Page 27 of 77

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 16:05 20. Oct 2012
by Prasokralik
Jojo Johannes by se vyblbnul.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 17:12 20. Oct 2012
by Prasokralik
Meh, konečně jsem pokosil i pár nepřátel, došel k beranidlu, dotlačil ho k bráně, což je team objective... a ty č**** na nás vylili olej!

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 23:39 20. Oct 2012
by Molly23
Prasokralik wrote:Meh, konečně jsem pokosil i pár nepřátel, došel k beranidlu, dotlačil ho k bráně, což je team objective... a ty č**** na nás vylili olej!
Uč se od mistra!

http://www.youtube.com/watch?v=V1B9sHBb ... re=g-all-u

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 02:33 21. Oct 2012
by Prasokralik
Jasněěě, scumbag ftw. Bráním se utoku čtyř rytířů, je mi jasný že umřu a taky umřu. A pak ve výpisu čtu, že mě dostal lučištník z vlastních řad. Headshotem. Kua Jone že ty sis to koupil?

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 08:42 21. Oct 2012
by J.F.Payne
Prasokralik wrote:Jasněěě, scumbag ftw. Bráním se utoku čtyř rytířů, je mi jasný že umřu a taky umřu. A pak ve výpisu čtu, že mě dostal lučištník z vlastních řad. Headshotem. Kua Jone že ty sis to koupil?
Jj, za scumbag snipera je to bezkonkurenčně největší zábava :)))

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 13:49 21. Oct 2012
by Uradin
docela fajn creative hra je to středověká fantasy hra přežití a řemesel Wurm online tady je odkaz http://wurmonline.com/
hrajem tam ja,nesquinka a paul(starosta) na počest nwn sme pojmenovali naši novou vesnici Gruberik takže pokud umite dobře anglicky a radi travite čas v dilně tak je to přímo hra pro vas mame misto zatim pro 3 další domy kdo by chtěl tak pm me

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 13:58 21. Oct 2012
by Prasokralik
Uvažoval jsem o tom, možná zkusím. Ale to až se dost vyblbnu s Chivalry

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 15:44 21. Oct 2012
by rosnicka
Uradin wrote:docela fajn creative hra je to středověká fantasy hra přežití a řemesel Wurm online tady je odkaz http://wurmonline.com/
hrajem tam ja,nesquinka a paul(starosta) na počest nwn sme pojmenovali naši novou vesnici Gruberik takže pokud umite dobře anglicky a radi travite čas v dilně tak je to přímo hra pro vas mame misto zatim pro 3 další domy kdo by chtěl tak pm me
:wall: :wall: mrkla bych na to, ale moje anglictina (skoro zadna krom par slov) proste neni . a nedejboze ze syn se mi kouka pres rameno kdyz potrebuji neco napsat , zachvaty smichu a tak. moje dvou az ctyrslovne vety museli vzdycky stacit

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 16:26 21. Oct 2012
by Caehan
Nexus Clash je docela fajn, nepříliš náročná hra v prohlížeči.

Jedna z možností je třeba střílet serafy se samopalem, nebo hubit nějakým démonem vyvolané stvůry pomocí granátů a palných zbraní... (ano, jak jste asi uhodnuli, jedna moje postava se zaměřuje na palné zbraně)...

...nebo také jde hrát za anděly či démony - obě strany, stejně jako ti "neutrální", mají své mágy i bojovníky.

Ať už vás láká možnost mít očarovanou motorovou pilu, co dává svaté zranění, možnost někoho "postaru" uvařit kouzly, nechat je rozmáznout se o váš magický štít, nebo nějaká jiná šílenost, tak pokud vám nevadí angličtina, směle zkoušejte.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:25 21. Oct 2012
by Paulus
rosnicka wrote::wall: :wall: mrkla bych na to, ale moje anglictina (skoro zadna krom par slov) proste neni . a nedejboze ze syn se mi kouka pres rameno kdyz potrebuji neco napsat , zachvaty smichu a tak. moje dvou az ctyrslovne vety museli vzdycky stacit
Tak tohle problém nebude :) Po pravdě si myslim, že stačí google translator a většinou se stejně používá wurmpedia. Dobrá znalost je potřeba jen kdyby tam byl člověk sám aby si pokecal s ostatníma. V partě cz/svk lidí ne. Maximálně chci něco vyrobit? -> google translator na název když nevim a pak se to hodí na wurmpedii.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:36 21. Oct 2012
by rosnicka
jen aby, to me neznas, dokazi i necekane obcas :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:39 21. Oct 2012
by Paulus
rosnicka wrote:jen aby, to me neznas, dokazi i necekane obcas :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

To asi každý z nás někdy :)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:39 21. Oct 2012
by Prasokralik
rosnicka wrote:jen aby, to me neznas, dokazi i necekane obcas :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tak si pořiď raděj chivalry. Tím zaujmeš i mladýho. Angličtinu nepotřebuješ. A třeba se ti povede mě tam rozsekat, když ti to v nwn nejde.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 00:02 22. Oct 2012
by rosnicka
mladyho ktereho ? syna nebo muže :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 00:24 22. Oct 2012
by Prasokralik
rosnicka wrote:mladyho ktereho ? syna nebo muže :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
OBA!