Page 27 of 143
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:38 16. Apr 2010
by Modrovousice
Nevím nevím, je to trošku jiný styl co hraju. Ale zahraju ti klidně tohle:
http://www.youtube.com/watch?v=ztk1V4utYdA
BTW: Koukejte na toho bassáka jaký je to na podiu divný opičák a jak se při tom solu tváří jako kdyby tlačil na WC.

Jinak Metallicu zbožnuju, ale za svým názorem o bassákovi si stojím

.
EDIT: Nebo je snad libo tohle? Krom té rychlé čísti to umím celý

. Tu rychlou se musím doučit.
http://www.youtube.com/watch?v=MVM8DUhdLyo
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 00:27 17. Apr 2010
by Welvlin
Odpověď na ůplně první otázku
REGGAE
od Al Borouisiho pres Buju Bantona ke vsem Marlium...
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 22:03 17. Apr 2010
by Sobik
Viking/Folk metal:
Turisas - Sahti-Waari,
Rasputin. Mazec kapela.

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 20:52 25. Apr 2010
by Sobik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:37 26. Apr 2010
by -RoF-
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:31 03. May 2010
by -RoF-
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:36 03. May 2010
by Jkerry
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:02 04. May 2010
by Lenulasek
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 20:14 04. May 2010
by sandoftime
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 20:30 04. May 2010
by -darkvision-
Takové shrnutí z toho co si rád poslechnu doma po práci.
http://www.youtube.com/watch?v=xLhb_bp7 ... re=related
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:49 06. May 2010
by -RoF-
Ta hudba je vcelku fajn.
Jo já si vzpoměl na Ainu...kdysi sem si podle té skupiny pojmenoval postavu
Aina - Flight Of Torek
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:44 07. May 2010
by -RoF-
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 20:37 07. May 2010
by Modrovousice
JJ posílal. Jsem tyjo koukal že s Rofama zpívá Saruman

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 12:43 09. May 2010
by Freddy
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:18 09. May 2010
by sandoftime