Page 27 of 67
Re: League of Legends
Posted: 00:08 27. Nov 2012
by Legition
Prasokralik wrote:Legition wrote:Kayle možná, ale já mluvím o své AD morganě
Ta tam skočí, s ultinou, rychle v jejich stunu někoho sundá, pak jede spelama, tým jí dodělá zbytek, a ona jen dostřílí polomrtvý zbytek....
teda když team neuteče

ad morgana? odinstaluj to
Proč? AP umím doonale, a to AD? Je boží a hrozně OP

Ale chováš se jako všichni ostatní když jim řeknu že jedu AD, pak všichni zavřou huby vždy

Re: League of Legends
Posted: 00:11 27. Nov 2012
by Prasokralik
Legition wrote:Prasokralik wrote:Legition wrote:Kayle možná, ale já mluvím o své AD morganě
Ta tam skočí, s ultinou, rychle v jejich stunu někoho sundá, pak jede spelama, tým jí dodělá zbytek, a ona jen dostřílí polomrtvý zbytek....
teda když team neuteče

ad morgana? odinstaluj to
Proč? AP umím doonale, a to AD? Je boží a hrozně OP

Ale chováš se jako všichni ostatní když jim řeknu že jedu AD, pak všichni zavřou huby vždy

tak neprud a pojd nám to dokázat
už je trapný jak všechno svádíme na jarriho, aspon bude nový objekt, kdo za všechno může
Re: League of Legends
Posted: 00:12 27. Nov 2012
by Legition
Acc Legicek, EU Nordic & East
Acc Legition, EU West
Re: League of Legends
Posted: 00:14 27. Nov 2012
by Prasokralik
Tak na EU máš invite
Re: League of Legends
Posted: 01:51 27. Nov 2012
by Absinthorix
Myslel jsem si, že větší magoři než Poláci už nejsou (max. imigranti ze Švédska) ale Rusové naprosto předčili všechny mé nejhorší obavy
Re: League of Legends
Posted: 02:03 27. Nov 2012
by Molly23
Ve SWTORu máme od f2p taky nájezdníky...

Re: League of Legends
Posted: 02:32 27. Nov 2012
by Absinthorix
Tak nějak
Vayne hraná jako tank... atd.
Re: League of Legends
Posted: 02:58 27. Nov 2012
by Prasokralik
Vemte všechny poláky z LoLka.... a nacpěte je do SWTORu... prosím prosím, msutně koukám!
Re: League of Legends
Posted: 03:10 27. Nov 2012
by Molly23
Prasokralik wrote:Vemte všechny poláky z LoLka.... a nacpěte je do SWTORu... prosím prosím, msutně koukám!
Aspon bude co lovit!

Mám svého sitha už docela vysoko.
Re: League of Legends
Posted: 10:43 27. Nov 2012
by KaTo
Btw - u nás v GW se teď vyskytují na pozici generála
(tj. někoho, kdo organizuje dobývání mapy, a vůbec není sranda si na ten titul IC "našetřit") nějací dva Češi (
česky mluvící 
), kteří musí mít za rodiče (
bohatého) Rusa a Polku (
nebo obráceně...). Takový sebežroutský "bezmozky" bez sebekritického pohledu na herní realitu...to svět neviděl. Až se jednomu chce prosvištit němeský slofíška a jít kopat za Němce

nebo Holanďany (
či který vyvolený server nám dělá druhého nepřítele 
tenhle měsíc).
Ale úplně nejlepší jsou pak jejich ufňukaný hlášky, že je nikdo neposlouchá a všichni se raději organizují "bez" jejich velitelských pravomocí

jinde...do doby než někdo na TSku sežene generála s mozkem

. Obávám se, že blbost nebude omezená (
teda blbost je neomezená sama o sobě) jen na sousední národy
Re: League of Legends
Posted: 23:45 27. Nov 2012
by Xullfryn
Hrajete někdo Volibeara? Myslíte že za těch 6k ip to má smysl vůbec kupovat?

Re: League of Legends
Posted: 23:46 27. Nov 2012
by Prasokralik
Xullfryn wrote:Hrajete někdo Volibeara? Myslíte že za těch 6k ip to má smysl vůbec kupovat?

jo
Re: League of Legends
Posted: 00:28 28. Nov 2012
by Xullfryn
Mě se poměrně líbí, ale přijde mi, že když se nenafarmí hned ze začátku, tak pozdějc už je poměrně nanic...
Re: League of Legends
Posted: 03:48 28. Nov 2012
by Absinthorix
Re: League of Legends
Posted: 06:57 28. Nov 2012
by Nalkanar
Xullfryn wrote:Mě se poměrně líbí, ale přijde mi, že když se nenafarmí hned ze začátku, tak pozdějc už je poměrně nanic...
A co není silný, když se to na začátku dobře nafarmí (spíše myslíš nafeedí ne?)? Rozhodně ta mrcha má to přehození s bonus speedem, čímž na začátku dohání většinu champů. Šikovně použité a kill je jistota.