-RoF- wrote:
Asi by sis měl založit zvlášť toppic

nebo ti to letadlo sestřelíme

Ale není to prostě lahoda?! Jako tankem bys těžko letadlo sestřelil, leda kulometem na věži, ale to bys musel mít velké štěstí.
Třeba německá armáda dávala vyznamenání v podobě odznaku pro pěšáky a tak, kterým se podařilo sestřelit letadlo. Ted se mi zrovna nedaří ho najít.
Jinak aby jsi mě byl schopen sestřelit, tak bys musel mít něco takovéhleho (beru v potaz WW2)
Třeba Wirblewinda...
Ikdyž ani to neudělalo mnoho škody, já znám způsoby jak rozhodit mířidla

.
Samotná baterie neměla skoro vůbec šanci letoun sestřelit, pokud tedy neletěl rovně a při stejné rychlosti. Většinou bylo AAA (Anti Aircraft Artillery) rozestavěné všude možně a vytvářeli takzvanou flakovou zed, která vypadala nějak takto...
Letci se takové palbě bránili docela zajímavými způsoby. Jedním z nich bylo rozlaďování motorů (mluvím ted hlavně o bombardérech), tedy že každý motor jel na jiné otáčky a mířidla to mátlo. K samotnému zaměření letounu bylo nutno znát jeho výšku, rychlost a pokud možno ho vidět. Už za druhé světové existovali zaměřovací systémy, které dle hluku motorů sami zaměřovali stroj, proto tento způsob obrany. Mírné zatáčky, častá změna výšky, to vše uvádělo obsluhy AAA k šílenství

. Kritická situace pro letoun přicházela při samotném shození pum. To musel kvůli zaměření cíle pilot letět rovně a stejně rychle, stejně tak při průzkumu, tedy focení. Bitevní letouny a stíhačky se palbě flaku vyhýbaly nízkým letem, kolikrát do maxima 50ti metrů nad zemí, mnohdy to ale bylo i jen tak tak nad vrcholky stromů, přičemž letoun "kopíroval" krajinu, při rychlostech kolikrát okolo 500 km/h a i více!!! Tuto taktiku nemohli vykonávat bombardéry, které naopak nabírali výšku co možná největší, aby unikli z dostřelu. Jednak proto, že by tlaková vlna poničila drak letadla a druhak proto, že třeba střemhlavé bombardování vyžadovalo výšku k útoku.
Další ochranou, bylo samozřejmě pancéřování. Slavní Il-2 měl třeba 5-12mm pancéřování + neprůstřelná skla, který vydržela i přímí zásah z 20mm ráže. Pilot jednomítsného stroje byl také chráněn pancéřovanou přepážkou za sedačkou.
Pak to také kolikrát byli neprůstřelné vesty a přilbice.
Kdyby byl zájem, můžu sepsat další zajímavé věci
