Page 260 of 329
Re: Vtípky
Posted: 18:49 10. Apr 2013
by karolina
Barbar321 wrote:Diemo wrote:mu napis

44062531677

Počet číslic mi moc nesedí
...spíš bych zkusil číslo souboru

To bude pevná linka s mezinárodní předvolbou, ne?
EDIT: hmm ale Slovensko je 421. Diemo, máš to blbě! Nebo to ten cápek blbě sestavil, asi nepočítal, že se najde nějaká počtářka.
Re: Vtípky
Posted: 18:52 10. Apr 2013
by Amber
+440 je Ohio

a +44 Velká Británie
Edit: Hlídej si ho, Kájo, počítání je záludná věc

Re: Vtípky
Posted: 23:53 10. Apr 2013
by karolina
Hmm,asi to vypočítal dobře...
Re: Vtípky
Posted: 06:15 11. Apr 2013
by -RoF-
Želva chtěla jednou v životě vidět erotický film. Ale u pokladny ji nechtěli pustit dovnitř a tak si sedla před kinem a začala příšerně plakat! Tu šel kolem mladý muž a ptá se želvy co s ní je. Vysvětlila mu co se stalo a ten muž navrhl, že by ji mohl schovat ve svých kalhotách, když mu želva koupí vstupenku! V kině že prý pak rozepne zip u kalhot a ona se bude moct podívat na ten erotický film. Jak řekl, tak udělali! V kině seděl vedle těch dvou mladý pár. Dívka se pořád dívala na toho mladého muže,načež se její přítel nazlobeně zeptal, co tam celou dobu pozoruje! Ona odpověděla: "Podívej, má HO venku!!" Na to její přítel: "No a co? Co je na tom, že HO má venku, já HO mám venku taky!" Ona: "Ano, já vím! Ale ten tvůj nežere popcorn!"
Re: Vtípky
Posted: 22:46 13. Apr 2013
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 23:26 13. Apr 2013
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 23:36 13. Apr 2013
by Molly23
Nikdy nevíte kdo je na druhé straně internetu!

Re: Vtípky
Posted: 23:51 13. Apr 2013
by Amber
Co to...

a tamto... eh

Molly, doteď jsem neznala tvůj vkus...
Re: Vtípky
Posted: 00:20 14. Apr 2013
by Molly23
Amber wrote:Co to...

a tamto... eh

Molly, doteď jsem neznala tvůj vkus...
Dosud neznáš!

Re: Vtípky
Posted: 00:32 14. Apr 2013
by Amber
Co to je? To slečna neví, že v letadle se musí cestovat bezpečně?

Re: Vtípky
Posted: 10:33 14. Apr 2013
by Amber
"Lítý jezevec začíná zuřit"

Re: Vtípky
Posted: 15:21 15. Apr 2013
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 16:47 15. Apr 2013
by Molly23
najedte myší do ráměčku a čekejte co se stane
http://www.pointerpointer.com/
Re: Vtípky
Posted: 16:34 16. Apr 2013
by Molly23
A nyní nově i s TV anténou zdarma!

Re: Vtípky
Posted: 22:57 16. Apr 2013
by Prasokralik