Page 27 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:42 10. Feb 2009
by monstera
Panathian wrote:Bylo by pěkný, kdyby šly obarvit kápě a pláště.
a taky helmy !
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:08 11. Feb 2009
by Neithan1
tak si to urobte v tooli a je o kus prace menej.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:40 11. Feb 2009
by Pajule
Neithan1 wrote:tak si to urobte v tooli a je o kus prace menej.
pár lidí ...ehm lidí no hehe no prostě někdo už to tak dělá

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:48 11. Feb 2009
by Dark_Sidius
Chybí mi víc podtemňáků...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:24 11. Feb 2009
by Gorrgorroth
Dark_Sidius wrote:Chybí mi víc podtemňáků...
Aj tak sou na povrchu ze zlých šeci posra.....

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:57 11. Feb 2009
by Pajule
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:40 11. Feb 2009
by Phantorris
Vona by byla docela sranda kdyby se tu rubaly zli z povrchu s podtemnakama, okradaly, mucily a znasilnovali navzajem a pritom by se je armada, rytiri usvitu, ivorska domobrana a ja nevim kdo jeste snazila vsechny pochytat

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:54 11. Feb 2009
by Pajule
hehe jo by si šli po krku , protože jeden druhýmu leze do zelí

kradli by si otroky
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:58 11. Feb 2009
by Tretas
tak to by byl naprostý zmatek

ale hezká představa, ještě hezčí, když si představím, jak arkenwirove utikaji před Berserkem

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:07 11. Feb 2009
by Pajule
jop Berserk je všechny pozabijí a zasměje se svým typickým smíchem

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 01:20 12. Feb 2009
by Panathian
Napadlo mě ještě, že IC počítání datumu (včetně letopočtu) by šlo udělat pomocí slunečních hodin. Mohly by se z nich udělat třeba nějaký atrální hodiny nebo něco podobnýho magickýho a umístit do velkých měst, jako to mají na některých jiných PW.
Ke každé IC události by pak stačilo připsat alespoň přibližný datum nebo rok a hned by se v tiom dalo orientovat.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 01:45 12. Feb 2009
by Pajule
já mam dokonce furt někde nedokončenej ten hehe kalëndář...huh , ale to je doba co jsem ho začala a furt neni dokončenej..

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 09:11 12. Feb 2009
by Sveneld
co treba takova volovinka jako hodit na forum jaky je zrovna ic cas ve hre (kvuli noci a dnu) - nekomu by se to treba mohlo hodit
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:01 12. Feb 2009
by kucik
Hodiny ve hře by mohly bejt, to je celkem jednoduchá věcička. IC čas ve na foru těžko, leda na webu, ale dalo by to trochu práce.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:53 12. Feb 2009
by Phantorris
Na tom foru a webu je to podle me zbytecny, ale to urceni datumu ve hre bych byl pro, protoze ja osobne popravde vubec netusim jaky je datum a rok
