Page 256 of 331
Re: Poděkování
Posted: 15:34 25. Nov 2013
by Molly23
Jo souhlas. Když jsem s šamanem na TS tak jen slyším jak chrlí opravy. Klobouk dolů. Budu ti na další sraz muset dovézt nějakou odměnu

.
Re: Poděkování
Posted: 03:30 27. Nov 2013
by Caehan
Díky Shamanovi za kontaktní čočky a rtěnku (a výlet do obchoďáku) a Amber za vizitku a čas ve hře.

Re: Poděkování
Posted: 03:47 27. Nov 2013
by J.F.Payne
Dík dík dík dík dík.
Re: Poděkování
Posted: 22:12 27. Nov 2013
by Paulus
Díky Kokokosákovi za Květušku. Dnes to byl naprosto jedinečné

Re: Poděkování
Posted: 22:50 27. Nov 2013
by kokosak
Rádo se děje

Re: Poděkování
Posted: 00:06 28. Nov 2013
by Pajule
Dík Kovadlinám, dík Květušce za to, že je tak boží

a vůbec všem se kterejma teď hraju!

Je to moc fajn.
A dík Aulusovi za dnešní výstup s madam a následně za štěňátko

Re: Poděkování
Posted: 12:42 28. Nov 2013
by Nalkanar
Díky Aulovi za rozšíření spolku. Nový člen by snad mohl i poslouchat

Re: Poděkování
Posted: 01:26 29. Nov 2013
by KaTo
Konečně jsem NT veledílo

poctil vlastní přítomností

...a i když jsem viděl "jen" kus trpasluje (teda Karathy

) a díru (hrobky) pod ní...jak by řekla jedna vílka: "To je hustý!" (kokosakova vílka by určitě dodala "...hustý jako medík!"

).
Jako práce od WB...hustý!

Teď už jen nějak místního skriptera rozmazlit a namotivovat, aby odchytal co nejrychleji co nejvíc brouků v modulu a NT bude fakt hustá jako medík!!

Re: Poděkování
Posted: 03:26 29. Nov 2013
by J.F.Payne
Dík dneska za hru všem, koho jsem potkal. Epic.
Re: Poděkování
Posted: 09:01 29. Nov 2013
by Puxina
A díkas za peníze pro začínající postavy, aspoň mi to trošku helfne

.
Re: Poděkování
Posted: 09:04 29. Nov 2013
by soul1
také děkuji za zlatky a super přístup Amber

Re: Poděkování
Posted: 02:54 01. Dec 2013
by FroziKk
Díky vám třem za první konlifkt

.
Re: Poděkování
Posted: 03:01 01. Dec 2013
by Puxina

Fajné to bylo.
Re: Poděkování
Posted: 03:01 02. Dec 2013
by Mourisson1
Díky Gallimu, za prodloužení večera. Chtěl jsem jít už spát, ale tohle mně tam spolehlivě udrželo

Re: Poděkování
Posted: 03:01 02. Dec 2013
by Caehan
Dík Gallimu za dnešní hru, do které jsme se nachomýtli, a pak také Deirdřiným společníkům. Byla to pěkná hra!