Page 256 of 331

Re: Poděkování

Posted: 15:34 25. Nov 2013
by Molly23
Jo souhlas. Když jsem s šamanem na TS tak jen slyším jak chrlí opravy. Klobouk dolů. Budu ti na další sraz muset dovézt nějakou odměnu :).

Re: Poděkování

Posted: 03:30 27. Nov 2013
by Caehan
Díky Shamanovi za kontaktní čočky a rtěnku (a výlet do obchoďáku) a Amber za vizitku a čas ve hře. :D

Re: Poděkování

Posted: 03:47 27. Nov 2013
by J.F.Payne
Dík dík dík dík dík.

Re: Poděkování

Posted: 22:12 27. Nov 2013
by Paulus
Díky Kokokosákovi za Květušku. Dnes to byl naprosto jedinečné :D

Re: Poděkování

Posted: 22:50 27. Nov 2013
by kokosak
Rádo se děje :)

Re: Poděkování

Posted: 00:06 28. Nov 2013
by Pajule
Dík Kovadlinám, dík Květušce za to, že je tak boží :D a vůbec všem se kterejma teď hraju! :) Je to moc fajn.

A dík Aulusovi za dnešní výstup s madam a následně za štěňátko :oops:

Re: Poděkování

Posted: 12:42 28. Nov 2013
by Nalkanar
Díky Aulovi za rozšíření spolku. Nový člen by snad mohl i poslouchat :lol:

Re: Poděkování

Posted: 01:26 29. Nov 2013
by KaTo
Konečně jsem NT veledílo :mrgreen: poctil vlastní přítomností :ugeek: ...a i když jsem viděl "jen" kus trpasluje (teda Karathy :mrgreen: ) a díru (hrobky) pod ní...jak by řekla jedna vílka: "To je hustý!" (kokosakova vílka by určitě dodala "...hustý jako medík!" :lol: ).

Jako práce od WB...hustý! :lol: :lol: :lol: Teď už jen nějak místního skriptera rozmazlit a namotivovat, aby odchytal co nejrychleji co nejvíc brouků v modulu a NT bude fakt hustá jako medík!! :lol: :lol:

Re: Poděkování

Posted: 03:26 29. Nov 2013
by J.F.Payne
Dík dneska za hru všem, koho jsem potkal. Epic.

Re: Poděkování

Posted: 09:01 29. Nov 2013
by Puxina
A díkas za peníze pro začínající postavy, aspoň mi to trošku helfne ;).

Re: Poděkování

Posted: 09:04 29. Nov 2013
by soul1
také děkuji za zlatky a super přístup Amber :)

Re: Poděkování

Posted: 02:54 01. Dec 2013
by FroziKk
Díky vám třem za první konlifkt :D.

Re: Poděkování

Posted: 03:01 01. Dec 2013
by Puxina
:wink: Fajné to bylo.

Re: Poděkování

Posted: 03:01 02. Dec 2013
by Mourisson1
Díky Gallimu, za prodloužení večera. Chtěl jsem jít už spát, ale tohle mně tam spolehlivě udrželo :)

Re: Poděkování

Posted: 03:01 02. Dec 2013
by Caehan
Dík Gallimu za dnešní hru, do které jsme se nachomýtli, a pak také Deirdřiným společníkům. Byla to pěkná hra!