Page 27 of 96
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:19 06. Mar 2012
by pavad
Little Big Britain - s velmi specifickym typem humoru...

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 22:01 11. Mar 2012
by kokosak
Hele, mí milí poníkofilové, všimli ste si, že ve včerejší epizodě byly reference na Terminátora, Metal Gear a Simpsny? Co všechno se jim do těch dvaceti minut krom děje ještě nevejde
Vobrázek Twilight z budoucnosti!
http://www.deviantart.com/download/2896 ... 4sh246.jpg
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 22:17 13. Mar 2012
by Braenn
!!! Jako loni, Game of Thrones v kině, a tentokrát s maratonem první série !!!
http://www.icefire.cz/comment/51213#comment-51213
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 22:34 13. Mar 2012
by Práček
to zní užasně... to by se mi moc líbilo, jen se bojim, že asi nebudu mít tolik času. Už se ví kdy (toho 31.3?) kde?
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 22:35 13. Mar 2012
by Braenn
Práček wrote:
to zní užasně... to by se mi moc líbilo, jen se bojim, že asi nebudu mít tolik času. Už se ví kdy (toho 31.3?) kde?
minule to bylo v tom kině u Florence. Rina slíbila pohlídat, tak dáme vědět včas.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 23:44 13. Mar 2012
by kokosak
Orižinál, bo dabovaný?
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:50 14. Mar 2012
by Braenn
Doufám že jak minule - originál + titulky.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:51 14. Mar 2012
by kucik
Tak jsem mrknul na prvni dil a vypada to docela zajimave.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:53 14. Mar 2012
by Braenn
Původně jsme plánovali zkouknout před dvojkou celou první sérii na filmovém víkendu, ale tohle je mnohem lepší varianta. A v těch křeslech se mnohem lépe pospává, když toho bude moc

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 12:22 14. Mar 2012
by G-ladiator
Nice! Jen si teď nejsem jistý, jestli už něco nemám
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:33 18. Mar 2012
by Prasokralik
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:35 18. Mar 2012
by maliarda
Braenn wrote:Doufám že jak minule - originál + titulky.
Přesně tak. Jak bude víc info, tak to sem hodím. Zatím se jen ví, že by to mělo být ve Světozoru.
EDIT: Takže ne Florenc, jako minule.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 20:22 18. Mar 2012
by G-ladiator
A já bohužel zjistil, že se nemůžu zúčastnit

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:47 18. Mar 2012
by Braenn
G-ladiator wrote:A já bohužel zjistil, že se nemůžu zúčastnit

Tak to musí být leda vlastní svatba nebo pohřeb.
Posted: 21:59 18. Mar 2012
by G-ladiator
Něco na ten způsob

Spíš jde o to, že jsem už přišlíbil účast. Ještě předtím, než jsem se dověděl o tomhle.