Page 258 of 329

Re: Vtípky

Posted: 19:50 01. Apr 2013
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 20:33 01. Apr 2013
by karolina

Re: Vtípky

Posted: 14:47 02. Apr 2013
by xxxMajkyxxx
Velké Bada Bum
Image

Re: Vtípky

Posted: 19:29 03. Apr 2013
by xxxMajkyxxx
Image

Re: Vtípky

Posted: 12:24 05. Apr 2013
by karolina
:lol:

Re: Vtípky

Posted: 15:57 05. Apr 2013
by J.F.Payne

Re: Vtípky

Posted: 16:04 05. Apr 2013
by zachy

Re: Vtípky

Posted: 18:08 05. Apr 2013
by Aulus
Není to o tobě, Shamane? Když se tam změní "koka" za "cukr", tak to sedí, ne? :mrgreen:

"...A nikdo nemá tolik sil, aby ho něčím urazil..."

Re: Vtípky

Posted: 12:09 06. Apr 2013
by xxxMajkyxxx
Image

Re: Vtípky

Posted: 17:40 07. Apr 2013
by Ikstremist
Image

Re: Vtípky

Posted: 17:42 07. Apr 2013
by D_E_K_A
Ten už tady byl, ale stejně je dobrý. :D

Re: Vtípky

Posted: 18:37 07. Apr 2013
by Amber
Pcha, klerici... :lol: :twisted:
Image

Mimochodem, můžeme být stále rádi, že pověstný "thalijský plnoplát" nosívají jen ženské postavy... :wall:
Image

Re: Vtípky

Posted: 07:36 08. Apr 2013
by -RoF-
Policajt zastaví řidiče a povídá mu: 'Pane řidiči, vyhrál jste deset tisíc korun za to, že jste správně připoutaný. Můžu se jenom zeptat, co s tou výhrou uděláte?'
Řidič se zamyslí a říká: 'No to už bych si mohl konečně dodělat ten řidičák!'
'Coo?!'
A vedle řidiče sedí jeho manželka a říká: 'Pane policajt, neberte ho vážně, on když je opilý, tak mluví nesmysly!'
'Okamžitě si vystupte, pane řidiči,' říká policajt.
Náhle se ze zadního sedadla ozve jejich dcera: 'Já jsem vám říkala, že s tím kradeným autem nedojedeme daleko!'
A z kufru se ozve: 'Už jsme za hranicema ?

Re: Vtípky

Posted: 13:45 08. Apr 2013
by Prasokralik
Image

Re: Vtípky

Posted: 14:27 08. Apr 2013
by -RoF-
Nejlepší je tohle :D :twisted:

Image