Page 27 of 48
Re: Par dotazu novacka
Posted: 23:14 10. Jun 2012
by -darkvision-
Co vy s těma přítelíčkama vyvádíte? Na thalii celkem 3mágy. Všechny na epic. A nikdy jsem tento problém nezaznamenal. *krčí rameny*
Nesmíte jim dávat zkaženou potravu

Re: Par dotazu novacka
Posted: 23:25 10. Jun 2012
by J.F.Payne
Třeba to jsou přítelíčci se zlým přesvědčením

Re: Par dotazu novacka
Posted: 06:53 11. Jun 2012
by Barbar321
Hmm, včera jsem ho vyvolal a napadl mě hned

Re: Par dotazu novacka
Posted: 09:23 11. Jun 2012
by G-ladiator
Že ty ho nekrmíš?

Re: Par dotazu novacka
Posted: 10:46 11. Jun 2012
by Barbar321
G-ladiator wrote:Že ty ho nekrmíš?

kdyby to aspoň mělo nějaký efekt

Re: Par dotazu novacka
Posted: 12:01 11. Jun 2012
by Krysak
Magy jsem hral na serveru 3 do epických lvl. Nikdy jsem nemel žádný z popsaných problémů. Je malá šance, že je chyba mezi klávesnicí a židlí. V pvní řadě při hledání chyb bych hledal tam.
Nebyl třeba přitelicek jen zmatený nejakým efektem atd?
Re: Par dotazu novacka
Posted: 12:03 11. Jun 2012
by Barbar321
Krysak wrote:Magy jsem hral na serveru 3 do epických lvl. Nikdy jsem nemel žádný z popsaných problémů. Je malá šance, že je chyba mezi klávesnicí a židlí. V pvní řadě při hledání chyb bych hledal tam.
Nebyl třeba přitelicek jen zmatený nejakým efektem atd?
Ne. Jen jsem ho vyvolal a dostal ránu. Teď podruhé naštěstí jen jednu, kterou jsem se štěstím přežil. Předtím jsem ale jen vypálil na jezevce kouzlo (a i zasáhl jen jezevce - screen mám) a na oplátku mě přítelíček sejmul jednou ranou
Re: Par dotazu novacka
Posted: 12:33 11. Jun 2012
by -RoF-
Hele nechcu být nějak zlý nebo něco, ale tohle fakt musí být rukama, Barbare, vždyt ty máš pořád nějaké technické problémy a tak.
Možná lepší to nechat být a prostě to uhrát RP no, prostě máš přítelíčka co žere svou postavu. Já doufám, že se mi to stane u mé Xersiss, k jejímu charakteru by to sedělo.
A mimochodem, copak to vlastně máš za přítelíčka? Tos tu ještě nenapsal, pokud se nepletu.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 13:07 11. Jun 2012
by Barbar321
-RoF- wrote:Hele nechcu být nějak zlý nebo něco, ale tohle fakt musí být rukama, Barbare, vždyt ty máš pořád nějaké technické problémy a tak.
Možná lepší to nechat být a prostě to uhrát RP no, prostě máš přítelíčka co žere svou postavu. Já doufám, že se mi to stane u mé Xersiss, k jejímu charakteru by to sedělo.
A mimochodem, copak to vlastně máš za přítelíčka? Tos tu ještě nenapsal, pokud se nepletu.
Kdybych to neměl černé na bílém, tak bych tomu i věřil. Tenkrát jsem měl jinou postavu a jiné problémy (medvěd nešel přivolat a odstranit to šlo jen s asistencí DMka) teď mám pantera.
S tím medvěděm jsem to viděl jako opravdu velký problém pro mou postavu, to nynější je jen abych zjistil, jestli to někdo nemá stejně. Věřil bych tomu, že ovládání přítelíčka může být třeba v závislosti na nějaké vlastnosti, levelu nebo kombinace rasy a přesvědčení či něco obdobného.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 13:13 11. Jun 2012
by Caehan
Barbar321 wrote:-RoF- wrote:Hele nechcu být nějak zlý nebo něco, ale tohle fakt musí být rukama, Barbare, vždyt ty máš pořád nějaké technické problémy a tak.
Možná lepší to nechat být a prostě to uhrát RP no, prostě máš přítelíčka co žere svou postavu. Já doufám, že se mi to stane u mé Xersiss, k jejímu charakteru by to sedělo.
A mimochodem, copak to vlastně máš za přítelíčka? Tos tu ještě nenapsal, pokud se nepletu.
Kdybych to neměl černé na bílém, tak bych tomu i věřil. Tenkrát jsem měl jinou postavu a jiné problémy (medvěd nešel přivolat a odstranit to šlo jen s asistencí DMka) teď mám pantera.
S tím medvěděm jsem to viděl jako opravdu velký problém pro mou postavu, to nynější je jen abych zjistil, jestli to někdo nemá stejně. Věřil bych tomu, že ovládání přítelíčka může být třeba v závislosti na nějaké vlastnosti, levelu nebo kombinace rasy a přesvědčení či něco obdobného.
Zkus si ho nechat zabit a vyvolat znovu... od někoho jiného, raději.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 13:16 11. Jun 2012
by J.F.Payne
Mně by taky zajímalo, co s těma přítelíčkama děláš

)
Re: Par dotazu novacka
Posted: 14:11 11. Jun 2012
by pavad
J.F.Payne wrote:Mně by taky zajímalo, co s těma přítelíčkama děláš

)
S ohledem na to, jak se mu odvděčují, tak mě by to ani nezajímalo.

Re: Par dotazu novacka
Posted: 14:43 11. Jun 2012
by Absinthorix
pavad wrote:J.F.Payne wrote:Mně by taky zajímalo, co s těma přítelíčkama děláš

)
S ohledem na to, jak se mu odvděčují, tak mě by to ani nezajímalo.

Re: Par dotazu novacka
Posted: 20:49 11. Jun 2012
by Barbar321
A zabil mě zas. Neví někdo co s tím?
Re: Par dotazu novacka
Posted: 21:02 11. Jun 2012
by G-ladiator
Nebyl náhodou ten jezevec původně neutrální díky hraničáři/druidovi v partě?