Page 27 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:26 30. Oct 2011
by Molly23
Já bych prosím rád něco takového zahrál, ale s co minimem papírů

svoji kostku házečku mám. Kdysi jsme hráli bez papírů a PJ to moc hezky zvládal a byla to prča

.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:17 30. Oct 2011
by G-ladiator
Střepy snů jsou dost minimalistické, co se pravidel a papírování týče, alespoň to o sobě tvrdí

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:35 30. Oct 2011
by DenGrasse
Nějaký pravidelný PnP neni špatný.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:33 01. Nov 2011
by Braenn
Tak ta čajka, od pěti? Tam se můžem domluvit víc na případné hraní... Deskovky s sebou, klidně i toho pokra:)
Zase Shangri la.
http://www.restaurace.cz/praha-2/cajovna-shangrila.html
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:36 01. Nov 2011
by Derken-
Ale budte tam v cas, at tam zas necekam pul hodiny

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:30 01. Nov 2011
by Molly23
S tím čekáním půl hodiny si mi připomněl střílené v šárce... Sraz na Vypichu byl. Já tam čekám na lavičce s knížkou, vedle sebe mám batoh z kterýho trčí toulec a opřený luk. Široko daleko žádný střelec nebyl

. Čtu si knihu, najednou vidím, člověka, neznám ho, ale vím že má dorazit nějaký Fryn, možná to je on, člověk vystoupil z tramvaje, rozhlíží se, někoho hledá. Pak najednou spatří lavičku kousek vedle mě, když přichází ke mě, nápadně jsem se na něj podíval a čekal zda se nepodívá také. Prošel okolo, zased na lavičku a čekal. Hmm tak asi nic. No a takhle sedíme taky tak nějak půl hodiny. Pak dorazila Braenn a Bahnák, oba dva se zvedáme a zjišťujeme, že patříme do stejné party

:D:D. A to jsem zažil sraz, kdy dva na sebe čekali na prázdném náměstí a pak se nasraně oba otočili a šli domů a pak se sprdli na ICQ kde sakra ten druhej byl

:D:D:D
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:52 01. Nov 2011
by Braenn
No jo, no jo. Na svou obranu na střílení musím říct, že jsem byla nečekaně vyzvednout luk.
Na svou obranu na pozdní dochod do šangri lá musím říct, že jsem zatraceně dlouho bloudila po celé té zatracené čtvrti kolem celého zatraceného I.P.Pavlova, když se mi zatraceně pomíchalo kde že to je.
Ale jinak jsem v tom nevinně a tentokrát dorazím včas!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:59 01. Nov 2011
by kucik
Dneska?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:07 01. Nov 2011
by Braenn
Zítra.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:26 01. Nov 2011
by Molly23
Já se jen pousmíval nad tím, jak se někdy dva lidé domluví, "sejdou se" ale nepoznaj se

. To že jsi se zdržela, to neřeším. Já taky někdy chodím pozdě (čajovna), jindy moc brzo(střílení, draci)... takže co?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:34 01. Nov 2011
by Braenn
Molly23 wrote:Já se jen pousmíval nad tím, jak se někdy dva lidé domluví, "sejdou se" ale nepoznaj se

. To že jsi se zdržela, to neřeším. Já taky někdy chodím pozdě (čajovna), jindy moc brzo(střílení, draci)... takže co?
Však to beru s humorem:) Máš právo na výtku.
Tak či tak,
ve středu v 5 v Šangri la.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:41 01. Nov 2011
by -darkvision-
Derken- wrote:
Ale budte tam v cas, at tam zas necekam pul hodiny

Neboj kdyžtak budu čekat s Tebou a .. a ty víš, Co.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:15 01. Nov 2011
by kokosak
Aaaaaa je tam rezervačka na ženiální jméno "kokos".
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:26 01. Nov 2011
by KaTo
kokosak wrote:...ženiální jméno "kokos".
To jsem zvědav, kdo se bude ptát na "vlašák" nebo "lískáč"

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:28 01. Nov 2011
by J.F.Payne
Kokos nekokos, kolik s sebou mám vzít na úplatky?