Page 27 of 33

Re: Váš portret

Posted: 22:25 10. Apr 2012
by Pajule
Hmpf třeba si někdo vzpomene na Ynne(ho) neboli Artíka ..z dob vlády železný pěsti.nebo na sympaťáka Daniela Wiliema - mága stříbrnýho kruhu a vrchniho všeuměla :D no no :mrgreen:
brašul.jpg

Re: Váš portret

Posted: 00:29 11. Apr 2012
by Bahnak
Pajule wrote:...
Aneb věčné téma: "NEZLETILÁ a PIVO".

Jinak ať nejsem OOT tak přikládám foto na téma "najdi si svého Bahňáka" aneb "alespoň jedna fotka z úvalů kde není Mollyšák" (jak tak projíždím ty galerie tak Molly je skoro všude :-D ) ((mimojiné na fotce se skrývá i Myrpa...))

Re: Váš portret

Posted: 00:47 11. Apr 2012
by Molly23
Bahnak wrote: "alespoň jedna fotka z úvalů kde není Mollyšák"

Re: Váš portret

Posted: 00:48 11. Apr 2012
by Bahnak
...takže zase marně... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Váš portret

Posted: 09:25 12. Apr 2012
by Molly23
...

Re: Váš portret

Posted: 22:21 10. May 2012
by Molly23
Nutno si připomenout jednoho hráče podtemna a krátce i povrchu, který na Thalii strávil dohromady asi hodinu herního času... Cviky...

A takhle u nás doma otvíral flašku vína...

Re: Váš portret

Posted: 22:46 11. May 2012
by Bahnak
*slzy mu vytryskly z očí a zalapal po dechu*

Ať ale neprudím OOT tak přikládám fotku své staré hákajdy:

Re: Váš portret

Posted: 23:35 11. May 2012
by Molly23
Bahnáčku, teda ale krásná raménka :D ty nejsou tvoje, že ne? ;)

PS: Vyndáš ten nabiják holomku!? :D Co kdyby ti to střelilo

Re: Váš portret

Posted: 00:41 12. May 2012
by Bahnak
Krásná? Koupil jsem je jako keckař před sedmi lety a doteď se za ně stydím, mám je někde v opavě a když na to přijde tak je střelím za dvě flašky havany.
Nabiják - nebylo nabito, zas takový prase jsem ani tenkráte nebyl.
Tady máš moji stávající hračku na bitvě o brod:

Re: Váš portret

Posted: 10:09 12. May 2012
by Molly23
Prodáš jo? :) Hele na Thalijském letním srazu by se ale krásně vyjímaly.

Re: Váš portret

Posted: 23:24 14. May 2012
by Diemo
tak tady je jedno foto diema a rori, aby se vedelo kdo dela blbosti za obrazovkou :D

Re: Váš portret

Posted: 22:41 21. May 2012
by Prasokralik
Rouk a Rien (zleva, překvapivě)

Re: Váš portret

Posted: 23:56 24. May 2012
by Bahnak
Molly23 wrote:Prodáš jo? :) Hele na Thalijském letním srazu by se ale krásně vyjímaly.
No na srazu se bude vyjímat defakto cokoliv co vypadá jinak než civil.
Jinak tady mám v haksně ještě jinou hračku, akorát ten klobouk, za ten bych si nejraději nafackoval... ale holt to loni bylo nejlepší co jsem sehnal.

Re: Váš portret

Posted: 00:02 25. May 2012
by Molly23
Já chci taký!!! Ale nejsou prachýýý!!!

Re: Váš portret

Posted: 21:27 29. May 2012
by Pajule
nemam stále žádný fantasy ani historické šaty :( ovšem jednou sem přestala být gremlinem a stala se plyšákem :D
takže plyšpajky - epickej paladin (možná) s 40levlem barda po boku :)