Page 257 of 329

Re: Vtípky

Posted: 09:42 24. Mar 2013
by xxxMajkyxxx

Re: Vtípky

Posted: 19:04 24. Mar 2013
by KaTo
Molly, tohle je vtip přesně podle tebe :twisted: :mrgreen: (rozuměj, nikdo, kromě pár insiderů se mu nezasměje). Takže, abys měl představu, jak na nás působil The table:

Vše co všichni od života chceme!

:twisted: :lol: :lol: :lol:

Re: Vtípky

Posted: 19:30 24. Mar 2013
by Prasokralik
Vůbec jsem to nepochopil (dokonce i mollyšákův table dával jako vtip větší smysl) ale dobrá muzika :mus_14:

Re: Vtípky

Posted: 19:39 24. Mar 2013
by Molly23
Pěkné KaTo! :) Ten text je fakt dobrej! hehe

Re: Vtípky

Posted: 13:15 25. Mar 2013
by -RoF-
Pro náruživé :D :twisted:

Image

Ehmmm ehmmm :D :D :D ..... 18+! :roll:

Image

Re: Vtípky

Posted: 15:40 25. Mar 2013
by pavad
KaTo wrote:
kucik wrote:
Prasokralik wrote:mff je kupodivu plné pěknýh holek
Taky mi to tak poslední dobou přijde. Ale nebývalo to.
Jsou na to dvě vysvětlení:
1. ty holky jsou fakt hezký :shock: , že vypadají jako hezký holky.
2. ti kluci jsou fakt hezký :confused: :twisted: :lol: :lol: , že vypadají jako hezký holky.
Spise jiz ani na MFF nejsou kladene takove naroky jako kdysi...

Btw: Nas zacinalo 150+, skoncilo cca 50, z toho 5 holek. A co je nejvic k podivu - na dvou holkach jsi poznal od prvniho pohledu ze jde o holky (tzn. nemely knir, mely dostatecne vyvinune zenske atributy atd)! :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 15:58 25. Mar 2013
by Bahnak

Re: Vtípky

Posted: 22:47 25. Mar 2013
by xxxMajkyxxx
Co zbylo z Jitřenek....
Image

Re: Vtípky

Posted: 22:48 25. Mar 2013
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 00:16 26. Mar 2013
by KaTo
Jak se dostat na mentální úroveň Podtemna :twisted: :lol: !

Re: Vtípky

Posted: 00:22 26. Mar 2013
by xxxMajkyxxx
KaTo wrote:Jak se dostat na mentální úroveň Podtemna :twisted: :lol: !
Tohle hledám celej svůj "dospělej" život....objednávám.

Re: Vtípky

Posted: 16:42 26. Mar 2013
by Amber
Image

Re: Vtípky

Posted: 14:44 30. Mar 2013
by Molly23
Pár dní po vánocích pracuje matka v kuchyni a její syn si hraje se svým novým letadlem.

Vystupte vy sráči z letadla! Tohle je vaše poslední stanice! A vy hajzlové co nastupujete hněte prdelema, protože právě odlítáme!

Když to matka uslyší, pošle syna na dvě hodiny na hanbu s tím, že si pak bude moct hrát se svým letadlem pouze pokud bude mluvit slušně.

Po dvou hodinách...

Drazí cestující, ujistěte se že jste v letadle nic nenechali. Velmi vám děkujeme, že jste využili naší společnosti a doufáme, že s námi poletíte zas. Ti co právě nastupují, odložte si svá ruční zavazadla pod sedačku a přejeme vám příjemný a klidný let.

A TI CO JSOU NASRANÍ NA TO DVOUHODINOVÉ SPOŽDĚNÍ SI TO MŮŽOU JÍT VYŘÍDIT S TOU KRÁVOU V KUCHYNI!

Re: Vtípky

Posted: 19:47 30. Mar 2013
by Shaman88
A pointa?

Re: Vtípky

Posted: 23:08 31. Mar 2013
by D_E_K_A