Page 27 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:22 04. Apr 2011
by Pajule
Grise tak nenávidim.

že se při myšlence na něm stávám gremlinsem aniž by na mě kápla voda
ALE! možná takhle
a tohle mi připomněla Serapha a nevím čím
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:38 04. Apr 2011
by Griam
Lord_Berserk wrote:KAT Gris ???

Tak tohle je přesný!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:47 04. Apr 2011
by zachy
Nemůžu nikde najít pořádnej obrázek Azhaela

kde to hledáte??
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:49 04. Apr 2011
by de Aers
zachy wrote:Nemůžu nikde najít pořádnej obrázek Azhaela

kde to hledáte??
Zkus to tady
http://www.pokemon.cz/ 
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:54 04. Apr 2011
by zachy
de Aers wrote:zachy wrote:Nemůžu nikde najít pořádnej obrázek Azhaela

kde to hledáte??
Zkus to tady
http://www.pokemon.cz/ 
Nemířil bych tak vysoko

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:06 04. Apr 2011
by Radim
Gris je větší vazba

s pokérovanejma rukama i nohama,ale je to pěkný líbí se mi to a dokázal bych si ho tak i představit
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:21 04. Apr 2011
by de Aers
Radim wrote:Gris je větší vazba

s pokérovanejma rukama i nohama,ale je to pěkný líbí se mi to a dokázal bych si ho tak i představit
http://img.ahaonline.cz/img/18/full/752 ... import.jpg
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:40 04. Apr 2011
by Radim
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:11 04. Apr 2011
by Bahnak
No, já mám třeba Azhaela a Grise v hlavě nějak takhle:
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:15 04. Apr 2011
by Pajule
bahnáčku s grisem souhlasim, mam k němu fakt odpor a to ten obrázek vyvolal..

a co se týže Azhaelíka..!
kde má sakra křídla a své svíticí oči na čtení?:(
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:20 04. Apr 2011
by Bahnak
Křídla nemá no, ale alespoň sem mu teda teď dal brylky...
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:28 04. Apr 2011
by Radim
Bahnak wrote:No, já mám třeba Azhaela a Grise v hlavě nějak takhle:
Ty vogiš Bahňáku to je super nemám slov!!!
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:42 04. Apr 2011
by zachy
Já bych Azhaela přirovnal k Razielovi ve hře LoK: Soul Reaver
http://api.ning.com/files/cTckhE9Ry5MQ3 ... aziel1.jpg
Jen to chce kyblík červené barvy

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:12 05. Apr 2011
by Pajule
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:44 18. Apr 2011
by Pajule
že by Hiwi v době kdy ještě neměla křidýlka? i když asi je to na ní moc ošklivé