Page 257 of 331
Re: Poděkování
Posted: 03:02 02. Dec 2013
by mandos
Taky díky Gallimu za spestřování večera pěkný

A taky teda tý naší grupě

Re: Poděkování
Posted: 12:16 02. Dec 2013
by Infra
Moc děkuji celému teamu, za jeho snahu a výdrž v rychlém opravování a nabalování dalších věcí. A také všem kdo se podílí na vývoji thalie. Včera jsem okoštoval po dlouhé době hru ve městě a super, vypadá to velice pokročile a slibně. Nečekal jsem, že se to rozjede až tak rychle. Smekám.

Re: Poděkování
Posted: 22:47 02. Dec 2013
by soul1
Děkuji autorum Realii Puldraku konečně mam co pročitat:)
Re: Poděkování
Posted: 00:09 03. Dec 2013
by Paulus
Díky Sobikovi a Niaretě za dnešní hru.
Re: Poděkování
Posted: 08:56 03. Dec 2013
by Theogil I
Takže plantážníci, po několika dnech čekání se mi podařilo dostat se do hry a skvělé. Takže bych rád předně poděkoval Rejtymu, že za ta léta strávená na vývoji NT neztratil víru, chuť a nadšení a co více nenechal se zvyklat námi (nevěřícími Tomáši). Druhé poděkování patří bez výjimky všem kdo se se na vývoji NT podídeli a dále podílí a to jakýmkoli způsobem. Přeji všem spoustu elánu a chuti dotáhnout tento nevídaný projekt do šťastného konce.
No a teď trošku civilněji, díky za první rozhovor v podtemnu s milým drowem a jeho devěma přáteli s šuchadly, tohle je přesně to proč dneska budu spěchat z práce domů.

Re: Poděkování
Posted: 09:48 03. Dec 2013
by Radim
Theogil I wrote: milým drowem
Pověsit a stáhnout z kůže, to jistě nebyl drow když byl milý.
Re: Poděkování
Posted: 20:38 03. Dec 2013
by Paulus
Díky Gallimu za dnešní hru! Samozřejmě děkuji i Amber až teď jsem zjistil, že u toho byla také.
Re: Poděkování
Posted: 21:34 03. Dec 2013
by rosnicka
ja musim podekovat kucikovi za jeho trpelivost pri mem mazani postav abych vubec mohla hrat

Re: Poděkování
Posted: 02:39 04. Dec 2013
by Mourisson1
Díky za opravu imunit u půldraků, příjemně potěšilo

Re: Poděkování
Posted: 02:54 04. Dec 2013
by J.F.Payne
Dík za puberťačku a její ničemnou vílí spojenkyni

Re: Poděkování
Posted: 10:18 04. Dec 2013
by Shaman88
Mourisson1 wrote:Díky za opravu imunit u půldraků, příjemně potěšilo

Ono se to už opravilo

Re: Poděkování
Posted: 10:20 04. Dec 2013
by Mourisson1
xD xD xD Hele, včera mi něco pohlcovalo kyselinovej dmg, a neměl jsem na sobě vůbec žádný buffy, žádný spešl itemy, nic.
předpokládal jsem že je to tím pádem ta polodračí imka xD
EDIT : Část kyselinového dmg. Ale jelikož to byly celkem malý částky z těch spellů, tak ti neřeknu přesně procenta
Re: Poděkování
Posted: 19:24 04. Dec 2013
by Kathermara
Děkuji za nové reálie, krásně se to čte. Třeba ti okřídlení elfové, skoro jsem dostala chuť si jednoho zahrát.
Ale podstatnější je pro mě teď text pro tieflingy. Tak za ten díky nejvíc

Re: Poděkování
Posted: 19:25 04. Dec 2013
by Bruciacullo
Kathermara wrote:Děkuji za nové reálie, krásně se to čte. Třeba ti okřídlení elfové, skoro jsem dostala chuť si jednoho zahrát.
To potěší

Re: Poděkování
Posted: 19:40 04. Dec 2013
by Nalkanar
Není zač
