Page 27 of 28

Re: World of Planes

Posted: 08:38 14. Nov 2013
by Theogil I
Diemo wrote:co? beta...budu taky online, ale nevim kdy, pred pocitacem mam tolik prace, ze se mi sem nevejde joy :(

Jo a Theogile :-D te vidim vzdycky online, napisu, ale odezva zadna, jsi ignorant nebo jen netusis co znamena ta svitici obalka v hornim menu :D
Ke? Něco je asi špatně :sad: . Já píšu vám oběma a taky nic, tak si říkám, kluci asi letí no. Třeba včera jsem si švihl dva lety s Bf.109 (katastrofa) a Laggem3 (cucky z nich lítaly :twisted: ) mezi 19:00 a 20:00, napsal jsem před osmou Mišákovi, asi měl moc práce, tak neodepsal, tak jsem to vypnul a šel dělat prezentaci na dnešek.

Re: World of Planes

Posted: 12:04 14. Nov 2013
by Molly23
No nejlepší asi bude, když se za námi podíváš na TSko :), tak se scházíme s Vracasem pravidelně. Je to stoprocentní jistota. Jinak se omlouvám, asi jim to blbne, protože mi nic nepřišlo :(. A to jako že mě ta žlutá blikající věc irituje tak vím že mi tam něco bliká :D.

Re: World of Planes

Posted: 21:28 14. Nov 2013
by Molly23
Když jsem viděl tohle hejno nepřátelských letadel tak jsem se fakt zhrozil :D

Re: World of Planes

Posted: 09:35 15. Nov 2013
by Theogil I
Molly23 wrote:Když jsem viděl tohle hejno nepřátelských letadel tak jsem se fakt zhrozil :D
Doporučuji kvičet a zdrhat. :mrgreen:

Re: World of Planes

Posted: 11:13 15. Nov 2013
by Molly23
Jedná se o obrázek z misí, které se dají lítat i offline co jsem pochopil. Na Full Real nastavení se tam dá udělat docela pěkné xp.

Mise na obrázku byla Operace Bowery.
Tato mise byla taky velmi zajímavá. Vzlétnout se spitem z letadlovky (což je peklo!) a s palivem asi na 3 min doletět na ostrov a najít letiště a přistát. Pak zase vzlétnout, nabrat výšku a pustit se do boje s tímhle chumlem. Naštěstí člověk není sám, má za sebou 3 další spity (které můžou ovládat i kamarádi). A navíc se tam i objeví jiná letka spitů. Ten větší chumel jsou Ju-88, které dokázali celkem zatopit v takové počtu, ale když jsem viděl, že stíhací doprovod jsou italové :lol: ... ostatně to podle toho taky tak vypadalo. To bylo jak střílení kachen.

článek o reálné operaci: http://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Bowery

Re: World of Planes

Posted: 13:44 15. Nov 2013
by Theogil I
css jednou si toho Fijátka vezmu a ukážu ti jak ta kachna štípe :D

Re: World of Planes

Posted: 14:54 15. Nov 2013
by Molly23
V HB nebo v arkádě věřím :)... ve full realu nevím nevím... narážel jsem spíše na snahu Italů v bitvě o Británii, kdy předvedlo italské letectvo neskutečný fail.

Aneb...
"Generále! Itálie se připojila do války!"
"Nevadí, pošlete na hranice dvě divize, to bude na Italy stačit."
"Ale pane, oni jsou na naší straně!"
"Cože?!!! Tak to jim tam sakra pošlete celou armádu jinak máme nekrytý jih!!!"

Re: World of Planes

Posted: 15:08 15. Nov 2013
by Theogil I
Molly23 wrote:V HB nebo v arkádě věřím :)... ve full realu nevím nevím... narážel jsem spíše na snahu Italů v bitvě o Británii, kdy předvedlo italské letectvo neskutečný fail.

Aneb...
"Generále! Itálie se připojila do války!"
"Nevadí, pošlete na hranice dvě divize, to bude na Italy stačit."
"Ale pane, oni jsou na naší straně!"
"Cože?!!! Tak to jim tam sakra pošlete celou armádu jinak máme nekrytý jih!!!"

:lol:

Re: World of Planes

Posted: 15:10 15. Nov 2013
by KaTo
No hele, co čekali, už v první světový byli Italové jediný nártod, který dokázala "naše" R-U armáda porazit :lol: . Jinak v ní Rakušáci vpodstatě prohráli s kým mohli :D .

Re: World of Planes

Posted: 15:45 15. Nov 2013
by Puxina
No jo Italové byli lemry. V první světové nevěděli na kterou stranu se přidat a nakonec radši šli dohodě. A v druhé měli jen hromadu keců a pak se radši připojili ke spojencům. :twisted:

Jinak mě osobně překvapilo, když jsem si tak pročítal, že Náckové nešli na španěly. Jasně chápu, vyhrál tam před světovou válku ten Franc a ten vedl taky fašisty, ale pak se na němce vykašlal, což se divím, že se němci nepomstili.

Re: World of Planes

Posted: 21:47 16. Nov 2013
by Absinthorix
Chm... stejné jak tanky... taky nikdo nechrání bitevníky :lol:

Re: World of Planes

Posted: 12:42 17. Nov 2013
by Molly23
Absinthorix wrote:Chm... stejné jak tanky... taky nikdo nechrání bitevníky :lol:
Warthunder nebo WoWp? To je ohromnej rozdíl :). Jinak je lepší se nespoléhat na ostatní a znát nebo vědět jak se stíhačům vyhnout. Ve WoWp to ale nejde, protože je to hloupá hra. Nejlepší je ale mít na to svoje lidi na TSku :).

Re: World of Planes

Posted: 14:29 17. Nov 2013
by Diemo
tak uz je v hangaru novy stroj

Re: World of Planes

Posted: 00:15 19. Nov 2013
by Molly23
Super fotka :)
Image

Re: World of Planes

Posted: 18:36 21. Nov 2013
by Molly23