Page 27 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:22 04. Apr 2011
by Pajule
Grise tak nenávidim. :D že se při myšlence na něm stávám gremlinsem aniž by na mě kápla voda :D

ALE! možná takhle
gris.jpg
a tohle mi připomněla Serapha a nevím čím
seraph.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:38 04. Apr 2011
by Griam
Lord_Berserk wrote:KAT Gris ??? :mrgreen:
Tak tohle je přesný! :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:47 04. Apr 2011
by zachy
Nemůžu nikde najít pořádnej obrázek Azhaela :( kde to hledáte??

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:49 04. Apr 2011
by de Aers
zachy wrote:Nemůžu nikde najít pořádnej obrázek Azhaela :( kde to hledáte??
Zkus to tady http://www.pokemon.cz/ :oops:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:54 04. Apr 2011
by zachy
de Aers wrote:
zachy wrote:Nemůžu nikde najít pořádnej obrázek Azhaela :( kde to hledáte??
Zkus to tady http://www.pokemon.cz/ :oops:
Nemířil bych tak vysoko :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:06 04. Apr 2011
by Radim
Gris je větší vazba :mrgreen: s pokérovanejma rukama i nohama,ale je to pěkný líbí se mi to a dokázal bych si ho tak i představit

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:21 04. Apr 2011
by de Aers
Radim wrote:Gris je větší vazba :mrgreen: s pokérovanejma rukama i nohama,ale je to pěkný líbí se mi to a dokázal bych si ho tak i představit
http://img.ahaonline.cz/img/18/full/752 ... import.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:40 04. Apr 2011
by Radim
de Aers wrote:
Radim wrote:Gris je větší vazba :mrgreen: s pokérovanejma rukama i nohama,ale je to pěkný líbí se mi to a dokázal bych si ho tak i představit
http://img.ahaonline.cz/img/18/full/752 ... import.jpg
:shock: :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:11 04. Apr 2011
by Bahnak
No, já mám třeba Azhaela a Grise v hlavě nějak takhle:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:15 04. Apr 2011
by Pajule
bahnáčku s grisem souhlasim, mam k němu fakt odpor a to ten obrázek vyvolal.. :D a co se týže Azhaelíka..!
kde má sakra křídla a své svíticí oči na čtení?:(

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:20 04. Apr 2011
by Bahnak
Křídla nemá no, ale alespoň sem mu teda teď dal brylky...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:28 04. Apr 2011
by Radim
Bahnak wrote:No, já mám třeba Azhaela a Grise v hlavě nějak takhle:
Ty vogiš Bahňáku to je super nemám slov!!!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:42 04. Apr 2011
by zachy
Já bych Azhaela přirovnal k Razielovi ve hře LoK: Soul Reaver
http://api.ning.com/files/cTckhE9Ry5MQ3 ... aziel1.jpg
Jen to chce kyblík červené barvy :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:12 05. Apr 2011
by Pajule
Callča
Cali.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:44 18. Apr 2011
by Pajule
že by Hiwi v době kdy ještě neměla křidýlka? i když asi je to na ní moc ošklivé :roll:
hiwi.jpg