Page 27 of 41

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 08:00 13. Aug 2013
by -RoF-
Takže konečné výsledky ;)

Celková tabulka
WoT4-vysledky.JPG
Jednotlivé zápasy
WoT4-sum.JPG
Vysvětlivka

V tabulce výsledků patří první číslo vždy hráči, který je v levém sloupci a druhé čislo patří hráči, který je v horním sloupci.
Viz naznačení výsledku Kucik vs Fryn - 2:0
WoT4-vysvětlivka.JPG

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 09:29 13. Aug 2013
by kucik
-RoF- wrote:
Například počet hráčů bude 9.
Takže tabulka A by měla 5 hráčů
Tabulka B by měla 4 hráče.

Z tabulky A postoupí do playof 4 hráči z B taky čtyři.
A pak dle pořadí playof A1 x B4, A2 x B3, A3 x B2, A4 x B1.
Mno když bude mít skupina A čtyři hráče a čtyři postoupí, tak tam není moc o co hrát, ne? Leda o pozici z jaké postupují.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 10:00 13. Aug 2013
by -RoF-
kucik wrote:
-RoF- wrote:
Například počet hráčů bude 9.
Takže tabulka A by měla 5 hráčů
Tabulka B by měla 4 hráče.

Z tabulky A postoupí do playof 4 hráči z B taky čtyři.
A pak dle pořadí playof A1 x B4, A2 x B3, A3 x B2, A4 x B1.
Mno když bude mít skupina A čtyři hráče a čtyři postoupí, tak tam není moc o co hrát, ne? Leda o pozici z jaké postupují.
Šak jo a právě o to mi jde ;).

Pro mě vždy nejlepší jsou tabulky, každý s každým. Má to největší vypovídající hodnotu o kvalitě hráče.
Idelání by bylo každý s každým dvakrát, ale to je nereálné. :wink:

Ale jelikož každý s každým je hodně zápasů. Tak by tenhle systém ubral počet zápasů. Hráč v tabulce by mohl bojovat o první místo a tedy by mohl narazit na teoreticky jednoduššího soupeře ve vyřazovací části.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 10:04 13. Aug 2013
by kucik
Jo, šlo by to. Každý s každým dva zápasy... on teď měl každý s každým vlastně zápasy tři.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 10:20 13. Aug 2013
by -RoF-
kucik wrote:Jo, šlo by to. Každý s každým dva zápasy... on teď měl každý s každým vlastně zápasy tři.
Teď nechápu, jak to myslíš, prosím vysvětli ;)

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 10:39 13. Aug 2013
by kucik
-RoF- wrote:
kucik wrote:Jo, šlo by to. Každý s každým dva zápasy... on teď měl každý s každým vlastně zápasy tři.
Teď nechápu, jak to myslíš, prosím vysvětli ;)
Oprava. Dva až tři. Bojovalo se přece na dva vítězné.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 10:42 13. Aug 2013
by -RoF-
kucik wrote:
-RoF- wrote:
kucik wrote:Jo, šlo by to. Každý s každým dva zápasy... on teď měl každý s každým vlastně zápasy tři.
Teď nechápu, jak to myslíš, prosím vysvětli ;)
Oprava. Dva až tři. Bojovalo se přece na dva vítězné.
Aha takhle.

No já to myslel tak, že by se na dva vítězné souboje souboje dále bojovalo. Ale dvakrát.

Takže například bys vyhrál jeden zápas 2:1 a druhý bys vyhrál třeba 2:0.

Prostě v tabulce 8 hráčů, bys s každým hrál 7+7 zápasů. Něco jak se hraje fotbal doma a venku.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 10:46 13. Aug 2013
by kucik
V rámci odehratelnosti bych ten počet zápasů nezvyšoval. Ono často je ten výsledek jasnej hned po první bitvě a dohrávat tři další zápasy, když nedokážeš vymyslet nic, čim bys druhýho ohrozil, je pruda.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 10:46 13. Aug 2013
by Molly23
Zvlášt když tam jsou matildy třeba :D

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 11:05 13. Aug 2013
by -RoF-
kucik wrote:V rámci odehratelnosti bych ten počet zápasů nezvyšoval. Ono často je ten výsledek jasnej hned po první bitvě a dohrávat tři další zápasy, když nedokážeš vymyslet nic, čim bys druhýho ohrozil, je pruda.
Šak jsem psal, že to je nereálné. ;) Takže to neřeš.
Molly23 wrote:Zvlášt když tam jsou matildy třeba :D
A? Jo kdyby byla mapa, kde matildu utočíš, tak by to šlo. Když chceš s matildou bojovat mezi barákama, tak je jasné, že nemáš šanci ;).
Měl si možnosti si taky vzít matildu ;), každý tu možnost měl, takže je dle mě zbytečné brečet na jeden daný tank. V každé třídě najdeš tank, který nějak vyčnívá.

Z mého pohledu ve 4 třídě vyčnívá Matilda.
5. třída - KV-1, možná i T1
6. třída - KV-1S
7. třída - T29
8. třída - IS-3

Je to jen můj názor , ale klidně na to můžete rozpoutat diskuzi ve WoT ;)

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 11:07 13. Aug 2013
by KaTo
Molly23 wrote:Zvlášt když tam jsou matildy třeba :D
Molly, ale to jsi mohl vědět, jak to dopadne, ne? Matilda, KV, apod. jsou prostě tanky, který se "nedávají" na férovku v čelním střetu, zvláště s "papírem", teda pokud je papír nepřekvapí na "otevřené" ploše, netrekne a neukroutí. Ale to bylo jasný snad všem 2 vteřiny po té, co jsi přihlásil svýho papíráka :twisted: .

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 11:09 13. Aug 2013
by Molly23
Já si tedka u pětky prostě počkám co tam přistane za tanky a pak uvidím no :P. Hodně jsem ale zvědavej na šestky!

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 11:14 13. Aug 2013
by -RoF-
Hehe no já už mám vybrané tanky až do třídy 8. :D
KV-1, T-34-85, T29, IS-3.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 15:03 13. Aug 2013
by Bahnak
-RoF- wrote:7. třída - T29
Už jsem nehrál skoro rok, ale na 7.tieru u mě vždy vedl Tiger (P)

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 18:08 13. Aug 2013
by Fryn
Čtvrtý Thalijský turnaj je tedy dneškem oficiálně uzavřen. Gratuluji vítězi a ostatním děkuji za účast.
Výslednou tabulku jsem s dovolením dohodil do prvního informačního příspěvku.

Pomalu se už mohou přihlašovat zájemci o pátý turnaj, který se pojede (nečekaně) se stroji pátého tieru (mimo artylerie), společně s nominací jejich stroje, preferovanou mapou (stále jsou na výběr ty, které jsou podporované v Battle zone modu) a hlasovat o formě turnaje (možnosti jsou - vyřazovací způsob, tabulkový a kombinovaná forma jakou navrhl RoF, případně dodejte svůj vlastní nápad).

Já osobně s nominací zatím váhám u těchto strojů - Leopard, Churchill nebo Stug III.