Page 27 of 51

Re: Pady serveru

Posted: 23:08 27. Jan 2010
by Cairon
Nelogujte hned ! Všichni si běžete povině uvařit čaj nebo kafe ! Sestřelíte ho jinak znovu !

Re: Pady serveru

Posted: 23:13 27. Jan 2010
by Istvan
Jojo koukal jsem jak tam lidi skacou a to jeste nebyl ani nactenej.

Jinak ohledne padu, me to padlo presne ve chvilku kdy jsem uvidel paladina pred dilnama, nejdrive me to zalagovalo a bylo to dole... nejspise jen nahoda, ale ty kone opravdu delaj problemy. :?

Re: Pady serveru

Posted: 23:14 27. Jan 2010
by Silfein
Koně ne, bylo to nejmenované DM.

Re: Pady serveru

Posted: 23:15 27. Jan 2010
by kucik
Server nemuze nabehnout. Nekolik hracu ho shazuje hromadou pokusu o login.

Re: Pady serveru

Posted: 23:15 27. Jan 2010
by Istvan
Jestli pajky tak at to uz sakra nedela! :twisted:

Re: Pady serveru

Posted: 23:16 27. Jan 2010
by Pajule
pche jáá mam otřes ležim a leduju hlavu prosimtě :D

Re: Pady serveru

Posted: 23:17 27. Jan 2010
by Alis
chichi..copak se asi děje asi u dvaceti pocitaču v ČR? KLIK KLIK KLIK :D :D :D

Re: Pady serveru

Posted: 23:20 27. Jan 2010
by Cairon
Jak s bandou tupých zloobrů ... seknul se díky Vám během načítání. Další kdo bude logovat při načítání dostane BAN - přeloženo : Bit A Naholou !!

Re: Pady serveru

Posted: 23:22 27. Jan 2010
by Pajule
*připlácne si zas led na čelo spokojeně se usadí dá nohy na stůl a vyčkává* ano boží trest vás postihne!budu vás mlátit..třeba vidlema z ivory :D

Re: Pady serveru

Posted: 09:41 29. Jan 2010
by Krata
schodil sem to asi já :mrgreen: nechtěně samozřejmě..

Re: Pady serveru

Posted: 11:14 29. Jan 2010
by sandoftime
No jen dodám že dnes od restartu ve 2 ráno to skoro do tří neustále padalo

Re: Pady serveru

Posted: 12:32 29. Jan 2010
by Krata
za to už já nemůžu :( .. ale aspon je vidět, co se se serverem děje když se tam pár inteligentů snaží rychle narvat

Re: Pady serveru

Posted: 19:09 29. Jan 2010
by kucik
Ja jsem to asi do tri vytrvale shazoval, protoze jsem testoval novou knihovnu a porad se mi nechtela spravne preloadovat. Pak jsem uz sel radsi spat.

Re: Pady serveru

Posted: 20:41 29. Jan 2010
by sandoftime
kucik wrote:Ja jsem to asi do tri vytrvale shazoval, protoze jsem testoval novou knihovnu a porad se mi nechtela spravne preloadovat. Pak jsem uz sel radsi spat.
tak to kvůli tobě jsem nemohl vozit balíky ahaaa! :evil: :evil: *háže ryby a rajčata*

Re: Pady serveru

Posted: 15:05 31. Jan 2010
by Bahnak
aaaa, žuch!