Page 260 of 329

Re: Vtípky

Posted: 18:49 10. Apr 2013
by karolina
Barbar321 wrote:
Diemo wrote:mu napis ;-) 44062531677 :D
Počet číslic mi moc nesedí :cry:

...spíš bych zkusil číslo souboru :lol:
To bude pevná linka s mezinárodní předvolbou, ne?

EDIT: hmm ale Slovensko je 421. Diemo, máš to blbě! Nebo to ten cápek blbě sestavil, asi nepočítal, že se najde nějaká počtářka.

Re: Vtípky

Posted: 18:52 10. Apr 2013
by Amber
+440 je Ohio :mrgreen: a +44 Velká Británie

Edit: Hlídej si ho, Kájo, počítání je záludná věc :confused:

Re: Vtípky

Posted: 23:53 10. Apr 2013
by karolina
Hmm,asi to vypočítal dobře...

Re: Vtípky

Posted: 06:15 11. Apr 2013
by -RoF-
Želva chtěla jednou v životě vidět erotický film. Ale u pokladny ji nechtěli pustit dovnitř a tak si sedla před kinem a začala příšerně plakat! Tu šel kolem mladý muž a ptá se želvy co s ní je. Vysvětlila mu co se stalo a ten muž navrhl, že by ji mohl schovat ve svých kalhotách, když mu želva koupí vstupenku! V kině že prý pak rozepne zip u kalhot a ona se bude moct podívat na ten erotický film. Jak řekl, tak udělali! V kině seděl vedle těch dvou mladý pár. Dívka se pořád dívala na toho mladého muže,načež se její přítel nazlobeně zeptal, co tam celou dobu pozoruje! Ona odpověděla: "Podívej, má HO venku!!" Na to její přítel: "No a co? Co je na tom, že HO má venku, já HO mám venku taky!" Ona: "Ano, já vím! Ale ten tvůj nežere popcorn!"

Re: Vtípky

Posted: 22:46 13. Apr 2013
by Molly23
Pro fejcbookáře a milovníky černého humoru :D

http://www.facebook.com/pages/P%C5%99iz ... 8890037598

Re: Vtípky

Posted: 23:26 13. Apr 2013
by Molly23
Image

Re: Vtípky

Posted: 23:36 13. Apr 2013
by Molly23
Nikdy nevíte kdo je na druhé straně internetu!

Image

Re: Vtípky

Posted: 23:51 13. Apr 2013
by Amber
Co to... :shock: a tamto... eh :o :confused: Molly, doteď jsem neznala tvůj vkus...

Re: Vtípky

Posted: 00:20 14. Apr 2013
by Molly23
Amber wrote:Co to... :shock: a tamto... eh :o :confused: Molly, doteď jsem neznala tvůj vkus...
Dosud neznáš!

Image

Re: Vtípky

Posted: 00:32 14. Apr 2013
by Amber
Co to je? To slečna neví, že v letadle se musí cestovat bezpečně? :mrgreen:

Image

Re: Vtípky

Posted: 10:33 14. Apr 2013
by Amber
"Lítý jezevec začíná zuřit" :mrgreen:

Image

Re: Vtípky

Posted: 15:21 15. Apr 2013
by -RoF-
:D :roll:

Image

Re: Vtípky

Posted: 16:47 15. Apr 2013
by Molly23
najedte myší do ráměčku a čekejte co se stane :)

http://www.pointerpointer.com/

Re: Vtípky

Posted: 16:34 16. Apr 2013
by Molly23
A nyní nově i s TV anténou zdarma!
Image

Re: Vtípky

Posted: 22:57 16. Apr 2013
by Prasokralik
Image