Page 261 of 329

Re: Vtípky

Posted: 11:10 17. Apr 2013
by kucik
@Prasokralik: Trochu pozdě. Tady už je jaro v plnym proudu.

Pro všechny trochu dotčený počítačema a/nebo regulárníma výrazama je tu zajímavá křížovka. Doporučuju jako dobrý cvičení.

Re: Vtípky

Posted: 22:44 17. Apr 2013
by Molly23
Kamarádi?
Jooooo
Image

Re: Vtípky

Posted: 10:40 20. Apr 2013
by KaTo
A zase jeden politický :lol: :mrgreen: .

Otázka na rádio Jerevan: "Mohli byste nám ukázat nějaký příklad důkazu, kdy vinna obviněného je jednoznačně nevyvratitelná?"
Odpověď: "Znám ho jako čestného muže", zastal se Kalousek Julínka.

Re: Vtípky

Posted: 11:59 20. Apr 2013
by karolina
:)

Re: Vtípky

Posted: 14:08 20. Apr 2013
by Aillen
Po skandálu s koňským masem se nyní našlo i vepřové v rybách :!: Kam to ten svět spěje... :?: :wink:

Edit: :oops: Ten obrázek měl být jenom jednou, nevím proč je dvakrát :D

Edit Aulus: upraveno :) nahrála jsi tam obrázek 2x

Re: Vtípky

Posted: 18:55 20. Apr 2013
by Molly23
الله أكبر!!! :D češi jedou...

http://www.youtube.com/watch?v=F6RvSTiM ... ture=share

Re: Vtípky

Posted: 21:17 21. Apr 2013
by Molly23
Pokud Severní Korea napadne Japonsko, určitě se jim nikdy nepodaří obsadit Takešiho hrad!

Re: Vtípky

Posted: 21:58 21. Apr 2013
by Caehan
Molly23 wrote:الله أكبر!!! :D češi jedou...

http://www.youtube.com/watch?v=F6RvSTiM ... ture=share
Hehehe, nejgeniálnější na tom je, že u toho videa se diskutuje sice anglicky, ale diskutují samí češi... to je pro náš národ tak typické. Američanům je to jedno, toho přeřeku si většina z nich nejspíš nevšimnula, ale na základě několika vybraných příspěvků (pár z nich špatně pochopených) napsaných nepatrným vzorkem z tříset miliónů obyvatel spojených států budou tihle lidé o všech tvrdit, že jsou američané blbí... hehe, a pak kdo je tu ignorant... :P

Re: Vtípky

Posted: 22:56 21. Apr 2013
by Molly23
No hádám že chlapíci ze CIA musí mít nějaké vzdělání neeee? :) Ale tyjo, znám několik američanů, dokonce jednoho, který utekl do Čech a má na amíky ještě horší kecy :D. Opravdu jsou kulturně úplně někde jinde...

Re: Vtípky

Posted: 06:19 22. Apr 2013
by -RoF-
Stary dedo si vzal mladu dievcinu. Po svadobnej noci je ona nadsena:
"Nevedela som, ze v tvojom veku mozes sedem krat za sebou!"
"Boze moj, kvoli mojej skleroze sa este ujebem k smrti!"

Re: Vtípky

Posted: 09:26 22. Apr 2013
by -RoF-
:oops: :roll: :D

Image

Re: Vtípky

Posted: 13:33 22. Apr 2013
by Absinthorix
-RoF- wrote:Stary dedo si vzal mladu dievcinu. Po svadobnej noci je ona nadsena:
"Nevedela som, ze v tvojom veku mozes sedem krat za sebou!"
"Boze moj, kvoli mojej skleroze sa este ujebem k smrti!"
:lol: :lol: :lol:

Re: Vtípky

Posted: 06:15 23. Apr 2013
by -RoF-
:D

Re: Vtípky

Posted: 17:29 23. Apr 2013
by Molly23
Možná jsem to tu už posílal, ale je to prostě masakr :D

http://reichrolld.com/

Re: Vtípky

Posted: 18:27 23. Apr 2013
by Absinthorix
Molly23 wrote:Možná jsem to tu už posílal, ale je to prostě masakr :D

http://reichrolld.com/
:lol: :lol: :lol: