Page 260 of 331
Re: Poděkování
Posted: 01:10 12. Dec 2013
by mandos
Pajule wrote:Úžasný, úžasný, úžasný! Díky moc

Přidávám se, nádhera, byl jsem naprosto nadšen!

Re: Poděkování
Posted: 01:22 12. Dec 2013
by Nalkanar
Fajne to bylo. A díky za vyřešení toho pádu především, to bylo docela ošemetné.

Re: Poděkování
Posted: 02:04 12. Dec 2013
by Caehan
Díky hráčům Lohengrina a Pasquerela za hru! (a také těm, co měli dost rozumu, aby se na takový riskantní podnik nevydávali)
Re: Poděkování
Posted: 02:07 12. Dec 2013
by Harlequin
Caehan wrote:Díky hráčům Lohengrina a Pasquerela za hru! (a také těm, co měli dost rozumu, aby se na takový riskantní podnik nevydávali)
Taky děkuji za hru.
Re: Poděkování
Posted: 01:09 13. Dec 2013
by J.F.Payne
Ooo, děkuju dneska DMkům za trochu politiky, diplomacie, intrik a možnosti nahlédnout pod pokličku nových (děsivých) pořádků. Johann se sice nebál a nesl to statečně, ale já se teda bál fest. Fakt supr, díky!
Re: Poděkování
Posted: 02:01 13. Dec 2013
by Aulus
Díky dnes za hru všem zúčastněným, bylo to super.
A rád bych taky poděkoval Rejtymu za rady pro WB. Skřítek je sice děsivý, ale obsahově jsem za něco takového moc rád.

Re: Poděkování
Posted: 03:01 13. Dec 2013
by sandoftime
Díky parťákům a náhodnému kolemjdoucímu, ano s tebou mluvím, ty který se montuješ do všeho, za to, že nenechávají kamarády na pospas, i kdyby se měli svlíknout z kůže. Mít kamarády do deště je fajn.
Re: Poděkování
Posted: 02:23 14. Dec 2013
by radekdnb
Díky všem co se dneska zůčastnili takového menšího kolečka

, zítra(dneska) toho snad projdeme víc
Ještě jednou díky

Re: Poděkování
Posted: 13:00 14. Dec 2013
by Infra
Děkuji všem za včerejší účast na výpravě

Re: Poděkování
Posted: 13:33 14. Dec 2013
by Harlequin
Děkuji za nové tajné vchody, jsou super smrtící

Re: Poděkování
Posted: 02:45 15. Dec 2013
by Caehan
Znovu dík hráčům Lohena a Pasquerela a Ševymu a DM Sielencerovi za dnešní hru.
Setkání se s jedním z bílých koňů karathského podsvětí bylo napínavé a zápletka kolem toho zcela geniální.
Obrázek z výpravy (spoiler!)
(no dobrá, není to spoiler a není to z questu)
Re: Poděkování
Posted: 02:58 15. Dec 2013
by johnny98-G
Dekuji za nocni mury, ja vedel ze mam jit spat vcas.
Re: Poděkování
Posted: 02:59 15. Dec 2013
by Bruciacullo
Suprově zahráno, taky díky!
Re: Poděkování
Posted: 12:58 15. Dec 2013
by Suirou
A já se za toho koně upřímně omlouvám... Netušil jsem, že se nevrátí na své původní místo

Re: Poděkování
Posted: 13:37 15. Dec 2013
by Harlequin
Caehan wrote:Znovu dík hráčům Lohena a Pasquerela a Ševymu a DM Sielencerovi za dnešní hru.
Taky děkuji.