Page 258 of 331

Re: Poděkování

Posted: 20:18 04. Dec 2013
by Aulus
Nalkanar wrote:Není zač 8)
No, no, nepsal jsi je sám. :lol:

Re: Poděkování

Posted: 21:45 04. Dec 2013
by Nalkanar
Aulus wrote:
Nalkanar wrote:Není zač 8)
No, no, nepsal jsi je sám. :lol:
Však čistě za mě není zač, pokud ty chceš nějaké prémie... :lol: 8)

Re: Poděkování

Posted: 22:03 04. Dec 2013
by Aulus
Prémie za kronikářskou činnost dostaneš spíše ty než já. :lol:

Re: Poděkování

Posted: 00:04 05. Dec 2013
by kokosak
Pěkné drámko :)

Re: Poděkování

Posted: 02:08 05. Dec 2013
by Nalkanar
Díky Haluzovi za slib a další záležitosti.
A nečekané společné výpravě za poznání zase nových krajů.

Re: Poděkování

Posted: 02:15 05. Dec 2013
by J.F.Payne
Díky za dnešek, jak za drámo, tak za následnou výpravu. NT má skvěle udělanej systém náhodných setkání :))))

Ooom a taky vlastně děkuju všem, kdo dorazili na Vitoslavovo kázání :)

Re: Poděkování

Posted: 02:16 05. Dec 2013
by Mourisson1
Taky dík za společnou výpravu, bylo to docela překvapení tam potkat tolik lidí, a docela zážitek jít v takový skupině :D

Re: Poděkování

Posted: 09:08 05. Dec 2013
by Barbar321
Také se přidám k poděkování za včerejší výpravu. I když to s tou vaší nemá co do činění, průběh byl stejný.

Náhodné setkání, velká skupina, velké výsledky (jen škoda, že nebyla třešnička na dortu :cry: )

Re: Poděkování

Posted: 20:25 05. Dec 2013
by Goran
Chtěl bych poděkovat tvůrci lokací pusté vrchoviny. Pohybovat se v nich je skvělý zážitek pro každého kdo má rád horské prostředí a je tak trochu objevitel. Koncept lokací i všeho ostatního super :-) díky!

Re: Poděkování

Posted: 01:46 06. Dec 2013
by Amber
Velké díky Shamanovi za fungující perzistenci :)

Re: Poděkování

Posted: 01:55 06. Dec 2013
by Aulus
Amber wrote:Velké díky Shamanovi za fungující perzistenci :)
Rozhodně se přidávám. Konečně můžeme začít s něčím větším. :)

Re: Poděkování

Posted: 04:12 06. Dec 2013
by J.F.Payne
Shaman je borec, a nechápu, proč ještě někde nestojí jeho socha ze zlata a slonoviny v nadživotní velikosti...

A abych nebyl OT, dík!

Re: Poděkování

Posted: 09:39 06. Dec 2013
by Grin
Chtěl bych poděkovat Teamu za dobře odvedenou práci. Je to fakt uzasny, jak jste zvladli udelat veci na NT (nove lokace, povolani, vizitky no proste vsechno co je nove).
Pak bych chtel podekovat hracum podtemna (vzlast tem novym, co jsem vcera potkal) libi se mi, ze podtemno ma ted novy RP naboj spojeny s kvalitnimi velkodruzinovymi vypravami.
Diky

Re: Poděkování

Posted: 14:30 06. Dec 2013
by klobouk
Dík, že jste odstranili GS. Vždy mi přišlo, že caster s GSkem krade úlohu zvědů jiným povoláním.

Re: Poděkování

Posted: 15:43 06. Dec 2013
by Fryn
Chtěl bych poděkovat tvůrcům za setkání se starými známými (kočovníky), nečekal jsem, že je přetáhnete i na NT :) (btw. stále platí nabídka k zaslání plné/upravené verze jejich dialogů, která se do ST nedostala - případně bych na nich zase zapracoval, aby seděli k nynějšímu nastavení NT).