokodýl je víc široký než zelený, a víc zelený než dlouhý, tedy krokodýl musí být podle trojúhelníkové nerovnosti víc široký než je dlouhý, tedy krokodýl je širší než delší.
Experimentální důkazy toto tvrzení vyvrací, došli jsme tedy ke sporu a výchozí předpoklad neplatí.
Tedy VŠE není vysoká škola.

Re: Vtípky

Posted: 14:05 22. Mar 2013
by Barbar321
Molly23 wrote:Problém je, že tady nejde ani tak o metal, jako o obsah toho textu. At už by to zpíval jakýkoliv známý muzikant nebo popová hvězdička, pořád bude obsah stejný. Ono i kdyby to zpíval i nějakej ožralej týpek v hospodě na stole.... JSEM STŮL!

No příště si dám teda větší bacha :lol:
...ani za mě nějak nic :oops: :cry:

Re: Vtípky

Posted: 14:16 22. Mar 2013
by Caehan
To takhle přijede matfyzák do školy na kole a u vchodu potká své kamarády. Kamarádi se podivují, jak ke svému novému kolu přišel, on na to:

"No, víte, jak jsem vám říkal o té holce, co jsem ji doučoval matematiku? Tenhle víkend za mnou přijela domů s tím, že tu maturu z matematiky zvládnula, a když jsem ji pozval dál, stoupnula si přede mě, sundala si svoje šaty, usmála se a říká: "Můžeš si ode mě vzít cokoliv jen budeš chtít," no, a tak jsem si vzal její kolo."

Druhý se zamyslí a povídá:

"Tos udělal dobře, ty její šaty by ti nakonec asi stejně nebyly."

Re: Vtípky

Posted: 14:35 22. Mar 2013
by Shaman88
Caehan wrote:To takhle přijede matfyzák do školy na kole a u vchodu potká své kamarády. Kamarádi se podivují, jak ke svému novému kolu přišel, on na to:

"No, víte, jak jsem vám říkal o té holce, co jsem ji doučoval matematiku? Tenhle víkend za mnou přijela domů s tím, že tu maturu z matematiky zvládnula, a když jsem ji pozval dál, stoupnula si přede mě, sundala si svoje šaty, usmála se a říká: "Můžeš si ode mě vzít cokoliv jen budeš chtít," no, a tak jsem si vzal její kolo."

Druhý se zamyslí a povídá:

"Tos udělal dobře, ty její šaty by ti nakonec asi stejně nebyly."
No já jednou podobnou situaci zažil na vlastní kůži.(resp. vyprávěl mi to přímo pozorovatel té situace)
Kamarád Ajtak doučoval programování Javy nějakou slečnu a nakonec tu zkoušku udělala a nevyhodili ji z VŠ.
Když mu přišla poděkovat tak ta situace byla velmi podobná, slečna velmi spoře uděná nabídla cokoli....
A kamarádova reakce byla:
"Nemáš ty náhodou ten nový iPad?"
Přál bych si vidět reakci té slečny :)

Re: Vtípky

Posted: 15:17 22. Mar 2013
by kucik
Shaman88 wrote: Proc neni parez stromem? ....... Protoze obsahuje kruznice.
Ten mám obzvlášť rád :)

Pak ještě populární rčení, které, jak jsem se v posledních letech přesvědčil, už téměř pozbylo platnosti:
Matfyzák je chytrý a krásný.
Matfyzačka je také chytrý.

Re: Vtípky

Posted: 15:31 22. Mar 2013
by Prasokralik
mff je kupodivu plné pěknýh holek

Re: Vtípky

Posted: 15:34 22. Mar 2013
by kucik
Prasokralik wrote:mff je kupodivu plné pěknýh holek
Taky mi to tak poslední dobou přijde. Ale nebývalo to.

Re: Vtípky

Posted: 15:58 22. Mar 2013
by KaTo
kucik wrote:
Prasokralik wrote:mff je kupodivu plné pěknýh holek
Taky mi to tak poslední dobou přijde. Ale nebývalo to.
Jsou na to dvě vysvětlení:
1. ty holky jsou fakt hezký :shock: , že vypadají jako hezký holky.
2. ti kluci jsou fakt hezký :confused: :twisted: :lol: :lol: , že vypadají jako hezký holky.

Re: Vtípky

Posted: 17:55 22. Mar 2013
by Prasokralik
Třetí možné vysvětlení: jak kucik stárne, snižují se mu standardy

Re: Vtípky

Posted: 18:03 22. Mar 2013
by KaTo
Prasokralik wrote:Třetí možné vysvětlení: jak kucik stárne, snižují se mu standardy
...taky by mu mohl slábnout, čučením do zdrojových kódů Thálie, zrak :lol: :mrgreen: .

Re: Vtípky

Posted: 01:22 23. Mar 2013
by Prasokralik