Page 257 of 329
Re: Vtípky
Posted: 09:42 24. Mar 2013
by xxxMajkyxxx
Re: Vtípky
Posted: 19:04 24. Mar 2013
by KaTo
Molly, tohle je vtip přesně podle tebe

(rozuměj, nikdo, kromě pár insiderů se mu nezasměje). Takže, abys měl představu, jak na nás působil The table:
Vše co všichni od
života chceme!

Re: Vtípky
Posted: 19:30 24. Mar 2013
by Prasokralik
Vůbec jsem to nepochopil (dokonce i mollyšákův table dával jako vtip větší smysl) ale dobrá muzika

Re: Vtípky
Posted: 19:39 24. Mar 2013
by Molly23
Pěkné KaTo!

Ten text je fakt dobrej! hehe
Re: Vtípky
Posted: 13:15 25. Mar 2013
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 15:40 25. Mar 2013
by pavad
KaTo wrote:kucik wrote:Prasokralik wrote:mff je kupodivu plné pěknýh holek
Taky mi to tak poslední dobou přijde. Ale nebývalo to.
Jsou na to dvě vysvětlení:
1. ty holky jsou fakt hezký

, že vypadají jako hezký holky.
2. ti kluci jsou fakt hezký

, že vypadají jako hezký holky.
Spise jiz ani na MFF nejsou kladene takove naroky jako kdysi...
Btw: Nas zacinalo 150+, skoncilo cca 50, z toho 5 holek. A co je nejvic k podivu - na dvou holkach jsi poznal od prvniho pohledu ze jde o holky (tzn. nemely knir, mely dostatecne vyvinune zenske atributy atd)!

Re: Vtípky
Posted: 15:58 25. Mar 2013
by Bahnak
Re: Vtípky
Posted: 22:47 25. Mar 2013
by xxxMajkyxxx
Co zbylo z Jitřenek....

Re: Vtípky
Posted: 22:48 25. Mar 2013
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 00:16 26. Mar 2013
by KaTo
Jak se dostat na mentální úroveň
Podtemna

!
Re: Vtípky
Posted: 00:22 26. Mar 2013
by xxxMajkyxxx
KaTo wrote:Jak se dostat na mentální úroveň
Podtemna

!
Tohle hledám celej svůj "dospělej" život....objednávám.
Re: Vtípky
Posted: 16:42 26. Mar 2013
by Amber
Re: Vtípky
Posted: 14:44 30. Mar 2013
by Molly23
Pár dní po vánocích pracuje matka v kuchyni a její syn si hraje se svým novým letadlem.
Vystupte vy sráči z letadla! Tohle je vaše poslední stanice! A vy hajzlové co nastupujete hněte prdelema, protože právě odlítáme!
Když to matka uslyší, pošle syna na dvě hodiny na hanbu s tím, že si pak bude moct hrát se svým letadlem pouze pokud bude mluvit slušně.
Po dvou hodinách...
Drazí cestující, ujistěte se že jste v letadle nic nenechali. Velmi vám děkujeme, že jste využili naší společnosti a doufáme, že s námi poletíte zas. Ti co právě nastupují, odložte si svá ruční zavazadla pod sedačku a přejeme vám příjemný a klidný let.
A TI CO JSOU NASRANÍ NA TO DVOUHODINOVÉ SPOŽDĚNÍ SI TO MŮŽOU JÍT VYŘÍDIT S TOU KRÁVOU V KUCHYNI!
Re: Vtípky
Posted: 19:47 30. Mar 2013
by Shaman88
A pointa?
Re: Vtípky
Posted: 23:08 31. Mar 2013
by D_E_K_A