Page 259 of 331

Re: Poděkování

Posted: 01:44 07. Dec 2013
by Caehan
Velké díky Amber a Aulovi za pomoc s postavou a kucikovi za trpělivost s mazáním jiných.

Re: Poděkování

Posted: 02:25 07. Dec 2013
by Molly23
Díky za hru hráči postavy Lohengrinn. Moc jsem se bavil :D. Jen se bojím, že ho Kohout zkazil...

Re: Poděkování

Posted: 09:39 07. Dec 2013
by Harlequin
Molly23 wrote:Díky za hru hráči postavy Lohengrinn. Moc jsem se bavil :D. Jen se bojím, že ho Kohout zkazil...
Tobě také díky, uvidíme - už plánuje navštívit farmu :ewink:

Re: Poděkování

Posted: 11:44 07. Dec 2013
by Krysak
Díky moc za včerejší lov do ranních hodin t-Lámovi a Sáše (Barbar a Toren), líbilo se mi to - plynulá, intuitivní spolupráce, taktický výkon ani jednou jsem se nebál, že chcípnu. Máte u mne podíly, tak se pak připomente.

Dobré byly i uhly pohledů na stejnou věc: Tlama: "Jít tam." Sáša: "Tam jsem nikdy nebyla, jdem zpět." Ještěže jsme byli lichí a já byl vždy s Tlamounem.

Re: Poděkování

Posted: 21:14 08. Dec 2013
by Paulus
Díky Johnnymu, Braenn a Alquistovi za dnešní hru.....velmi sem si rozšířil své obzory :lol: Ale jen tak tak! :shock:

Re: Poděkování

Posted: 01:55 09. Dec 2013
by Jesper
Děkuji celému týmu thalie za vytvoření tak báječného světa, jakým NT bezpochyby je.

Zároveň děkuji všem hráčům se kterými hraji, především pak paladinskému spolku. Hra s vámi všemi mě opravdu baví a moc si ji užívám :)

Re: Poděkování

Posted: 08:47 09. Dec 2013
by Braenn
Paulus wrote:Díky Johnnymu, Braenn a Alquistovi za dnešní hru.....velmi sem si rozšířil své obzory :lol: Ale jen tak tak! :shock:
Jo, scéna s pánvičkou byla luxusní.

Re: Poděkování

Posted: 01:03 10. Dec 2013
by Caehan
Díky za zpřístupnění Azurové věže! Vypadá moc pěkně!

A za všechnu tu neviditelnou práci na modulu!

Re: Poděkování

Posted: 07:16 10. Dec 2013
by Puxina
Díkas za kurtizánu ;) už jen dodělat vizitku a je to :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 22:51 10. Dec 2013
by Puxina
Díkas za opravu falchionu :)

Re: Poděkování

Posted: 22:55 10. Dec 2013
by Nalkanar
Předem díky za lázně... a za přidání zatím prázdného Isilu.

Re: Poděkování

Posted: 23:25 10. Dec 2013
by Bahnak
Díky dnes všem podtemňanům za hru, jak našincům ze Zau´ndar family tak těm "druhým" v podvečer (a jednomu nejmenovanému adeptovi podtemna :-D ), dobře jsem se celý den bavil a jsem rád že to v podtemnu tak hezky ožilo. Na plochu putuje tato tapeta:
https://lh4.googleusercontent.com/-3xLA ... lithid.jpg

Re: Poděkování

Posted: 00:49 12. Dec 2013
by Pajule
Úžasný, úžasný, úžasný! Díky moc :)

Re: Poděkování

Posted: 00:56 12. Dec 2013
by Mourisson1
Taky tak, díky :)

Re: Poděkování

Posted: 00:59 12. Dec 2013
by kokosak
Díky za hru poslední dobou. A nenechte se zmást, to že je na někoho Květuš naprděná neznamená, že hráč není za IC konflikt rád. A za pomocně-uklidňující a někdy až přísnou ruku taky ;)